reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

meble w łazience są ...umyłam płytki i umywalkę poukładałam rzeczy do szafek i jestem wypompowana:-( oczywiście podłogi wanny i kibelka już nie wyszoruje bo schylać sie nie mogę :crazy: a kiedyś tyle mogłam :confused: jak patrze jak kończą montować te drzwi od szafy i jaki syf pozostawiają to ja nie wiem jak mam to ogarnąć a jeszcze tydzień temu było tyle energii i siły :baffled: no nic mężu będzie musiał pomóc
 
reklama
Dziewczyny chcialam tylko zameldowac ze na ktg jade dopiero na 16 ta bo rano nie dalam rady....od 3 w nocy zaczely sie skurcze ale takie co 30 min najpierw dosc silne i dlugie teraz takie srednie i krotsze ale caly czas sa wydaje mi sie ze skoro sie nie skracaja caly dzien i nie przybieraja na sile to nie to jeszcze oby bo mamy jeszcze czas ale ktg pokaze prosimy z Lilcia o kciuki zeby KTG bylo oki i zeby jeszcze w brzuszku posiedziala chociaz tydzien-dwa byloby idealnie....

Joasia wytrzymaj jeszcze troszkę, my mamy podobny termin, chociaż tydzień by Wam się przydał. Miejmy nadzieję, że do domku wrócicie jeszcze.

az sie wystraszylam dziewczyny. ja z jednej strony wypatruje tego porodu ale z drugiej chyba bym w panike wpadla jakby sie juz zaczelo. Joasiu czekam na wiesci.
 
Joasia trzymamy kciuki :)
Risia serio serio, rycynowy jest super na włosy, podgrzewa go się i siup na włosy, bo 2-3 razach włosy są o wiele ładniejsze, nie łamią się, tak sobię "naprawiłam" po zbyt wielu farbowaniach :D widzę, że to olejek dobry na wszystko hahaha

co do terminów wg om i usg, to mój usg minął :D więc zostaje mi om i ten lekarze wolą. Ja w zasadzie chyba najbardziej się obawiam nie tyle kiedy, tylko, żeby z Maluchem było ok, stresuje mnie to mega.

Dziewczyny, czy jak jesteście za przeproszeniem w kibelku i się napinacie to Maluszkom też się to nie podoba? no nie mogę się załatwić spokojnie, stresuje mnie to :rofl2:
 
ja przy takim napinaniu to mam uczucie ze mi mala tak nisko schodzi i sie tam pcha ale czy jej sie to nie podoba to nie wiem... gorzej ze moje kupcie od dluzszego czasu czarnawe sa:confused::confused::confused::confused::confused:
 
polisia moze dlatego nazywa sie to u nas wonder olie - cudowny olejek haha, cos w tym musi byc.
u mnie troche inaczej. chec kupkania czuje najpierw w podbrzuszu jak silny skurcz, pare sekund pozniej wiem, ze to czas na kupke. Ale maly sie chyba juz przyzwyczail bo sie nie rusza wtedy tylko czeka w spokoju :-D
 
Monaliza a bierzesz żelazo? ja miałam po żelazie takie...

Ayni ja muszę się zmuszać, straszne mam z tym problemy, a potem jeszcze idę i kurcze skupić się nie mogę noooo :rofl2:
 
polisia, ja sie ostatnio wystraszyłam w wc... chcialam zrobic conieco ;-) a tu nagle mnie bol przeszył przez krzyze az po spojenie łonowe, jak by mi co kto tam wbił... niby nic sie nie stało, ale teraz mam stracha ;-)
 
reklama
monaliza, ja pamietam akurat jak przebieralam mojego brata ktory musial brac zelazo. Jego kupki byly czarne i strasznie smierdzace, wlasnie przez to zelazo. Do dzis pamietam ten smrod! :D
 
Do góry