reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dziękuje za pomoc przy suwaczkach. Teraz wszystko będzie o mnie wiadomo. Byłam z mężem i synkiem na zakupach i na działce by się maluch wybiegał. Kupiłam szlafrok i klapki, więc torba do szpitala już spakowana do końca ( no prawie bo grzebień spakuje jak trzeba będzie jechać do szpitala).

O właśnie grzebienia nie spakowałam! Dzięki!:-) Zaraz go dorzucę do torby!
 
reklama
maja ale Ty jestes 2 tygodnie dalej z terminem:p ale zawsze to podobny wynik hihih tez wygladasz jak pileczka?:p a jak stopki puchna bo ja mam male bombeczki:)tak jak mowisz najwazniejsze ze Malenstwa zdrowo rosna:)

Future Szczesciaro nie tyjesz w ciazy Malenstwo sie zdrowo rozwija ciesze sie i gratuluje;)

Risia to czekaj na mnie ja mam termin na 23 ale 11 go chetnie bym urodzila bo to urodziny mojej Mamuski kochanej:p Risia Ty zboczuchu wszystko Ci sie z jednym kojarzy:p

malenstwo fajnie ze poogladasz sobie syncia;)

No to mykamy spac troszke mnie na dole pobolewa, mam nadzieje ze nocka bedzie znosna jutro na ktg mam stracha ale i nadzieje ze wszystko bedzie oki i obejdzie sie bez szpitala.
Odezwe sie jutro spokojnej przespanej nocki
Buziaki Mamuski:*
 
reklama
Joasiu ja wyglądam jak mega wielka turlająca si epiłka:) albo jak kubuś puchatek tak mnei dzis nazwal emek bo mam zolta tunike :)))) ja zaczynalam z waga 58 a koncowa jaka bedzie jak maly zechce posiedziec jeszcz emiesiac???
dobranooooc brzuchatki i zeby jutro byl lepszy dzionek!!!!
 
Do góry