reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Risia na karcie szpitalnej mam wykonane badania labolatoryjne i tam jak byk grupa krwi
ich labolatorium mi to wykonywało
oni sami mi to robili
a przeciwciała to nie wiem
na nast. wizytę mam mieć jakieś badania dziwne i dużo tego, aż wcześniej pójdę zapytać ile kasy zapłacę, bo aż się boję

Risia to ile tego oleju rycynowego wypić na przyśpieszenie??? :D

Myślę, że zadzwonię do szpitala i zapytam.

Gorgusia kolejna szczęściara rozpakowana. Gratuluję!!!

Witam nowe forumki :)))))))))
 
asmi, axarai ma rację. czekam na synka ;)

no proszę ja dziś pierwsza ho ho, to się porobiło. właśnie wciągam bułę z żółtym serem i popijam lemoniadą z miętą. haha. samo zdrowie czyz nie? obudziło mnie siku i dusznośc. musiałam zrobić inhalację. no i takie słonko mi zagląda, że nie wiem czy zasne...
 
dzieńdoberek :-):-D

co tu się dzieje, rodzą jedna po drugiej, wystraczy, że mnie parę dni nie było, a tu babyboooooom :-D:-D:-D hahahahha szok !!!

A my nadal w dwupaku, Natasza się wogóle nie pcha odkad mam ściągnięty "zaczarowany krążek" i odstawione leki,czuje się bardzo dobrze, macica się stawia może z 5 razy na dzien, brzuch nie twardnieje, wogóle czuję się super :-D:-D Jak ja bym już chciała ..... teraz jak chce , to se ne da :baffled: a jak ne chcialam, to się francizka małą jedna cisła :szok::-D:-D o takie buty !!!!

Lekarka powiedziała, że jedynem lekarstwem na wywoałnie porodu jest sex , ale stary za Chiny ludowe nie chce :crazy:, ale jak do jutra nic nie pójdzie, to go ZMUSZEEEEE !!! Bata gdzieś miałam
 
Hejka wszystkim:-)

nagapalma jakie nie chce, weź kajanki przykuj gzieś i wykorzystaj:-D
futuremama ja poczekam jeszcze 2 tyg i się piszę na listę:-)
maja16 mój mówi że mogę w ochronie pracować bo jak stoję to mam tak rozszerzone nogi jak oni:-)

Nie wiem co ten mój mały kawaler wyczynia ale raz wychodzi mi prawym bokiem a raz lewym:-)
 
Hejka;) mam pytanie to mam z podobnym do mnie terminem porodu - czy Wasze maluszki są dalej tak aktywne jak wcześniej? Bo moja mała jakaś taka leniwa od 2 dni i nie wiem czy się tym martwić. Co jakiś czas ma chwilę większej aktywności ale na ogół od czasu do czasu się troszkę przeciągnie (czasem dość boleśnie) i tyle.

Mężu za chwilę jedzie do pracy na 2 tygodnie:( Ciekawe czy uda mi się wytrzymać w dwupaku do jego powrotu albo przynajmniej 10 dni jeszcze, ech:( Zamierzam się bardzo oszczędzać teraz i nie robić nić ponad to co muszę;)
 
Witam wszystkich, widze dzisiaj chyba w niezlych humorkach wstałyście...
Palma ale się uśmiałam z Twojego posta:-D, gocha dobrze radzi-przykuć i wykorzystać, w końcu to dla wyższych celów to niech się poświęci, a co! Ja też z tych zakrążkowanych niestety i jeszcze jakieś dwa tygodnie pochodze z tym ustrojstwem, a potem zobaczymy...z tym, że u mnie już rozwarcie na 2cm się zrobiło mimo krążka.
Na tym etapie ciąży to pewnie wszystkie wyglądamy jak piłki, ja mam 165 i 12kg do przodu mam nadzieję, że już dużo nie przytyję.
U mnie też straszna duchota, obiecują te burze i obiecują, a tu nic...rozpływam się normalnie. W nocy trochę popadało i było fajnie, ale teraz znowu nie ma czym oddychać. Współczuję tym spuchniętym, miałam to samo w poprzedniej ciąży, teraz odpukać ok.
 
kasiaczku - moja mała podobnie, tez coraz mniej sie rusza, juz tak nie kopie jak wczesniej, raczej się przeciąga wysoko w okolicach żołądka :baffled: uwieeeeelbiam to :-D;-), moja lekarka idzie na urlop od piatku, trochę mnie olałą, choc kupę kasy na nią wydałąm, wizyte mam dopiero 3 .09 , a ostatnia była 17, do tego 3 wrzesnia zero ktg , nic, pewnie sie osram;-) se strachu, termin mam na 7.09 , nie wiem czy nie wytrzymam i nie pójd e gdzies prywatnie na usg w przyszłym tygodniu, nie mam zamiaru osiwieć ;)
Ponadto zdecydowałąm, że jednak będę rodziła na Bogicicach, nie w Bytomiu. Szpital bez porownania ;)

bebe- ja mam 12 kg na plusie ;) ważę teraz 60 kg przy wzroscie 168cm i wreszcie wygladam jak człowiek, pomijając bebenek :)
 
reklama
Przez ten sezon urlopowy to wszystkie chyba posiwiejemy przed porodem;) ja mam wizyte w poniedziałek czyli przed samym urlopem lekarza a potem już tylko rodzić;)
 
Do góry