reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Joasiu przybij piątkę ! ja mam 164 i na plusie 19kg ! ehhh ale mam to w nosie ,póki co :p najwazneijsze z eMaly sobie rosnie zdrowo :) i chyba mu tam dobrze ze sie nigdzi enie wybiera .
 
reklama
To ja jestem jakaś durna, bo nie chcą mi wejść suwaczki. Zaraz mnie coś trafi. Ciążowy wychodzi jakiś dziwny a drugi nie chce się wyświetlić. Kurczę kiedyś to robiłam a teraz nie wiem w czym problem.


wiesz co bo w tych suwaczkach masz jakby kilka linków i trzeba z nimi pokombinować który wejdzie jak trzeba
ja też wklejałam te linki po kolei aż wyszło
 
maja ja mam 161 cm i normalna waga (a raczej nienormalna) bo ja od sterydów gruba jestem, to 71kg. a teraz mam 67,5kg. ale lekarz mowi, ze nie trzeba się martwic, bo mały ładnie się rozwija i ma wszstko czego mu trzeba. może się w końcu wylaszczę za sprawą ciązy. a z Helenką przytyłam 400gram od początku ciązy, byla malutka jak się urodziła, 2260, ale nie za sprawą mojego nie tycia, lecz 36 tygodnia w którym się urodziła.
jem wszystko na co mam ochote, no ale fakt taki, ze nie jadłam 2 razy jak bylam chora. nie miałam sił jakoś i apetytu. ale wszystko wróciło do normy ;) wlasnie wcinam big milka ;)
 
Joasiu ja stawiam, że urodzę po terminie...:-Dnie nastawiam sie, że urodzę przed 11 września :-D

a mnie się ten Hipcio Paatrysi taki oblesny wydaje :-Dtak sie klepie po tym sadełku :-D
 
Rysia no co ty on jest zajefajniusieńki :) poprostu nie moge sie nie smiac jak go widze:))))
Future qrcze no to idealnie ty schudlas jak chcialas a Maluszek zdrowo rosnie i przybiera na wadze ! gicioreczkowo!!tylko marzyc zeby tak bylo
a ja wyduldalam duzego sheyka z mc donaldsa:))) i ide robic karpatke co by miec co jesc w nocy :)))
 
Hejka
nie wyspałam się diziś co godzinę pobudka do toalety. w dzień drzemnąć sie nie udało.

co do grupy krwi
jak ja mam w książeczce od oddawania krwi?? bo dwa razy oddałam potem się dowiedziałam że jednak nie mogę ale grupę znam

Asmi witaj.

Jutro lecę na USG, zobaczę mojego Jasia. :-D (od poczatku lipca go nie podglądałam)

Widzę że coraz więcej mam rozpakowanych, aż nie mogę się doczekać kiedy mój Jasio będzie ze mną.

ja mam 160cm a na plusie 10kg. początkowa 55kg.
 
Ale sie dzis rozgadalyscie dziewczyny, ze ho ho. Siedze, gram w warcaby ( a wlasciwie pomagam corci, zeby ja B nie zmucil za bardzo) i podczytuje was powolutku.
Cieszy mnie, ze Gorgusia juz po wszystkim i swojego Kacperka tuli. Lotka to ty chyba nastepna w kolejce jestes:-):-):-):-):-).
Becia tobie to naprawde zazdroszcze, ze konkretna date znasz. Mozesz miec spokojnie wszystko zapiete na ostatni guzik. I to juz tak niedlugo. ja.....
witam nowe dziewczyny. Witamy w naszym gronie ledwo turlajacych sie:-D:-D:-D:-D:-D
ja przy 159cm przytylam 16.5 kg. I myslalam, ze juz waga sie zatrzyma a niestety wciaz idzie do przodu. Waze juz 76kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SLON!!!
 
reklama
Dziękuje za pomoc przy suwaczkach. Teraz wszystko będzie o mnie wiadomo. Byłam z mężem i synkiem na zakupach i na działce by się maluch wybiegał. Kupiłam szlafrok i klapki, więc torba do szpitala już spakowana do końca ( no prawie bo grzebień spakuje jak trzeba będzie jechać do szpitala).
 
Do góry