reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Ja nie miałam badania na paciorkowca w żadnej ciąży. Tu jest na wykazie badań dodatkowych za 19e. Tu w DE dają taką książeczkę, Muterpass, w którą wkleja się wszystkie badania, w specjalne miejsca, to są takie małe naklejki, więc nic nie zaginie, to jest bardzo ważny dokument, lipa jak by się zgubił:szok:

Porodówka się zaczyna jak ktoś lubi:-)
 
u mnie było robione w gabinecie nfz po prostu, nic nie płaciłam i sama też nigdzie wozić nie musiałam.

Dzięki raz jeszcze dziewczyny za wsparcie, przepraszam za marudzenie na wizytowym, po prostu gorzej i jakoś kiepsko dzisiaj trafiłam i jeszcze mnie ta gin nastraszyła, oh, dzięki :tak:
 
Mój mąż dzisiaj zawiózł ten wymaz na paciorkowca. Wynik będę mieć w poniedziałek, a że chodzę prywatnie to mąż zapłacił 20 parę zł ( dokładnie nie pamiętał).

Znalazłam paragon z laboratorium i wymaz kosztował 28 zł
 
Ostatnia edycja:
Wiiiitam sie:)

pauline hehe wiedzialam, ze golab oznacza cos dobrego a to co zostawil hmm... w moich stronach mowia ze to przynosi szczescie:p

Ayni powiem Ci, ze cala noc mialam ale nieregularne i biegunke ale to po owowcach bo mama tez rano mi oswiadczyla ze malinki jej zaszkodzily...a myslalam juz sie sie cos zaczyna:p w sumie dobrze ze jeszcze nie bo jeszcze mamy czas chciaz do 38 tc, ale stracha mi napedzila moja Corcia wiercila sie jakby chciala wyjsc chyba to te przepowiadajace bo puscily nad ranem jesli dzis bedzie to samo to znaczy ze to moze byc to tak polozna mowila na szkole ze one noca powracaja takze zobaczymy:)

Bunny ja tez sie wlasnie zastanawialam ale chyba wyparze na week i przykryje pieluszka lepiej zeby byly gotowe i tak laktator musze wyparzyc i smoczek do szpitala wiec za jednym zamachem butelki oblece:)

patrysia no wlasnie wiem myslalam czy moze nie jego czesc ale to chyba za szybko narazie dzis na wkladce cisza:p u mnie tez trzeba oryginal grupy krwi i wyniki z paciorka i na przeciwciala ostatnie jesli RH- masz grupe, zawsze jeden wynik daja dla pacjenta a drugi lekarz zostawia w karcie i nawet jak bylam w 30 tc na patologii to tez prosili o oryginal z grupa krwi, co do wagi Malenstwa u mnie tez taka sama sytuacja na NFZ tylko mowia ze w normie zeby wiedziec dokladniej musze isc prywatnie ale poki co kaski nie mam, mam nadzieje isc w poniedzialek jak mi kasy zostanie z zakupow koncowych bo ostatnie pomiary byly w 30 tc w szpitalu wazyla 1280 g teraz juz pewnie 2 razy tyle wazy...paciorek bezplatny na NFZ ja bynajmniej mialam gin pobieral na wizycie wymaz i na nastepnej wizycie dal mi wynik:)

Risia zajmij sie soba a M niech sie w nos pocaluje:p ja tez gdybym miala skonczony 37 tc bym chciala bo juz nog nie czuje czasami ale jeszcze musimy poczekac:/ Wy juz w sumie mozecie przyspieszac, jesli na mnie chcesz poczekac to jeszcze tak z tydzien max 2 poprosze dasz rade:p

maluszek a u mnie duchota siedze przy wiatraczku:p dalas mi moc moze te moje nocne przygody tez mina i za tydzien juz bedzie lajcik i bede mogla sie psychicznie i fizycznie troszke przygotowac do porodu bo teraz to jak slon trabalski sie czuje nic tylko leze i stekam:p

kasiaczek ja tez robilam na NFZ i jeden wynik zostawili sobie a mi dali oryginal bo mowili ze tego mam pilnowac jak oka w glowie bo bedzie niezbedne przy przyjeciu do szpitala takze sie upomnij niech sobie kopie zostawia a Ci oddadza oryginal:)

gorgusia, Kacperek cieszymy sie ze juz mozecie sie cieszyc soba duuuzo zdrowka dla Was obojga:*

Beacia fajnie ze masz spokoj z bolami jeszcze sie "nacieszysz" :p spokojnego dnia i nie szalej tak z tymi odwiedzinami itp:p dobrze ze z bedziesz miala CC bo by Cie Syneczek porozrywal:/

asmi, bebe witamy i trzymamy kciuki:)

axarai leniwie na ogolnym ale za to wiesci ze szpitala i gratulacji dla Mam przybywa z dnia na dzien:p

stokrotka to przybij piatala mnie dzis P chciala na spacer zabrac z dzieciakami ale pierwszy raz odmowilam hehe nie daje rady polozylam dupsko na lozeczko wlaczylam wiatraczek i podczytuje Was:)

*martusia odpoczywaj i uwazaj na siebie i Brzusia:*

ryba &&&&&&& za dalszy rozwoj akcji po poniedzialku:)

polisia i tutaj tulam i wspolczuje ze ginka Ci humorek popsula:* ale ciesz sie zdrowiem Maluszka i swoim nie jednej i tego brakuje:*

maja dokladnie hipcio patrysi wymiata:p

...u nas nie ma czym oddychac...w nocy bez burzy, non stop toaleta po malinkach mnie przeczyscilo a juz sie zastanawialam czy sie nie zaczelo, bo dodatkowo mialam skurcze takie silniejsze niz samo napinanie brzusia pierwszy raz ale byly nieregularne wiec to chyba nie to bo nad ranem puscilo...pogadalam z Corcia zeby poczekala do 38 tc i chyba sie stara:) tylko jak ja bede wtedy wygladala jak juz jak balonik:(tzn buzia nie ale brzus ogromny przy moim 163 cm bo juz +19 kg i stopy wielkie tzn ja zawsze mialam 36 rozmiar a teraz to chyba 38 bym musiala kupic ale chodze w maminych klapkach, tak mnie na koniec wywalilo a tak ladnie ksiazkowo na pocztaku nam sie przybieralo i nie wiem o co chodzi bo wcale duzo nie jem a na pewno nie wiecej niz wczesniej teraz to raczej wiecej owocow, czasami nawet obiadu nie zjem bo nie mam apetytu a tu 1kg tygodniowo przybywa beeeee ryczec mi sie chce:(
Ide chyba zjem ryz na mleczku z cynamonem to dzis moj obiad....
Spokojnego dnia zerkne pozniej :*
 
Tu w DE dają taką książeczkę, Muterpass, w którą wkleja się wszystkie badania, w specjalne miejsca, to są takie małe naklejki, więc nic nie zaginie, to jest bardzo ważny dokument, lipa jak by się zgubił:szok:

Porodówka się zaczyna jak ktoś lubi:-)

z tymi naklejkami to dobra sprawa mnie irytuje tona kartek którą mam z wynikami a oczywiście w książece ciąży namazane tym ich lekarskim pismem ze nie idzie odczytać
takie naklejki ma moja sunia w swojej książeczce i normalnie wszystko jasne na co chorowała a co brała
 
Merlin dokładnie tak jak piszesz...mój pies też ma lepszą książeczkę zdrowia niż te nasze karty ciąży, z których narmalny człowiek nic nie rozumie... Ja też mam pół szuflady papierów i nie wiadomo tak naprawdę czego sobie zażyczą i pewnie trzeba będzie to targać ze soba do szpitala...
 
reklama
To ja jestem jakaś durna, bo nie chcą mi wejść suwaczki. Zaraz mnie coś trafi. Ciążowy wychodzi jakiś dziwny a drugi nie chce się wyświetlić. Kurczę kiedyś to robiłam a teraz nie wiem w czym problem.
 
Do góry