reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Future ja chwale sobie te globulki Gyno Pevaryl 50 na mnie najlepiej działaja ...i jeszcze mi pomagał płyn do higieny intymnej z kory dębu zapach ma taki sobie:baffled: ale działa...
 
reklama
Future ja osobiscie polecam mieszanke ziolowa do mycia Vagosan no i masc citromazolum tak mi ostanio pomoglo jak mnie po antybiotykach zlapalo:-)

Fasolka narobilas mi smaka na shake z mc donalds:-D klaps!!!
 
Patrysia haha no to ciekawie mialaś :);) ja sobie wezmę ciuchy na wyjście bo znajac mojego meża zapomni :D

dziewczyny a kupujecie cos od mlodszego dla starszaka??

Future to jest tylko internet... nie ma się czym stresować a tym bardziej przejmować... tyle ile użytkowniczek tyle odmiennych może być zdać :tak:


zmykam kończyć obiad i pakować torbę do szpitala
ja mam juz kupione i schowane w sypialni ;-)
Tomi dostanie hulajnoge ;-)
o taka:
HULAJNOGA TROJKOLOWA THOMAS TOMEK I PRZYJACIELE (2495335319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dlugo nie moglismy wymyslic co kupic, az zauwazylismy jak go skreca, jak widzi inne dzieci jezdzace :-) no i dla mnie bedzie wygodnie wziac to na spacer z wozkiem, a nie ciągać jeszcze rowerka. wchodze do sklepu, składam i chowam na spod wozka i gotowe :-)
mam nadzieje, ze mu sie spodoba :-)
 
ja już torbe mam spakowaną. tylko kapcie dorzucę i szlafrok, ale ciągle uzywam, wiec w ostatniej chwili wrzuce.

maluszek - ja mam od antybiotyków i sterydów i jakoś wyjątkowo się nie mogę pozbyć. kiedyś działał na mnie jeden domowy sposób. zamoczony tampon w mleku kwaśnym, albo kefirze z bakteriami, na całą noc, i na drugi dzień ani śladu. tak te dobre bakterie zwalczały te złe...no ale teraz nie działa....buuuu
 
ja mam juz kupione i schowane w sypialni ;-)
Tomi dostanie hulajnoge ;-)
o taka:
HULAJNOGA TROJKOLOWA THOMAS TOMEK I PRZYJACIELE (2495335319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dlugo nie moglismy wymyslic co kupic, az zauwazylismy jak go skreca, jak widzi inne dzieci jezdzace :-) no i dla mnie bedzie wygodnie wziac to na spacer z wozkiem, a nie ciągać jeszcze rowerka. wchodze do sklepu, składam i chowam na spod wozka i gotowe :-)
mam nadzieje, ze mu sie spodoba :-)

Hulajnoga sie sprawdza sama tak robiłam młody jezdził a jak do sklepu czy juz mu na spacerze nie chciało sie jezdzic to składałam pod wozek i po kłopocie :-D :-D
 
No to nam się Jumabe rozpakowala :) dobrze,że wszystko ok.
Ja po tym ktg nie wierzę,że niebawem się ruszy. A jak do kolejnego czwartku się nie ruszy to szpital i dumnie co dalej.
Gotuje leczo- ma ktoś chęć? :-)
A zaraz na spacerek tuptam.
 
reklama
Do góry