reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witam poniedziałkowo.
dopiero przed 12 a ja zdążyłam iść zrobić badania, i z awizo na pocztę, załatwić US zmienę adresu i posprzątać w domu trochę. po południu po wyniki krwi idę. i resztę dnbia chyba będę się nudzić. w czwartek UP rano i ginekolog od 12 przyjmuje..

Tygrysek ja tez proszę i info

co do odwracania dzieci
to kiedyś (tak słyszałam) to lekarz przy porodzie rękę wsadzał i przekręcał jak na usg pępowina nic nie krępowała. tak mama mówiła że raz tak miała z jednym z Nas, a urodziła 7ke dzieci.

miłego dzionka. i spokojnie bez kłótni dziewczyny
 
reklama
Axarai nie dziekuje :tak:pod warunkiem, ze moj mąż proszony swoją drogą od miesiąca o przywiezienie gondoli i fotelika ponownie o nich nie zapomni :-Dfaceci:-D
 


Nellas dziękuję :):) dla Twojej wiadomości z dziewczynami z tego własnie wątku przeniosłyśmy się na Facebook czyżbyś nie dostala zaproszenia do grupy zamkniętej???? dlatego wlasnie tam już nie piszę :-Dnie wierzysz zapytaj dziewczyn :-Doj poza tym czuję się sledzona :-Dmasz dwa posty na koncie, ale doskonale wiesz co pisałam w 25 tc oj dobra jesteś... te same wiadomości pewnie znajdziesz i tutaj na naszym wątku - wczytaj się głębiej zanim mi cokolwiek zarzucisz :tak:

jaka grupa na fb ? :-)ejjj nie dostałam zaproszenia :confused:
 
Padłam:-D fryzjer zaliczony nawet kosmetyczka niezaplanowana ;-) zakupy sie udały :-D w portfelu tajfun przeszedł:szok: lodow co prawda nie było ale Mg Donald owszem ..ciekawe jaki cukier bedzie:szok: .... a teraz chyba sobie drzemke zrobie:-D a jak siły do mnie wroca to fotki wkleje co dzidzi kupiłam:-D
 
Merlin ale nie chodzi o grupe dziewczyn z Wrzesnia:tak: tylko z watku wywołanego przez tą Panią ;):) pani mi zarzucila, ze tam się nie udzielam więc ją uświadomilam troszeczkę bo Pani zbłądzila:):-)

Fasolka zazdroszczę :) ja się zbieram do fryzjera już od dwóch miesięcy, ale się boję bo zawsze fryzjerka mi spierdzieli i źle zetnie :crazy:


idę robić frytaski :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fasolka super że zakupy udane:-)czekamy na fotki:-)
Ja też wróciłam z lumpka fotki dałam w odpowiednie miejsce:-)chyba wypiję kawkę bo senna jestem dziś obiadek szybko będzie bo sosik mam z wczoraj i kotleciki tylko podgrzeje w piekarniku i gotowe:-)
Zaraz wstawię pranie z ubrankami które kupiłam pozniej poprasuje i gotowe.W tym tygodniu powinnam mieć wszystko to co zamówiłam to spakuję torbę i niech sobie stoi i czeka.
U nas coś pochmurno ale temperatura jest o i nawet mi taka pogoda odpowiada.
Risia "olej Panią"bo widać że "pani"cierpi na brak zajęcia
 
RISIA a mój M przyjechał po mnie i Alanka zimą(bo w styczniu Alanek urodzony)i wszyskto pieknie kwiatek fotelik wsio wszystko fajnie Domiś ubrany ale ale mi kurtki nie przywiózł a na dworze mrozisko :0 i tak sobie szłam taka mała we wielkiej kurtce (M ubrałam)z kwiatkiem a M z Alankiem na sweterku do auta :D

Wózio już prawie ze suchy a w sumie można powiedziec że suchy jupiii:))

AXARAI cieplutko sie zrobiło także masz plusa za tego kopa :D


 
no hej laski.
właśnie wrocilam z miasta. odebrałam hbs i hiv i mogę rodzić ;) są ujemne, zatem w zasadzie brak zagrożeń.
dokupiłam pierdółki dla Antoniego i już chyba wszystko mam...aha, jeszcze smoczki do butelek ;) i w zasadzie ok.

Helenka zasnela nam tylko w samochodzie, na pol godzinki, i teraz szoguni...a mi niebo na łeb spada tak mi cisnienie wali. pogoda się zmienia. niby słonecznie, ale już się chmurzy i chyba coś jest na rzeczy.

aha i bylimsy u 90 letniej babci J, odwiedzić ją z małą...ale się cieszyła. a pojechaliśy, bo niewiadomo kiedy po porodzie bede miala siły na odwiedziny.


Gorgusia o mamma - jak ty już blisko. chyba wszystkie ci zazdrościmy ;)

słuchajcie, a co wam w ciązy pomagało na intymne zapalenie? nystatyna, gynofemidazol, clotrimazol...mi nic nie chce pomoc wrrrrr

chyba zaraz skocze z małą jeszcze trochę na powietrze, może zaśnie jak wrócimy hahah. teraz tylko jak śpi to mam chwile, wiec chcę się jej "pozbyć" bo same już jestesmy....a mama chce odpocząć :-D


a wogóle co tu się dzieje na tym forum, tego nie spotkałam nigdzie indziej. nie wracam do tematu, ale to naprawdę dziwne...
 
Patrysia haha no to ciekawie mialaś :);) ja sobie wezmę ciuchy na wyjście bo znajac mojego meża zapomni :D

dziewczyny a kupujecie cos od mlodszego dla starszaka??

Future to jest tylko internet... nie ma się czym stresować a tym bardziej przejmować... tyle ile użytkowniczek tyle odmiennych może być zdać :tak:


zmykam kończyć obiad i pakować torbę do szpitala
 
reklama
RISIA na szczęście teraz kurtki nie bedzie musiał przywozic :D tzn.mam taka nadzieje bo podobno wrzesień ma byc ciepły hmm...co do prezentu nie kupowałam tak...
 
Do góry