reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

no hej. ja tez mala 161 i 37 ;))))))))

a moja Helenka poszła po tatusiu już jej kupujemy ciuszki na 92-104 i większość jest dobrych. a ona nie ma jeszcze 1,5 roku.
teraz mieliśmy taki festyn w wiosce w weekend i moi rodzice wzieli Heśke, to podobno o głowę większa od rówieśników i poleciała pod scene i wygibasy ćwiczyła, a ludzie nie mogli oderwać od niej oczu. haha, moja aparatka mała.
ale tatunio helenki 196cm...wiec ma po kim rosnąć ;)


a ja od wczoraj leże w łóżku, choróbsko znów mnie dopadło jakieś i oddcyhać nie mogę znów. we wtorek mam usg, ciekawe co mi powie. mam nadzieje, że duszności nie przeszkadzają Antośkowi....
 
reklama
Ja do tych srednich chyba należę bo mam 172 cm wzrostu i 38/39 nr buta chociaz dla niektórych jestem wysoka

Future to faktycznie twoja Hesia jest wysoka, może teraz ma taki skok a potem stanie bo przeciez kości musza miec czas na rozbudowe. Moja corcia ma 2 latka i 5 miesięcy a ubranka nosi na 92 czasami 98
 
Witajcie:)
Ja mam 172cm i rozm buta 41 ja wysoka po tatusiu:)
Future zdrówka kuruj się kochana,wysoka Twoja Hesia
Ciekawe jak tam nagapalma ,Beacia i Joasia?
Ja mam dziś z głowy obiadek bo pół garnka zupy zostało mi z wczoraj przecież nie wyleje jej.
Chodzą za mną muffinki z ananasem chyba pózniej zrobię.
Dziewczyny życzę miłej niedzieli:)
 
hej, hej niedzielnie :)
ja 178cm 40/41 zależy od buta
Właśnie wracam z patologii ciąży od przyjaciółki, zaczęła wczoraj mieć skurcze i krwawić a dziś się wszystko zatrzymało (termin na dziś) zobaczymy co nadchodzące godz. pokażą
A u mnie w brzucholu dziś szał, Mała się wierci, kręci, raz brzuch wygląda jak piłka a raz jak kwadrat, chyba sękacz w czekoladzie Jej tak smakuje bo od rana go podjadam :)
 
ja mam 172 i rozmiar buta 40-czego strasznie nie lubie:( wolałabym mieć zgrabniejszą stópkę;)
dzisiaj miałam małą przeprawę z samochodem - po tym jak miałam małą stłuczkę dwa lata temu praktycznie przestałam prowadzić samochód, chyba że mąż chciał się ze szwagrem piwka w odwiedziny napić ale to blisko i z nim przy boku;) Dzisiaj mąż pojechał na 2,5 tygodnia do pracy a bus na dworzec nie przyjechał:no: więc musiałam go odwieźć i wrócić sama po takiej przerwie ale poszło gładko ;) nawet maleństwo grzeczne było - jak się zaczęła przeciągać to powiedziałam jej że musi być grzeczna bo mamusia prowadzi;) i się uspokoiła:-D Takie niby nic ale mam nadzieję że to mi pomoże się przełamać i wrócić za "kółko" nie tylko w tedy gdy nie mam wyboru;)
 
malenstwo, patrysia moze zalozymy klub Skrzatek he he (zart), ja do kompletu mam jescze rozm. nogi 34 :szok:

ja mam nr buta 38/39 czasem wyglądają na mnie jak "kajaki"


lenkka
hehehe podryw parówkowy ;p co tez nie wymysla...
ja raz w pracy miałam śmieszna sytuację. dwóch chłopaków usiadło na komp no i oglądali erotik foty. i potem jak podeszli zapłacić komentowali je i jeden do drugiego:
- trochę ciszej bo Pani usłyszy
- a niech usłyszy też ma czym oddychać
(chodziło o biust, beszczelnie się wprost w niego patrzeli. a mi urusł z 75B na 80D/E). wiec sporo.

Zanetka tak mnie czasem jak kopnie to tez krzykne aua..

dziś wraca teściowa ja na 15 do pracy. i chyba przyśpiesze sobie ginekologa bo B chce bym przyjechała 1 sierpnia już.
 
mantezowa no rzeczywiście, może masz rację. twoja córcia taka jak moja, wzrostem, ale może rzeczywiście się zatrzyma.
ja to sobie tłumaczę, że była wcześniaczek, i szybko przybierała na wadze, na mleczku modyfikowanym od razu. szybko zaczela jesc owoce i zupki, i dziś nie ma w zasadzie rzeczy której nie lubi. no szczypiorkiem pluje ;) i też wszystko prawie z ogrodu własnego, wiec może dzięki witaminkom tak rośnie, nie wiem sama. ale miala jakiś zastój troche koło 85cm, a teraz widzielam już po spodenkach, że kostki gołe ;)))
no miejmy nadzieję, ze masz racje z tymi kośćmi, że muszą dojść do siebie ;)
 
Czesc dziewczynki :) widze temat wzrostu:) ja mam 176 i 39/40 ale raczej 40 niestety, u mnie cala czworka poszla po tatusiu, chociaz najmlodszy tate juz przegonil bo ma 190cm i 20lat:-D


Ja wczoraj umieralam po grillu u brata, rano jeszcze zawozilam szwagierke na 6 do pracy bo nie miala busa a ze moj wczoraj popil to juz nie bylam taka beee:-) ale jak ja sie czulam jakbym imprezowala i pila cala noc...

Teraz juz lepiej chociaz brzus mnie pobolewa i troszke plecki... z chrzesnica jak zwykle sie bawilam, obeszlam pol wioski z nia, nazrywalam wiadereczko porzeczek bo rodzice zbierali wiec jak to ja chcialam isc pomoc ale juz po godzinie czulam tego skutki ehh..

Zaraz jedziemy przejechac sie nad jeziorko posiedziec, bede odpoczywac i nic nie robic:-)


Zaanetkaaa tak moj naly tez tak silnie daje mi popalic sa dni lagodne ale czasem nie idzie wyrobic

Marudka zdrowka kochana :*
Lenkka jak ja uwielbiam sękacze, te rurki z nadzieniem:-p:-p ale bym zjadla mniam!!! ale ja juz tego nie widzialam dawnoo u mnie w sklepach ostatnio kupilam nad morzem i w szoku bylam i zalowalam,że nie kupilam odrazu kilka szt:-D

Kasieczek no to super,że jazda okej moze faktycznie zaczniesz jezdzic, bo troszke szkoda... moj maly tez jest spokojny jak jezdze, gorzej jak siedze z boku:-D takze wydaje mi sie,że bedzie lubil jezdzic z mamusia jak bedzie na swiecie:-D

Joasia, Palemka, Beacia &&&&&&&&&&&&&&&&&&& szybkiego powrotu do nas :*
 
reklama
hej dziewczynki
ja jak zwykle weekend strasznie intensywny, dzisiauj byliśmy w kinie na filmie "Nietykalni"
film rewelacja polecam:):)
potem byliśmy u siostry na obiedzie i dopiero teraz w domu - Sebciu padnięty :)
 
Do góry