reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Moja niunia też czasem jak kopnie to auć
a jak sobie gra na moich żebrach :szok:

moja zawsze miała do 10 ruchów, a od ponad tygodnia ma szał ciał
rusza się tyle, że czasem i 50 ruchów policzę
i to mnie zaczyna lekko martwić
ale w piątek mam wizytę więc jakoś trza dotrwać


Martusia to ja dla równowagi nie mam chrzestnego
 
reklama
witam się

ja dzisiaj fatalnie się czuję, kręci mi się w głowie , ledwo żyję, ale ciśnienie ok bo 110/60 wiec źle nie jest...
 
WITAM:)

Wczoraj spedzony dzień rodzinnie:))

Dzisiaj słoneczko takze super!!

Marcelkowe ciuszki zaczynam prać i pierwsza pralka niedługo będzie zrobiona:))

PAULINE no coś ty czemu nie :D :p ogólnie dla mnie etn wózio nie jest wart takich pieniędzy jak i w ogóle stylistycznie dla mnie kosmiczny :p

Mój smyku ma dużą stope bo ten to juz nosi buty 30/31 :0 niekiedy we firmowych zdarza sie 29 ale mało kiedy ogólnie to juz trójeczka na przodzi:)

Ogólnie ja z M to my nie za duzi bo ja jak juz wiecie a M 178 ma a rozm.buta 45 takze do wzrostu ma duze stopy tak samo ja do wzrostu mam nieco wiekszą stopę i pewnie z tędy nasz smyku ma wiekszą stope...Alanek juz tak w normie ma:)

Marcelek to mały "wiariatuncio"przeciaga się kopie ale bardziej przeciaga się takze nie ma u nas problemu z tymi ruchami:))
 
Do_ti dzieki :*

Patrysia no ja mam rozm 36/37 M ma rozmiar 40-41 przy wzroście 185...no i Sebciu na razie nosi rozmiar 21-22 czasami 23:tak:


idę ogarniać chalupę bo gości mamy o 13:30 więc muszę ogarnąć :tak:
 
Witam witam i o zdrowko pytam????:-):-):-):-):-):-)
Leci mi ten czas w Polandzie niesamowicie. Mimo nie do konca pieknej pogody, zawsze jest co robic. Wczoraj pojechalismy z rodzicami do pieknego Ksiaza na konie i zamek. Aluska miala frajde karmiac konie, ja zreszta tez:-):-):-):tak::tak::-) Czuje sie o dziwo znakomicie, moja Olivcia rozciaga sie do mega rozmiarow, czasem tak jak u was, az krzykne z bolu:rofl2:.Musze sie w tym tygodniu umowic na wizyte do ginka i zobaczyc co tam u mojej pieknej wirciuszki w srodku slychac. Dzis pogoda piekna sie zapowiada, wiec jakie macie plany dziewczynki??
 
Hej hej :D
Mam trochę do nadrabiania, bo w weekend nie miałam czasu.

Co do terminu to ja z om mam na 17.08, a z usg (w 12tc) na 30.08. Marzy mi się 21.08, bo to moje urodziny, ale zobaczymy. W ogóle moja mama, siostra ze swoją rodziną, lekarz i położna wyjeżdzają (oczywiście nie razem :-p) na urlop i nie ma ich do połowy sierpnia. Mam nadzieję,że Kacper przeczeka to grzecznie w brzuchu :szok:
Ja mam 164cm i rozmiar bucika 37,5 (teraz mi sie jakoś rozeszły stopy i są takie szerokie :sorry2:), a mój M 194cm i rozmiar buta 48 :szok:

do_ti- mam nadzieję,że już sie podkurowałaś i jest lepiej? :*

RiSiA- pazurki udane? ;) Od kilku dni chodzi za mną wypad do kina, ale jak już mamy jechać to zapał mi mija i mi się nie chce...
Życze poprawy samopoczucia na dziś!

Co do kopania to mój Mały czasem kopnie, ale głównie jednak się wypina, przeciąga i wystawia pupkę i stopy. Z prawej strony czasem jak zacznie jeździć tymi swoimi nogutkami to tak jakbym masażer połknęła :-D Czasem syknę z bólu jak za mocno mnie masuje. Ale ja powiedziałabym,ze po 30tc stał się bardziej aktywny niż wcześniej.

Wasze Maleństwa też tak czkają? Mały ma zawsze pierwszą czkawkę jak się budzę koło 8.00, a w ciągu dnia kolejne 3-4 :szok:

Future- kuruj się. Niech Antoś grzecznie siedzi w brzuszku jak najdłużej!

Kasiaczek- ja jak tylko wsiadam do samochodu to mój brzuch szaleje. Dzieć albo bardzo lubi jazdę, albo wręcz przeciwnie. Okaże się po porodzie :p

Nadrobiłam! Jak kogoś pominęłam to przepraszam :*
Trzymam kciuki za nasze szpitalowiczki!

Jeszcze leżę sobie w łóżku,. Cały weekend mieliśmy gości i muszę nabrać trochę sił, bo jeszcze sporo czasu z dzieciakami spędziłam.
Brzuszek coraz częściej twardnieje... i wczoraj miałam delikatne plamienie po wizycie w toalecie. Znowu się zestresowałam. Dziś już kilka brązowych plamek,więc myślę,że jest ok. Dzieć rusza się jak szalony i wystawia te swoje słodkie guziczki :-D

Dziś nawet gotwować nie muszę, bo mam wczorajszy obiad :-) i tylko prasowanie i jakieś delikatne ogarnięcie domu.

Miłego dnia Wrześniówki.
 
MONALIZA korzystaj z wakacji w Pl:)
RISIA a ciśnienie mierzyłaś drugi raz?
GORGUSIA jak ja bym widziałą plamki krwi na majteczkach to bym dzwoniła do gina ze stresu...nie wiem ale ciąża i krew jakos bałabym sie tego połączenia(co innego podczas porodu albo tam nikłe niteczki w czopie)...
 
hej, hej :)
Gorgusia a czemu Ty delikatnie plamisz? to normalne na tym etapie ciąży?
Ja dziś pędzę do koleżanki po południu bo o 5:20 urodziła małego Smyka :):) zobaczę jak taki mini mini wygląda, bo tak naprawdę to ostatnio z 8 lat temu miałam ku temu okazję
Moja Mancia też dziś około 4 dostała czkawki, u nas to są takie rytmiczne ruchy przez dłuższy czas, ale ja z nerwów oczywiście nie mogę spać
po 30 tyg ja czuję ruchy inaczej, teraz to bardziej rozciągania, wypinania, a rzadziej pojedyncze kopniaki, normalnie u mnie zresztą wszyscy to widzą, bo brzuch przybiera różne kształty
wózek za 4500...ehh nie nie, nom chyba że wysadzany kryształkami svarowskiego i tylko po to, aby nim szpanować...:)
Buziole
 
reklama
Staram się nie panikować, bo mam nadżerkę i od początku ciąży co jakiś czas daje o sobie znać- w 11tc i w 16tc leżałam nawet przez nią w szpitalu. Miałam w czwartek badanie na fotelu u gina, a wczoraj mega zaparcie i chyba właśnie to połączenie dało znowu małe plamienie z nadżerki. Jakiś czas temu każda wizyta w toalecie była krwawa i lekarz mówił,że muszę być na takie rzeczy gotowa, bo w ciąży mi nadżerki nie wyleczy. W czwartek na wizycie było wszystko idealnie,więc zachowuję spokój i obserwuje.
 
Do góry