reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witajcie.

Gorgusia oby plamienie jak najszybciej ustało :))) Trzymam za to kciuki.

Mi też ostatnio czasem twardnieje brzuch, ale szybko mi przechodzi. Poza tym w sobotę w nocy chyba poczułam ruchy maluszka - takie łaskotanie, muskanie w środku. Fajne uczucie :)
Dobry nastrój mi dopisuje i z każdym dniem mam coraz większy apetyt, z czego strasznie się cieszę i mam nadzieję, że waga pójdzie mi choć trochę w górę.
 
reklama
a ja w weekend bez internetu i właśnie staram się jakoś nadrobić, ale lekko nie jest ;)

niech już ta wiosna się zacznie, bo łapię jakiegoś przedwiosennego nerwa, grrr...

trzymajcie się poniedziałkowo ciepło!
 
A ja własnie obiadek robie ,zupka pieczarkowa i nalesniki z dzemem truskawkowym ..... moze jedzonko dziewczynki zwabi :-D komu ;-).....
witajcie!
tomka mi dzis lekko rozlozylo, bylismy u lekarza i wlasnie spi.
ja na obiad dzis pizze robie, wlasnie doczyszczam piekarnik po ostatnich wariacjach kulinarnych ;-)
a za ok 2-3 tygodnie bede juz sie relaksowac u tesciowej na podworeczku :-) i grille, grille, grille... no i ogniska z kielbaskami mmmiodzio ;-)
milego dnia!
 
future, mentezowa, maybe - dzięki za info i zainteresowanie :)

fasolowa - dawaj te naleśniki dawaj no mi je tuuuuu !!!! szybkoooo AAA !!!!:-D:-D:-D

weronka - nie nerwuj sie :tak: :)

demetrios - mi tez stwardnia pierwszty raz przedwczoraj i wczoraj i poczułam ból pleców na dole :) ale trwalo tylko 5 min i poszłooo !!!:tak:

gorgusia - nie łazić tyle !!! hehe wiem łatwo mówić, a sama latam wciąż i wciąż :) co do pwrotu do pracy, to fakt człowiek dziadzieje w domu :) ale co robić ? dobrze, że robi się coraz cieplej, można więcej czasu na dworze spędzać :) a brzuszek Twój widziałam na innym wątku- widać już widać , piękniuchny :)


future - ja też nic nie czuję :)

babydoll - zazdraszczam ruchów :) super, że juz czujesz maluszka :)

maybaby - ja właśnie brzucha prawie wcaje nie czuje , więc narazie się nie wypowiem na temat więzadeł i innych takich :) ale pewnie coś tam się rozciaga i dlatego to odczuwasz :)

Dziewczynki we czwartek będę Was znowu prosiła o &&&&&&&&&&&&&&&& dla mojego maleństwa , pisałam na zamkniętym juz dwa tyg temu,ale i tu napisze, mam wczesne echo serduszka ( na wszelki wypadek ) , mam nadzieje,że będzie wszystko dobrze :)

 
Cześć dziewczyny nadrobiłam zaległości w czytaniu. W piątek byłam u Gina i jest wszystko ok niestety dzidzia nie chciała się ujawnić kim jest będę musiała jeszcze trochę poczekać, tak super się czułam w piątek a w sobotę jak na złość obudziłam się z zawalonym gardłem gorączką i katarem ogólnie masakra do teraz mnie trzyma ratuje się herbatą z cytryną i syropem *spam* jak macie jeszcze jeszcze jakieś sposoby to poproszę o radę pozdrawiam
 
Oliwka w nocy miala temperature, dostala ibufen forte okolo 2.30 dzis juz temperatuty nie ma, nie wymiotuje, ale tez za dzuo nie je zjadla tylko parowke i pol jajka wiejskiego, dobrze by bylo gdyby mogla isc w srode do przedszkola, bo nie bedzie mial kto z nia zostac ale watpie, chociaz kaszel sie jej juz polepszyl, nawet juz sie odrywa od czasu do czasu, zobaczymy jak bedzie z temperatura do 16tej bo ponoc ok 16tej jest najwieksza

polisia gratki
FuruteMummy zdrowka dla was i powodzenia u gina jutro
fasolka dzieki za modlitwe, powdzenia ugina w pt, ja poprosze o to jedzonko
maybebaby super, ze z zebem lepiej
gorgusia tylko sie nie przeciaz, a z tym plamieniem mialas stan zapalny, ze dostalas clotrimazolum? mi lekarz nic nie pzowoliltylko tamtum rosa
demetrios gratki ruchow
weronkazz dobrze, ze juzmasz z nami kontakt, ja tez zawsze mam problem zeby nadrobic nawet jesli jest to tylko jeden dzien
lotka zdrowka dla mlodego, grille super tez lubie chcoiaz dzis rano przymrozilo, trawa w moim lesie byla biala i ponoc wekend tez ma taki byc:dry: a ja wczoraj pochowalam zimowe ubrania a nameczylam sie przy tym okropnie nie chcialabym musiec znow ich wywlekac
nagapalma kciuki &&&&&&&&&
Brygitte zdrowka ;-)
 
ech te naleśniki :)
Ja w pracy od czasu do czasu w mikrofali robię sobie pieczone jabłko z cynamonem :)
weronkazz - sprawdzałam joge na Chałubińskiego - niestety jest w takich godzinach, że nie dam rady :( właśnie zgłosiłam się do jogi medica - zajęcia są w piątek o 18.30 na Racławickiej, sprawdź proszę, może się spotkamy?
gorgusia - wracaj do zdrowia :)
nagaplama- już trzymam kciuki
Brygitte - ja stosowałam w przeziębieniu to samo, jeszcze jadłam 1 kanapkę z czoskiem... mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziesz :)

Już nie mogę się doczekać 17-tej...ech.... chcę do domu!
 
reklama
Do góry