reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

No to juz wiem, co bedzie jadlo moje dziecko ;-) moj brzuch oszalał po zjedzeniu przeze mnie pizzy... :-) siedze i nie chce mi sie wstac, zeby nie przestał :-) cudoooowne uczucie :-) do tej pory czulam je wieczorami, a od dzis nareszcie w dzien :-) jestem przeszczesliwa :-)
 
reklama
fasolka ale rzucilas tym nalesnikiem wyladowal mi na glowie ha ha ha (zart)

mala sie ze mna polozyla przed 16 na drzemke, wstala po 17tej bez temperatury, wiec juz chyba do przodu, nawet odrobinke obiadku zjadla, dzis juz chyba nie wpadne bo m w domu pierwszy raz od wtorku jest wiec chce go puscic na kompa
 
Lotka- ale super! będzie mały pizzojad!
Naleśniki z truskawkami...hmmm...zjadłabym!
Ja zjadłam obiad, a na kolację planuję kanapki z konfiturą z wiśni.
W ogóle dziś mam jakiś drażliwy/dołowaty dzień... wszystko mnie drażni. Chciałabym poczuć Zymka, a przez te plamienia ciągle się o niego boję :(
W ogóle zorientowałam się,że jestem już prakktycznie w 5msc :) To poważnie brzmi :tak:
Popijam sobie teraz meliskę...może się ciut wyciszę. Niech mnie kotś przytuli...
 
Lotka- ale super! będzie mały pizzojad!
Naleśniki z truskawkami...hmmm...zjadłabym!
Ja zjadłam obiad, a na kolację planuję kanapki z konfiturą z wiśni.
W ogóle dziś mam jakiś drażliwy/dołowaty dzień... wszystko mnie drażni. Chciałabym poczuć Zymka, a przez te plamienia ciągle się o niego boję :(
W ogóle zorientowałam się,że jestem już prakktycznie w 5msc :) To poważnie brzmi :tak:
Popijam sobie teraz meliskę...może się ciut wyciszę. Niech mnie kotś przytuli...
<przytul> ooo faktycznie to juz prawie 5mc, u mnie podobnie :-) a dopiero co robilam testy :-)
 
Hej
Wpadam tylko na chwilkę, podczytać Was, bo teraz mam malutko czasu na internet...
Palemko - jak zdrówko?? Z moimi sprawami brzuchowymi nie najgorzej. 3mam kciuki bardzo mocno za czwartek!!!!!
Ja dzisiaj jadłam i jadłam i jadłam i jadłam i jadłam... :szok:
A ruchów nie czuję i zaczynam się martwić, bo teraz widzę, że co chwila ktoś informuje, że już coś poczuł, a ja nie:baffled:
Życzę wszystkim chorym, smutnym i z wizytami w najbliższym czasie, udanego, pozytywnego całego tygodnia!!!
Zdrówka!:-D
 
Marudka nie martw się że nei czujesz ruchów ,ja pytałam gina to powiedzial ze tak koło 17 tyg mozna poczuć jak pierwsza dzidzia
Palemko przeziebienie puszcza??
Gorgusia tuuuuuulkamy Cię , jak mi smutno się robi to mówię do Maluszka zeby sie przytulił i pomaga zawsze:)
Lotka no to supcio że wiesz czym Maluszka karmić:)
Kasieq juz doczytałam ryanair chce takie zaświadczenei po 28tc więc ja nie potrzebuję jeszcze bo planuję wrócić 2maja wiec jeszcze nie powinni żadać :)no to si ezapowiadaja 3tyg w Pl :) tylko sie zatesknie i zaplacze za emkiem:((((
aha ja musze leciec ryanairem bo do Wrocławia tylko niestety on lata:(
Fasolka daaaaj kawałeczek ciastka z bitą pleaseeeeeeeeeeeeee!!!
Demetrios mnie tez boli brzuszek jak przesadze ze sprzataneim czy chodzeniem ,a ze lezalam poczatek ciazy to duzo nei trzeba zeby pasc jak koń po westernie
Martusia dobrze że Oliwka juz sie lepiej czuje ,supcio ale silna dziewczynka
 
Ostatnia edycja:
Hej
Wpadam tylko na chwilkę, podczytać Was, bo teraz mam malutko czasu na internet...
Palemko - jak zdrówko?? Z moimi sprawami brzuchowymi nie najgorzej. 3mam kciuki bardzo mocno za czwartek!!!!!
Ja dzisiaj jadłam i jadłam i jadłam i jadłam i jadłam... :szok:
A ruchów nie czuję i zaczynam się martwić, bo teraz widzę, że co chwila ktoś informuje, że już coś poczuł, a ja nie:baffled:
Życzę wszystkim chorym, smutnym i z wizytami w najbliższym czasie, udanego, pozytywnego całego tygodnia!!!
Zdrówka!:-D
ja w poprzedniej ciąży poczulam Toma w 22tyg, wiec jeszcze masz czas i ja bym sie nie zamartwiała :-) wierze jednak, ze ciezko tak cierpliwie czekac....
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Ciężki dzień za mną i na nos padam, więc wybaczcie że nie odpisze każdej z osobna. Wszystkim chorowitym szybkiego powrotu do zdrowia. Smacznego tym co wcinają kolacyjki:) Gratulacje dla mamuś, które poczuły pierwsze ruchy:-)
Ktoś mi smaka na pizze zrobi a przed chwila miskę frytek wciągnęłam:-D:-D i zaraz pęknę.
 
Do góry