reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

gdynianka powodzenia na usg bedzie ok :) tylko pamietaj zdac nam relacje bo my przezywamy z Toba
jumabe w Srode Popielcowa ciezarowki maja tylko post jakosciowy, ilosciowy kobiet w ciazy nie dotyczy
nagapalma tak w Srode Popielcowa jest scisly post ilosciowy i jakosciowy
 
reklama
Witajcie.
Jak tak czytam o tym co jecie, co gotujecie, co planujecie upichcić to aż wszystko mi się w brzuchu przewraca - z jednej strony z głodu, a z drugiej strony z mdłości. Jak mi to niedługo nie minie to chyba zwariuję. Co wieczór walczę z nudnościami, wymiotami i bólem żołądka. Mam już tego dość :(((
 
Ja najedzona i myślę o cappuccinku waniliowym teraz:tak:tylko nie ma mi kto zrobic,trzeba będzię tyłek samemu ruszyc:dry:
A truskawy wczoraj wciągnełam.Zrobiłam taki bardziej mrożony koktajl, truskawy tylko troche rozmroziłam i zblędowałam z cukrem i z niewielkim dodatkiem jogurtu naturalnego,pychaaa.Tak siorbałam że az gardzioł zaczął bolec.Zapiłam ciepłą herbatką i przeszło:tak:
A dziś gotuję fasolkę po bretońsku bo się Arturowi zachciało.Wraca z pracy o 21 to sobie odgrzeje i będe go miała z głowy:tak:
 
Ja biedna od 7 rano w pracy, juz mi sie tak marzy na jakies zwolnionko znow sie wybrac, ale w czwartek jade na kurs to i tak w pracy mnie nie bedzie. Piersi mi dzisiaj chyba w kosmos wystrzela, balony takie, ze Pamela Anderson to przy mnie pikus! A swedza jak diabli, brzuszek wzrasta swoim normalnym tempem, a te cycoliny coraz okraglesze. Mam wrazenie ze moze tam sie jakies blizniaki jeszcze pochowaly, coby byc blizej mleka...
 
Hej dziewczyny :) Podczytuje sobie Was od jakiegos czasu i postanowilam, ze jak po badaniu okaze sie ze dzidzia dalej jest w brzuchu to dolacze :) Wczoraj bylismy u lekarza i jak najbardziej jest :)) Balam sie bo raz juz maialam pusty pecherzyk i tak sie cieszylam na ciaze a tu bach pusto :(, ale teraz na razie wszysko wyglada ok. Oprocz wynikow leukocytow, ktorych mam duzo za duzo a mianowicie 16 tysiecy i skierowanie na jakies kolejne badanie bialka czy cos. Ktoras z Was miala takie cus?

To pokrótce - pierwsza ciaza, 10-ty tydzien, termin na 20 wrzesnia, zadnych mdlosci, zadnych dolegliwosci, jedynie uczucie zamulenia i pełnosci bleehh, smaki tez takie sobie, tylko od kawy mnie odrzucilo i do kwasnego ciagnie, ale bez przesady. Podobno to na chlopaka :D.

Badania prenatalne umowione na 11 marca, boje sie jak glupia... No i wizyta u dentysty brrrrrrr.

Jak dlugo sie czeka na wyniki tych bada prenatalnych? Tyle sie slyszy o chorych dzieciach :( i jak tu sie nie stresowac..
 
Hej dziewczynki:-).U mnie dzis humorek lepszy ,Wyszłam troszke z domku dzisiaj słonko świeci :-D.I zrobiłam małe zakupy dla dzidziusia:tak: i siebie troszke kosmetyczke uzupełniłam .Czuje sie nawet nawet az w szoku jestem tylko to spanie:sorry2:.Miłeg dzionka.
 
Cześć, znalazłam ten wątek, nie wiem czy jest to wątek głowny wrześniówek 2012 ale postanowiłam sie przedstawić. Jestem w prawie 9 tygodniu ciąży, która totalnie mnie zaskoczyła. Mam juz prawie 14miesięczną córeczkę no i z tego co mi wiadomo drugie w drodze. byłam u lekarza 2 tygodnie temu- serduszko już biło ale ciąża była mniejsza niż wyliczony tydzień- zobaczymy jak to się dalej potoczy :happy2:. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy.
 
Mary Anne- witaj. Co do badań to wyniki masz od razu. Na nic nie czekasz. Oceniana jest obecność kości nosowej, przezierność karkowa i chyba kość udowa. I na podstawie tego oceniane jest prawdopodobieństwo różnych chorób genetycznych.

Demetrios- jak ja Tobie współczuję... Oby niedługo Ci minęło. U mnie wraz z 12 tyg dolegliwości w większości minęły,więc trzymam kciuki żeby i u Ciebie tak było!

Mam ogromny brzuch! Tak się nawcienałam,że masakra. Pasta tuńczykowa, później pierogi z serem, a teraz patrzy na mnie koktail owocowy :D W ogóle z każdym dniem mam więcej energii. Porównując to co teraz z początkiem ciąży to jest super!
Mój organizm zaakceptował lokatora :D

A jutro o tej porze będę już po badaniach. Mam nadzieję,że cała zadowolona i spokojna....
 
Witajcie.
Jak tak czytam o tym co jecie, co gotujecie, co planujecie upichcić to aż wszystko mi się w brzuchu przewraca - z jednej strony z głodu, a z drugiej strony z mdłości. Jak mi to niedługo nie minie to chyba zwariuję. Co wieczór walczę z nudnościami, wymiotami i bólem żołądka. Mam już tego dość :(((

Oj wspolczuje , bidulka ... Ja tez jestem glodna, ale kiedy sie zabieram za gotowanie to nie idzie mi tak samo jak wczesniej. A dzis mam ochote na kluski z sosem ... Albo na pierogi ? Cos macznego napewno, choc wczoraj byly juz nalesniki :tak:

Hej dziewczyny :) Podczytuje sobie Was od jakiegos czasu i postanowilam, ze jak po badaniu okaze sie ze dzidzia dalej jest w brzuchu to dolacze :) Wczoraj bylismy u lekarza i jak najbardziej jest :)) Balam sie bo raz juz maialam pusty pecherzyk i tak sie cieszylam na ciaze a tu bach pusto :(, ale teraz na razie wszysko wyglada ok. Oprocz wynikow leukocytow, ktorych mam duzo za duzo a mianowicie 16 tysiecy i skierowanie na jakies kolejne badanie bialka czy cos. Ktoras z Was miala takie cus?
To pokrótce - pierwsza ciaza, 10-ty tydzien, termin na 20 wrzesnia, zadnych mdlosci, zadnych dolegliwosci, jedynie uczucie zamulenia i pełnosci bleehh, smaki tez takie sobie, tylko od kawy mnie odrzucilo i do kwasnego ciagnie, ale bez przesady. Podobno to na chlopaka :D.
Badania prenatalne umowione na 11 marca, boje sie jak glupia... No i wizyta u dentysty brrrrrrr.
Jak dlugo sie czeka na wyniki tych bada prenatalnych? Tyle sie slyszy o chorych dzieciach :( i jak tu sie nie stresowac..

Witamy w naszym wesolym, duzym gronie ! Wspolczuje wizyty i dentysty , nie mam pojecia ile sie czeka na wyniki, ja nie mialam jeszcze ani jednego USG, bo zyje w troche zacofanym kraju, gdzie sie oszczedza na pacjentach :confused: no ale jestem dobrej mysli, aby nie zwariowac! Gratuluje!


Cześć, znalazłam ten wątek, nie wiem czy jest to wątek głowny wrześniówek 2012 ale postanowiłam sie przedstawić. Jestem w prawie 9 tygodniu ciąży, która totalnie mnie zaskoczyła. Mam juz prawie 14miesięczną córeczkę no i z tego co mi wiadomo drugie w drodze. byłam u lekarza 2 tygodnie temu- serduszko już biło ale ciąża była mniejsza niż wyliczony tydzień- zobaczymy jak to się dalej potoczy :happy2:. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy.

Witaj serdecznie i gratulejszyn z powodu drugiej ciazy, nie zamartwiaj sie na zapas bron Boze :) pozdrawiam cieplo
 
reklama
A tak w ogole dziewczyny, to zamierzam dzis pstryknac fotke telefonem, bo jak brzucha nie bylo tak mi teraz wystrzelil ogromny jest!! Co prawda, mialam "troszke" sadelka sprzed ciazy, ale teraz na prawie 10 tyg to brzucho wyglada na duzy i juz sie zastanawiam co bedzie dalej ! Czy ktoras chcialaby tez wrzucic fotke aby porownac ?
 
Do góry