reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Hahaha typowy facet!!!!:no: Wiesz moze on tez przechodzi z toba ciaze i sie mu zapomnialo?! Wybacz mu i kaz leciec jeszcze raz do sklepu!

A co do zielonej herbaty to tez wlasnie czytalam na jej temat i wszedzie pisza ze mozna pic ale z umiarem. U mnie ten umiar konczy sie na 2 kubkach dziennie wiec nie wiem czy to nie jest za duzo? A teraz wlasnie pije 3 kubek owocowej z soczkiem:-)mniammmm. A moje chlopaki sie pluskaja w wannie i rozrabiaja. Zaleja cala lazienke....:szok:
 
axarai, no, jakby mnie tak nie mdliło, to bym zapewne zrobiła, jak mówisz... Ale po pierwsze mnie muli, a po drugie nie lubię zakupów "w biegu" i na końcówkach towarowych (bo o tej godzinie to o świeżych owocach i warzywach mogę zapomnieć... same przebrane i wymacane zostały hahahaha). No, nie lubię zakupów o takich godzinach... Ja zakupoholiczką jestem, muszę połazić, pooglądać...

No, i Tycia zjadła aż 2 kęsy tej tatusiowej kolacji (pizzy nie lubi). Będzie wieczorne wycie, że chce mleko i jest głodna...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak zobaczyłam ten wątek to od razu mi się uśmiech na ustach pojawił i musiałam do was napisać. Jeszcze niedawno tak jak wy czekałam na moje maleństwo i drżałam przy każdej wizycie u gina, każdym USG a nawet pójściu do WC... Serdeczne gratulacje dla Was !
Pomimo, że wydaje wam się, że jeszcze długa droga przed wami to ani się obejrzycie a już maleństwa będą z wami.
Mocno trzymam kciuki i pewnie nie raz do was zerknę żeby sprawdzić jak wam się wiedzie :-)
 
O rzesz no właśnie tylko to mulenie, człowiekowi nawet kłócić się nie chce:crazy:
Judith owocowa z soczkiem, tzn z soczkiem takim do​rozcieńczania?
Mama :-Dwitaj!! Rozumiem, że sentyment masz, bo Tymonek z Września? Zaglądaj zaglądaj!
 
Ostatnia edycja:
Cześć laseczki :-*.
Pamiętacie mnie jeszcze? Ostatnio nie mam ani za dużej weny do pisania zresztą mój nowy przyjaciel kibelek nie chce mnie wypuścić ze swojego objęcia. Próbowałam Was poczytać ale za dużo nie pamiętam. nie próbuje nawet czytać o jedzeniu i unikam tego tematu.Jak będę miała lepszy dzień to sobie z Wami popisze bo na razie jest źle bardzo źle no ale ważne ze fasola ma sie dobrze

Trzymajcie sie laseczki i buziaczki w brzuszki wysyłam
 
reklama
axarai, no tak. Owocowy sok co mozna dodac do herbaty albo z woda rozcienczyc:-) takimi herbatkami sie teraz opijam i zielona!

Wczoraj kupilam inny test i wlasnie zrobilam. 2 kreska nie pozostawia zadnych watpliwosci!! Dzis wyszla piekna i gruba:-DWiec dzis dzwonie do mojego ginga umowic sie na wizyte.:tak:
 
Do góry