reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witajcie wrześniówki :-) ja należę do czerwcówek ale chciałam wam serdecznie pogratulować że będziecie mamusiami a przy okazji -
posiadam całe opakowanie DUPHASTONU które nie jest mi już potrzebne więc jeśli są tu jakieś zainteresowane dziewczyny (zwłaszcza z Krakowa) to proszę o kontakt na priw
pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Ale u nas sypie!!HUHUHUH zima nadchodzi:)
Zrobilam dzis jeszcze raz test i dalej wyszedl jakis taki slaby. Ta 2 kreska taka jakas niemrawa jak wczoraj :-( w sumie z Igorem jak bylam w ciazy tez ta kreska byla taka slaba a pozniej sie rozkrecila ale zaczynam sie marwic czy oby ja naprawde jestem w ciazy??!!!
 
Witajcie dziewczynki,
właśnie mój mały rozbójnik zasnął (tzn walczyłam z nim 40 min żeby poszedł łaskawie lulu;-)) i mam chwilę żeby poczytać co u Was...

Nie stresowac sie! Bedzie dobrze! Robmy co w naszej mocy, zeby bylo dobrze (zdrowe jedzenie, napoje bez gazu, barwnikow i koreiny, witaminy, odpoczynek itd.) a nad reszta niestety nie mamy kontroli.

A mezowie/partnerzy nasi co maja poczac? Nie oni sa w ciazy, ja mysle, ze oni sobie sprawy do konca nie zdaja poki nie ma wiekszego brzucha, poki sytuacja nie jest bardziej namacalna. I maja racje, ze nie ma sie co denerwowac, bo co to komu pomoze? Fakt, ze ciezko to w zycie wprowadzic ale stres nic tu nie da, wrecz moze zaszkodzic.

Kochane! Glowy do gory! Piersi do przodu i byle do wrzesnia!

no właśnie!!!!!!! pok super to ujęła - nie stresować się bo źle to wpływa na dzidzię. Mamuśki napewno będziemy tutaj w komplecie aż do września:-)

witajcie :)
Ja z rana tak się stresu najadłam,że masakra. Poszłam do toalety i miałam sporą plamę krwi na papierze :szok:
Bardzo, bardzo się wystraszyłam. Zadzwoniłam do mojego lekarza, a on oczywiście (już po raz drugi) na urlopie i położna powiedziała oschłym tonem,że mam jechać do szpitala. Pojechałam, a tam taki sajgon, że chyba nigdy bym się na to usg nie dostała- baby w kolejce zaczęły psioczyć,że ja się wpycham, a one od rana czekają (dodam,że tylko jedna z nich była w ciąży). Spotkałam w szpitalu koleżankę i powiedziała żebym prywatnie podjechała sobie zrobić. Zadzwoniłam i lekarz przyjął mnie bez problemu. O wszystko wypytał, zrobił usg- pokazał mi wszystko po kolei co tam jest, włączył dźwięk serduszka i aż się popłakałam, bo u poprzedniego lekarza widziałam tylko pulsującą kropkę. Cudowne uczucie i wiadomość,że wszystko jest ok. Maleństwo ma już prawie 1cm :)
W sumie nie wiadomo skąd krew...mam małą nadżerkę i biorę dowcipnie jakiś lek,więc może mnie to podrażniło. Najważniejsze,że jest ok... Nie poszłam do pracy, bo teraz ze stresu boli mnie głowa i dziś chcę trochę poodpoczywać...
Jakby stresu było mało to dziś jeszcze mojej Babci pękł woreczek żółciowy :-( Właśnie trwa operacja...

dobrze że wszystko ok, a tak swoją droga to nosisz już małego "wielkoluda" :-) mam nadzieję że z babcią będzie wszystko dobrze...;-)

Witajcie dziewczyny
Ale u nas sypie!!HUHUHUH zima nadchodzi:)
Zrobilam dzis jeszcze raz test i dalej wyszedl jakis taki slaby. Ta 2 kreska taka jakas niemrawa jak wczoraj :-( w sumie z Igorem jak bylam w ciazy tez ta kreska byla taka slaba a pozniej sie rozkrecila ale zaczynam sie marwic czy oby ja naprawde jestem w ciazy??!!!

u mnie w poprzedniej i obecnej ciąży kreska też była bardzo blada, aż wkręcałam sobie że tylko pewnie ja ją widzę haha, spokojnie z czasem zacznie być coraz bardziej widoczna! :tak: a u nas zima na całego:-):-):-)
 
Hallo Kobitki!!
Pajka tylko się nie denerwuj!!! U mnie też jeszcze nie było widać serduszka, to jeszcze za wcześnie, dzisiaj wyczytałam, że serduszko zaczyna bić u dzidzi 22 dni po zapłodnieniu.
Gorgusia to straszne co się człowiek musi nadenerwować!
Judith mam całe mnóstwo koleżanek, którym wychodziła tak słaba kreska, a dzidzie wszystkie mają:-D
 
Axarai , witaj ! Widze, ze jestesmy na tym samym etapie ! Ja jestem krotko przed 5 tygodniem :)

Jak sie czujecie ?

Ja mialam dzis przyplywy energii, az chcialabym cos ze soba zrobic, ale za bardzo nie wiedzialam co. Nieco lekka zgaga a buzie mam taka ladna i gladka :)

A wy ?
 
Witajcie dziewczyny
Ale u nas sypie!!HUHUHUH zima nadchodzi:)
Zrobilam dzis jeszcze raz test i dalej wyszedl jakis taki slaby. Ta 2 kreska taka jakas niemrawa jak wczoraj :-( w sumie z Igorem jak bylam w ciazy tez ta kreska byla taka slaba a pozniej sie rozkrecila ale zaczynam sie marwic czy oby ja naprawde jestem w ciazy??!!!

Dlatego test powinno sie robic co 2-3 dni a nie codziennie :) spokojnie. Rozkreci sie, w ciazy jestes i do wrzesnia sie kusisz z nami pomeczyc :)

Axa - pajce nie chodzi o serduszko dziecka. Ale wytlumaczone na drugim watku, wiec nie bede powtarzac.


A w kwestii dolegliwosci, to ja mam troche problematyczna cere i rzeczywiscie wygladzilo mnie ladnie ale dzis juz znowu sie zrobil jakis cholernik bulwowaty, bolacy, ktorego nie koge w ciazy smarowac tym, co skuteczne. Podobno w I trymestrze moze sie cera troche pogorszyc, szczegolnie kobietom, ktore maja z tym problem przed miesiaczka.
z takich wstydliwych rzczy to wydarzeniem wieczoru bylo wyproznienie, o ktore sie od wczoraj modlilam :)
piersi dokuczaja ale jak ich nie dotykam jest spoko (sutkow tez prosze mi nie dotykac!).
a no i spac, spac, spac i troche jesc :) teraz leze z miska rodzynek, orzechow, migdalow, owocow suszonych ale chyba glodu tym nie oszukam...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
pok a ja jak wariatka robie codziennie te testy, ale dzis wyszla juz wyrazniejsza kreska!
dolegliwosci nie mam jeszcze zadnych, no oprucz zmeczenia ktore wczoraj scielo mnie o 19 i myslalam ze ktos zycie ze mnie wypompowal :baffled: nie moglam nawet rekami ruszac!! Polozylam sie na chwilke i przeszlo. Do lekarza jeszcze nawet nie dzwonilam bo to za wczesnie. Zrobie sobie termin na poczatek lutego to moze juz serduszko bedzie widac:-)
Jak samopoczucie dziewczyny?
 
Witajcie.
Mnie cały czas bolą piersi, poza tym na przemian jadłabym i spała, jadła, spała....

A apropo jedzenia - dziewczyny czy zmieniłyście jakoś swoją dietę odkąd dowiedziałyście się o ciąży?
 
reklama
Moja dieta ogólnie się nie zmieniła, z wyjątkiem tego że nie jem pewnych rzeczy (serów feta, cammembert, brie), poza tym jem dokładnie tak jak do tej pory, tylko pewnie trochę więcej i częściej. Nigdy nie miałam żadnych nałogów, nie jadam słodyczy ani chipsów, nie piję sztucznych napojów, więc myślę że i tak w porównaniu z innymi jestem zdrowa i nie ma takich rzeczy które powinnam zmienić. Tak przynajmniej myślę.
 
Do góry