reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witaj amy! po pierwsze gratulacje! :)
siedz z nami czesciej, to czas szyciej mi nie i zaraz bedzie 12 tc. wszystko bedzie dobrze!

czesc Myrsini :) gratulacje!


Lotka - bede przebieraz nogami z niecierpliwosci!
a powiem Ci, ze teraz na kompie dopiero widze podpis pod suwaczkiem, bo go trzeba przewinac tyle masz tych suwakow :)

mam tylko 3 :-)
 
reklama
dziewczyny... jakiego ja mam dzis strasznego dola.
piersi przestaly mnie bolec.. niby wczoraj w ciagu dnia tez nie bolaly ale i tak sie boje, poza tym nastroj potworny. przeklinam sie za to, ze sobie pozwolilam na takie cieszenie sie od razu. kurka.
mam nadzieje, ze to tylko hormony.. szczerze mowiac nie umiem odroznic.
zazdroszcze wam, ze was mdli itd. mnie mdlilo przez 2-3 dni po tescie ale to chyba bardziej psychika dzialala.
kurka. jaki wredny dzien.
 
Pok, wiem co czujesz, a przynajmniej domyślam się. Też się wahałam czy tu wchodzić, ale tak już bardzo pragnęłam tego wyczekiwania, tego cholernego suwaczka... Zasługujesz na radość ze swojego stanu, tak samo jak inne kobiety i ciesz się każdym dniem bycia przyszłą mamą.
 
dziewczyny każda z nas jest pełna obaw ale musimy być dobrej myśli dotrwamy razem dokońca jutro mam pierwszą wizytę bardzo się boje pozatym zawsze chodziłam do lekarza do kobitki lekarza a jutro ide do faceta to mnie troszke stresuje a jeszcze naczytałam sie opini o tym lekarzu więc dodatkowy stres
 
To i ja sie przywitam. Dzis zrobilam test i wyszly 2 kreski, chociaz ta druga taka jakas marna:confused: Z Igorem miala tak samo, dopiero pare dni pozniej krecha byla wyrazna. No nie wiem, pozyjemy zobaczymy. Tak wogole to powiem wam ze to byl pierwszy cykl staran i odrazu trafiony:-Dtakiego obrotu sprawy wogole sie nie spodziewalam. Myslalam ze zejdzie nam troche,zeby sie postarac o rodzenstwo dla Igora a tu pierwszy cykl i taka niespodzianka:-)Mysle ze zostane z wami do konca! Z kalendarza internetowego wychodzi mi ze termin mam na 28 wrzesien!
 
POK - U mnie to samo, hormowy szaleja, konczy sie powoli logiczne myslenie. Mdlosci tez nie mam, ale piersi nadal bola. Nie martw sie, bedzie ok :)

Misiaczek , pisz jutro koniecznie jak bylo, moze nie taki diabel straszny jak go maluja :tak:

Wlasnie leca w TV holenderskiej programy o porodach , wiem, ze nie powinnam ogladac takich rzeczy , ale istna gratka 3 godziny pod rzad programow o ciazy rodem z Ameryki.

Znacie jakies fajne filmy o ciazy czy tez porodzie ?
 
POK nie denerwuj sie ja tez nie mam mdlosci ,cycki juz nie bola ale bedzie wszystko dooobrze bo MUSI byc!!!! sorka ze tak tylko kilka slow ale ciezko pisac jedna reka:/ 3mam za wszystkie MEGA KCIUKASY i wy trzymajcie za nas:) dotrwamy do szczesliwych rozwiazan napewno!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Też macie rozdęte jelita? to jest jakiś objaw? nie jem jakoś dużo, a brzuch mam wielki, jak naciskam to jest twardy i pełny jakbym miała w jelitach ze 4 obiady. Normalnie aż się martwię że treść jelitowa przygniata mi dziecko :zawstydzona/y:
 
Do góry