reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam nowe dziewczyny!
Mam do Was prosbe - wyslijcie mi w wiadomosci Wasze imiona i terminy, ktore macie z kalkulatorow, albo z pierwszych wizyt lekarskich, to uzupełnię wieczorem listę :-)
Zaraz znikam na badanie :-) milego popoludnia!
 
Dzień doberek:)
Ja dziś wyspana i nawet nie połamana.Ostatnio nocki do bani bo mały ząbkuje i jest przeziębiony.W nocy jest wiercenie,popłakiwanie albo gorączka i troche się męczymy.
Ja nadal nie mam na nic specjalnie apetytu,upiekłam nawet szarlotkę na którą miałam taką chęc a po zjedzeniu kawałeczka stwierdziłam że nie mam jednak ochoty i wolałabym grzybki w occie:-D
Siedzę od tygodnia na zwolnieniu i myślałam że będzie super tak leniuchowac z małym ale juz chyba odpoczełam troche i zaczyna mi się nudzic,a wręcz zaczynam popadac w jakies odrętwienie,nic mi się nie chce,na spacer nie pójdziemy bo mały gorączkuje.Zaczynam marudzic jak baba w ciąży;-):-p
Ella1 ja miałam w tym samym czasie takie plamienie z tym żę u Ciebie na brązowo a u mnie taki jasny róż,następnego dnia leżałam a po południu pojechałam na wizytę mimo że nic się już nie działo_Okazało się ze jest wszystko w porządku,biło już seduszko,gina zastanawiała się czy w ogóle cos mi dawac,w końcu profilaktycznie przepisała 1 op.luteiny i kazała brac po jednej rano i wieczorem.
W pierwszej ciąży miałam tak samo w tym samym tygodniu.
Nie wiem co postanowiłas ale jeśli się bardzo denerwujesz to dla świętego spokoju może idz do gina.Będzie dobrze:tak:
 
witaj amy! po pierwsze gratulacje! :)
siedz z nami czesciej, to czas szyciej mi nie i zaraz bedzie 12 tc. wszystko bedzie dobrze!

czesc Myrsini :) gratulacje!


Lotka - bede przebieraz nogami z niecierpliwosci!
a powiem Ci, ze teraz na kompie dopiero widze podpis pod suwaczkiem, bo go trzeba przewinac tyle masz tych suwakow :)
 
Witajcie "stare" i "nowe" kobietki:-)
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi dotyczące espumisanu, zażyłam bo myślałam że pęknę, w pt mam wizytę to jeszcze dopytam moją gin, ale zrobiłam wywiad środowiskowy i wszyscy mówią że można.

Dziewczyny czy ktoras z was ma problem ze spaniem?

miałam problem ze spaniem jak się dowiedziałam o ciąży, ale to chyba z wrażenia. Ciągle myślałam jak to będzie z dwójką maluchów...i zasypiałam dopiero po 12, koło 1 :-( teraz śpię lepiej, może dlatego że oswoiłam się już z nową sytuacją;-)

Dopadło mnie jakies ciążowe obzarstwo, na szczescie waga stoi w miejscu, ale musze ciagle cos podjadac, inaczej mdlosci i wymioty... masakra...
Jutro pod wieczór mam gin-a :-) Zaczynam się lekko denerwowac, ale czuje ze jest wszystko OK i nosze slicznego fasolina ;-) tak samo jak w poprzedniej ciazy, od pocz jak ktos pyta co chce, to mam przeczucie ze bedzie chlopiec hahah ciekawe co z tego wyjdzie ;-)
Miłego wieczoru!

współczuję Ci tych wymiotów, u mnie na szczęście kończy się na mdłościach a bliskiego spotkania z kibelkiem jeszcze nie miałam...trzymam kciuki za wizytę czekam z niecierpliwością na wieści ;-)

Lotka i KasiaP-P ja też mam wrażenie, że będzie chłopiec.

ja też mam przeczucie że będzie chlopak jak nic!:-) wszyscy ( Ci co wiedzą,a jest ich nieliczne grono) wróżą mi dziewczynkę ale czuję że bedę miała dwóch łobuziaków w domu:-D
 
Jak tam Wasze samopoczucie? mnie dzisiaj ciśnie na słone, mam ochotę jeść słone bułki i spać (to akurat się nie zmieniło).
Czekam na środową wizytę u gin., już bym chciała!!! :)
Lotka daj znać jak po wizycie, bo po Twoim suwaczku widzę, że mamy identyczny "czas" więc jestem baaardzo ciekawa :)
 
Witam, jestem mamą listopadową 2010. Mój synek Krzyś bierze udział w konkursie gdzie do wygrania jest 2000 zł. Bardzo proszę o wsparcie i oddanie głosu na Krzysia. Za wszystkie głosy bardzo dziękuję. Wystarczy tylko kliknąć

Proszę głosujcie na Krzysia: WIELKI FINAŁ
 
Dzięki Dziewczyny.
Beacia- poczytałam dizś o tym a do gina wybieram się jutro rano bo dziś jej nie ma. planowałam za półtorej tygodnia, ale dzidzia postanowila przyśpieszyć wizyte ;) Diś wszystko ok. Żadnych mikroplamien na bezowo czy cokolwiek. Moze troszke brzuch lekko "gniecie" po bokach ale chyba ok. Zobaczymy co powie jutro lekarka.

Z kazdym dniem przybywa nowych zafasolkowanych- witajcie i gratulacje dla Was i obyśmy wytrwały wspólnie do szczęśliwego września :)
 
reklama
Do góry