reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Nie ma za co dziękować :) Wierzę, że będzie dobrze i wszystkie wylądujemy na porodówce we wrześniu! Ja się strasznie boję właśnie plamień i krwawień, bo już na 1 wizycie gin powiedział, że jakby coś się działo to będziemy musieli ostro walczyć o tą ciążę. Póki co jest dobrze.
 
Witam Dziewczyny i nowe wrzesniówki:) więc tak. Piersi przestają mnie bolec aż tak strasznie,co mnie martwi powiem Wam szczerze :'( czy doświadczone wcześniejsza ciążą dziewczyny mogą mi coś blizej na ten temat powiedziec? Brzuch od czasu do czasu pobolewa mnie tak jak na okres i leci ze mnie dość sporo sluzu. Trochę sie boję :'(

Też tak miałam wczoraj, przestały bolec jak wstalam, a w trakcie dnia zaczely ponownie.
 
Jednak z Wami dużo razniej! Przynajmniej się człowiek aż tak bardzo nie martwi. Szczególnie,że to moja pierwsza ciąża... ja też wierzę,że wyladujemy wszystkie na porodówce!
 
No nareszcie nadrobilam a więc:
Dziękuję za głosy:-)


Bubuś koszmary w ciąży to norma i to właśnie takie jak piszesz. Mnie w pierwszej ciąży na początku sie śniło ze mnie ktoś gonił i chciał zabić. To chyba przez hormony. Co do herbaty to ja bym patrzała na skład bo np malinowa zawiera hibiskus który działa poronnie.

Marta na roztepy to oliwka. Kuzynka smarowala sie jakimś drogim kremem i roztepy ma. Ja do porodu nie miałam jeden w kształcie błyskawicy nad pępkiem a jak sie obudziłam po cc miałam cały brzuch zawalony tym paskustwem. Co do nospy to jeśli bardzo boli to powinny sie wziasc ale czasem wystarczy sie na chwilę położyć i samo przechodzi.
Cyniczna a ten pamiętnik jest w formie książki? Podoba mi sie ten pomysł

As-asia witam. Życzę II grubaśnych kresek

Madelaine objawy przychodza i odchodzą nie ma co sie tym przejmować. Ja do tej pory nie mam ani jednego objawu.
 
dziekuje wam że pozwoliliście mi do was przyłączyć ale musze się z wami porzegnać godzine temu dostałąm @ i jest mi przykro ale za was trzymam kciuki bede się starać jak skończy mi się miesiączka
 
reklama
:'( przykro mi as-asia... spróbujcie koniecznie w następnym cyklu.
Mam do Was pytanie, który cykl waszych starań okazał sie owocny? Bralyscie jakieś wspomgacze, jak np. olej z wiesiolka na śluz?
 
Do góry