reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Ufff nie było mnie od wczoraj i nareszcie nadrobiłam zaległości :D
Mąż z młodym na spacerze a ja mam chwilke wolną.
Witamy nową koleżankę i faktycznie teścik już by pasowało zrobić:-)
Chciałam poczekać i zrobić po świętach ale byłam już tak wkurzająca że mąż mi kazał! :-D i dobrze bo przynajmniej odmawiałam różnych trunków a teraz przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia że coś tam chlapnęłam.
 
Chciałam poczekać i zrobić po świętach ale byłam już tak wkurzająca że mąż mi kazał! :-D i dobrze bo przynajmniej odmawiałam różnych trunków a teraz przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia że coś tam chlapnęłam.

hahahahahahaha To, witam w klubie :-D:-D:-D Ja test zrobiłam, nie z myślą, że jestem w ciąży, tylko asekuracyjnie... żeby móc sobie lampkę wina wypić, albo cuś... No i se nie wypiłam hahahaha :-D:-D

No i koniec wolnego... dziecię ze spaceru wróciło. Trzeba iść zupę podać...
 
Ostatnia edycja:
W poprzedniej ciąży nie wiedząc że w niej jestem po szampanie miałam spotkanie z kibelkiem,a teraz jakoś inaczej. Wiadomo ostatnio jakieś piwo było ( pół;) i nawet mnie nie muliło.Podobno każda ciąża jest inna, ciekawe jak to teraz będzie i czy schemat ciążowych dolegliwości się powtórzy...
 
Ja się nie mogłam doczekać kiedy będę mogła zrobić test. 2 razy zrobiłam za wcześnie, 3. był 2 dni przed spodziewaną @ (wyszedł baaardzo słaby) i 4. w dniu @ już wyraźniejszy.
 
Ja tescik zrobilam 3 dni po terminie i kreski byly bardzo wyrazne. Byłam w takim szoku ze szybko drugi dla potwierdzenia zrobilam, a pozniej badanie z krwi.
 
Witam Dziewczyny i nowe wrzesniówki:) więc tak. Piersi przestają mnie bolec aż tak strasznie,co mnie martwi powiem Wam szczerze :'( czy doświadczone wcześniejsza ciążą dziewczyny mogą mi coś blizej na ten temat powiedziec? Brzuch od czasu do czasu pobolewa mnie tak jak na okres i leci ze mnie dość sporo sluzu. Trochę sie boję :'(
 
reklama
Madelain ja też mam zwiększoną ilość śluzu ale tym się nie przejmuję. A bolesność piersi też może się zmieniać. W poprzedniej ciąży u mnie tkliwość minęła po 2 miesiącu a wróciła w połowie 2 trymestru.
 
Do góry