reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Aj tam, aj tam :-) Zapytałam, bo może czegoś nie doczytałam. Może tym, że wierzymy, że wszystkie będziemy się terminowo rozpakowywać? To faktycznie może poprawić humor :-D
 
Nie, Bubuś, aż tak bezczelna nie jestem. Wiara to ani powód do sarkazmu, ani do drwin. Poza tym ja to przeszłam, wiem, jak wielka to strata, wiem, jak się po tym czuje i jaki ma się żal... Nie, nie, do głowy by mi nie przyszło...

As-asia mnie szczerze rozbawiła... do łez w zasadzie... jeśli już dociekać... Bez urazy
 
Tak w ogóle to jak się dzisiaj czujesz?

A zjadłam u mamy bigos i mnie zemdliło... mielone mi zaśmierdziały (i się zaczęło). Ogólnie mam na coś ochotę, nie wiem sama, na co. I tak mi wszystko mówi, że Mc'donalds ma to coś, czego szukam... Dziecko po mnie skacze i musiałam się ewakuować :-D Dzień jak co dzień :-D


A w poprzedniej ciąży piłam litrami fantę pomarańczową... aż mi się w nocy śniła.
 
A zjadłam u mamy bigos i mnie zemdliło... mielone mi zaśmierdziały (i się zaczęło). Ogólnie mam na coś ochotę, nie wiem sama, na co. I tak mi wszystko mówi, że Mc'donalds ma to coś, czego szukam... Dziecko po mnie skacze i musiałam się ewakuować :-D Dzień jak co dzień :-D


A w poprzedniej ciąży piłam litrami fantę pomarańczową... aż mi się w nocy śniła.

Żeś mi narobiła ochoty na Mc'donaldsa...
 
reklama
Do góry