reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Całkiem możliwe ;-)
Powiedzcie mi czym zastąpić zwykłą czarną herbatę? Z kawy mogę zrezygnować, ale przecież nie będę piła do śniadania czy kolacji wody mineralnej :dry:
może chyba być zielona, albo owocowe.
ja akurat kawę piję nadal, jedną filizankę z mlekiem z rana. z tym ze to tez jest u mnie wskazane, bo ja jestem strasznym niskociśnieniowcem... i tylko dzięki temu mogę funkcjonowac. po takiej kawie moje ciśnienie jest ledwo wyczuwalne hehe
 
reklama
Całkiem możliwe ;-)
Powiedzcie mi czym zastąpić zwykłą czarną herbatę? Z kawy mogę zrezygnować, ale przecież nie będę piła do śniadania czy kolacji wody mineralnej :dry:
Kawa inka, zielona herbata, herbatki owocowe... czarną też możesz wypić przecież, ale nie w hurtowych ilościach. Proszę pamiętać, że te z Nas, które miały bądź mają (jak ja) problemy z nerkami powinny w ogóle zrezygnować z picia czarnej herbaty z cytryną :nerd::-D
 
Ja kawy z reguły nie pijam, bo po prostu mi nie smakuje, częściej mleko z kawą :-) Za to herbatkę owszem, może nie hurtowo, bo więcej wody piję, ale jakoś mi przestaje pasować zwykła czarna...
 
Bubuś, to może spróbuj zielonej liściastej z bioactive? Lubię szczególnie tą z owocem pigwy :tak::-D A może rooibos? bez kofeiny jest, z czerwonokrzewu, ma charakterystyczny miodowy zapach i smak. Zalecana jest kobietom w ciąży, ponieważ obfituje w żelazo i zapobiega mdłościom. Nawet dzieci mogą ją pić. Smaczna.
 
Ostatnia edycja:
Żelaza to ja mam akurat nadmiar (wyszło w badaniach) a mdłości... właśnie mi się zaczęły :( poszłam zrobić sobie śniadanie i nie mogłam nawet patrzeć na chleb, masło, pomidora. No zupełnie na nic na co miałam ochotę :(
 
Mnie dziś boli pępek... nie wiem dlaczego, ale jak stwierdzam, w poprzedniej ciąży też mnie bolał:dry::confused:. W ogóle to prowadziłam taki dzienniczek ciąży (fajna pamiątka:tak::-)) i teraz też mam zamiar prowadzić. Zerkam tam sprawdzając swoje dolegliwości;-). Porównując, aktualnie czuję się dużo lepiej... z doświadczenia jednak wiem, że z tego to się nie ma co zanadto cieszyć.
 
witam moge się do was przyłączyć nie wiem jeszcze na 100% czy jestem w ciąży ale @ mi się spóżniqa wczoraj powinnam dostać miesiączke więc jak bym była w ciąży to bedzzie to wrzesień
 
reklama
Do góry