reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzień dobry

Moje kochanie obudziło sie o 7 zażądało mlenio wypiło i poszło spać. A matka już nie mogła usnąć.
Trzeba ruszyć tyłek do sprzątania a tak bardzo sie nie chce. Mezuś kupił kapustę kiszona trzeba zrobić z nią porządek i ugotowac na bigosik
 
reklama
Witam!
mi się udało, młody pospał do 8 :-) pora na kawkę i trzeba by iść pospacerować co by dzieci przewietrzyc ;-).... a takiego dziś mam lenia :-)
 
A ja moje panie udaję się do roboty... Czy któraś z Mam, które mają już jedno dziecko mogą powiedzieć, jak wyglądała kwestia L4 w ciąży? Od którego tygodnia ewentualnie byłyście etc.?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!

Ja już od 8 w pracy, ale jakoś dziś chciało mi się nawet wstać. Trochę się wystraszyłam, bo piersi przez noc jakby nieco zmalały, ale już wszytko wróciło do normy i na powrot bola i ciagna ku ziemi.
My o nasze maleństwo staralismy sie 3 lata i 8 miesiecy, nie moglismy zaskoczyc, mialam 2 nieudane inseminacje. W kolejnym cyklu po tej 2 probie zdarzyl sie cud i jestem w ciazy, ale jeszcze wierzyc mi sie nie chce.
Jak narazie zrobiłam tylko bete, le zastanawiam sie czy powtorzyc w piatek, aby sprawdzic przyrost i czy nie wykonac dodatkowo progesteronu i innych badan.
Co do wizyty to wiem, ze specjalnie nic tak nie bedzie widac, ale nie moglabym sie doczekac odleglejszego terminu. 2.01 ide na usg, a 5.01 ide do mojego lekarza prowadzacego.
 
A ja moje panie udaję się do roboty... Czy któraś z Mam, które mają już jedno dziecko mogą powiedzieć, jak wyglądała kwestia L4 w ciąży? Od którego tygodnia ewentualnie byłyście etc.?

W ciąży z córką byłam na L4 od 8ego tygodnia do końca. Żaden ZUS mnie nie odwiedził, w pracy nie było problemów. Z L4 przeszłam na macierzyński, z macierzyńskiego na wychowawczy. Co miesiąc mi gin wystawiała L4, wysyłałam pocztą (do pracy mam 50km i nie zawsze miałam chęć albo możliwość dojechać). W pracy mam umowę na czas nieokreślony.

Marta, no, to najszczersze i najgorętsze gratulacje, bo Wam się szczególnie należą!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. Szacowany termin wypada na 1.09. Tuż przed świętami, 23. grudnia byłam na wizycie potwierdzić ciążę i w Wigilię dziadkowie mieli świetny prezent świąteczny :)
 
Bubus witamy. Byłaś już u lekarza ale masz fajnie. Jeśli chcesz to napisz na watku wizytowym co Ci lekarz powiedział i czy dostałaś skierowanie na badania itp.

Nie mogłam sie dziś do lekarza dodzwonić . Jutro spróbuje. chce sie umówić na następna środę.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
ja dzisiaj do pracy musiałam jechać na 06:00 i dopiero wróciłam :( ... robiłam co mogłam żeby się nie przeforsować, ale i tak nogi z d... mi wychodzą i oczy mi się same zamykają.

Z objawów ciążowych to pobolewa mnie co jakiś czas brzuch jak na @, co mnie trochę martwi. No i dzisiaj rano miałam pierwsze mdłości i to takie ewidentnie ciążowe. Przez całą drogę do pracy myślałam że będę musiała parkować gdzieś na poboczu i potem przeszło. W poprzedniej ciąży strasznie wymiotowałam i w rezultacie trafiłam do szpitala bo byłam bardzo odwodniona :( ... myślałam że tym razem może mnie to ominie.

Kolejny cyrk na kółkach...chiałam umówić się do gina poleconego przez moją przyjaciółkę i uprzejma Pani w rejestracji oznajmiła że najbliższy możliwy termin to 31 styczeń i pomimo że to pierwsza ciążowa wizyta to nie da sie nic przyśpieszyć :eek: ...oczywiście chciałam prywatną wizytę więc jestem w szoku. Muszę jutro wyjść normalnie z pracy i podskoczyć do gin która prowadziła moją poprzednią ciąże to może po starej znajomości przyjmie mnie (prywatnie) za 2 tygodnie. Nawet nie nastawiam się na chodzenie państwowo bop pamiętam jak było poprzednio...terminy odległe o najmniej 4 miesiące :wściekła/y:

witam nowe koleżanki :-)
 
Do góry