reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja tak samo mocno wierze, że wszystkie wrześniowe kropki będa bardzo silne :-)
My rodzinie na razie nie mówimy. Mam plan wytrzymać jak poprzednio, do drugiego trymestru :-)
Komu chciałam, powiedziałam (mężowi i bratowej)... reszcie powiem, jak już mnie tak będzie mdlić, że będę zwracać wiążąc dziecku buty :-D

Cholera, no, boję się... bo brałam antybiotyk jeszcze w dzień testu (przerwałam, choć się nie wyleczyłam), farbowałam się dość drastycznie dzień wcześniej i nałogowo wszystko piwem z sokiem popijałam, bo było wyjątkowo smaczne... i nie, nie myślałam, że okres mi się spóźnia, bo w ciąży jestem. Myślałam, że okres mi się spóźnia, bo jestem chora. Jestem więc dalece ostrożna...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Komu chciałam, powiedziałam (mężowi i bratowej)... reszcie powiem, jak już mnie tak będzie mdlić, że będę zwracać wiążąc dziecku buty :-D

hehehe dobre podejscie ;-)

cyniczna heh tak jak pisałam sami byliśmy w szoku :szok:

Lotka81 tyle to bym nie wytrzymała :-)

mozna wytrzymac, wierz mi :-) chyba ze ja jakas dziwna jestem ;) hehehe
 
Cyniczna bardzo mi przykro. Jak chodziłam z młodym w ciąży nigdy przenigdy mi na myśl nie przyszło ze mogę go stracic teraz będę sie bać dopóki dzidzia sie nie urodzi. Od kiedy u mnie stwierdzili ze dzidzi nie będzie do zabiegu minely 2 tygodnie . Sama nie wiem czego nie byli pewni. Masakra.

Karolina pewnie ze będzie dobrze w końcu Mikołaj przyniósł nam bobasy w prezencie to bo ma pójść źle.
Szybko Ci sie udało zajść w druga ciąże .
 
Cyniczna bardzo mi przykro. Jak chodziłam z młodym w ciąży nigdy przenigdy mi na myśl nie przyszło ze mogę go stracic teraz będę sie bać dopóki dzidzia sie nie urodzi. Od kiedy u mnie stwierdzili ze dzidzi nie będzie do zabiegu minely 2 tygodnie . Sama nie wiem czego nie byli pewni. Masakra.

Karolina pewnie ze będzie dobrze w końcu Mikołaj przyniósł nam bobasy w prezencie to bo ma pójść źle.
Szybko Ci sie udało zajść w druga ciąże .

No, niestety ten strach zostaje. Życzę Wszystkim Przyszłym i Obecnym, by tego strachu nigdy nie zaznały...

Mikołaj? Mikołaj to 6ego grudnia był, a ktoś mi powiedział, że będzie dobrze, bo to dzieciątko od Maleńkiego Jezuska. tego się będę trzymać :-)
 
:cool2: spoko, jest nas dwie ;-):cool2::-D

ufff ;-)

No, niestety ten strach zostaje. Życzę Wszystkim Przyszłym i Obecnym, by tego strachu nigdy nie zaznały...

Mikołaj? Mikołaj to 6ego grudnia był, a ktoś mi powiedział, że będzie dobrze, bo to dzieciątko od Maleńkiego Jezuska. tego się będę trzymać :-)

no w tym roku dostałyśmy chyba najpiękniejsze prezenty pod choinkę :-)
 
No, Kochane, idę spać... Dziecię mnie obudzi o świcie, a głowa mnie boli (chyba od kataru), to trochę snu mile widziane :tak: Do jutra! Dobrej nocy!
 
reklama
Do góry