reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Cześć dziewczyny,
ja dzisiaj do pracy musiałam jechać na 06:00 i dopiero wróciłam :( ... robiłam co mogłam żeby się nie przeforsować, ale i tak nogi z d... mi wychodzą i oczy mi się same zamykają.

Z objawów ciążowych to pobolewa mnie co jakiś czas brzuch jak na @, co mnie trochę martwi. No i dzisiaj rano miałam pierwsze mdłości i to takie ewidentnie ciążowe. Przez całą drogę do pracy myślałam że będę musiała parkować gdzieś na poboczu i potem przeszło. W poprzedniej ciąży strasznie wymiotowałam i w rezultacie trafiłam do szpitala bo byłam bardzo odwodniona :( ... myślałam że tym razem może mnie to ominie.

Kolejny cyrk na kółkach...chiałam umówić się do gina poleconego przez moją przyjaciółkę i uprzejma Pani w rejestracji oznajmiła że najbliższy możliwy termin to 31 styczeń i pomimo że to pierwsza ciążowa wizyta to nie da sie nic przyśpieszyć :eek: ...oczywiście chciałam prywatną wizytę więc jestem w szoku. Muszę jutro wyjść normalnie z pracy i podskoczyć do gin która prowadziła moją poprzednią ciąże to może po starej znajomości przyjmie mnie (prywatnie) za 2 tygodnie. Nawet nie nastawiam się na chodzenie państwowo bop pamiętam jak było poprzednio...terminy odległe o najmniej 4 miesiące :wściekła/y:

witam nowe koleżanki :-)
współczuje takiego dnia....
a te bóle podbrzusza to ja je miałam dosc dlugo w pierwszej ciazy i teraz tez mam. lekarz tlumaczyl, ze to od rozciagania macicy i czegos tam jeszcze, nie pamietam. i ze mam sie nimi nie stresowac, co najwyzej łyknac no-spe jak beda mocniejsze.
u mnie mąż na nocce, a ja idę kąpać młodego. potem zagladne :-)
 
reklama
u mnie młody już śpi, a mąż ma 2,5 tygodnia urlopu więc przynajmniej w domu mam porobione ;-) .... dzięki za pocieszenie odnośnie bólu brzucha...w poprzedniej ciąży bolal mnie tylko tyle ile powinnam mieć @ i potem już koniec. No albo tyle o tym nie myślałam i nawet nie zwracałam uwagi że mnie boli ... stanowczo jakoś spokojniej do tego podchodziłam :sorry2:
 
Ale miałam aktywny dzień. Wyprzedaże, potem wizyta rodzinna... Cycki mi zaraz odpadną, bo się dziś uaktywniły, zapewne od tego zakupowego szaleństwa;-) hehe, w piątek kupowania ciąg dalszy :-D:-D kierunek Niemcy :-)I'm lovin' it :-D:-D:-D:-D


Tycia jeszcze nie śpi. Je kolację w wannie.:dry: Nie zachwyca mnie to, ale trudno. Spała dziś popołudniu do 16:30, więc rychłego pójścia spać jej nie wróżę.

lorelain, u nas takie terminy wizyt prywatnych są standardem...:szok::zawstydzona/y::szok: niestety ceny powyżej 150zł za wizytę też są normą.:eek: Mam na szczęście jednego gin od 10 lat, dla mnie termin zawsze jest i ceny też są inne... Taki pakiet lojalnościowy hahahaha:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
A mnie już chyba powoli dopadają ulubione mdłości, nic prawie nie mogę jeść :( i brak apetytu, muszę się zmuszać...i tak jak w poprzedniej - jedyne na co mam ochotę to sałatki.
Pozatym kimałam już koło 18 - sennosć przy żywiołowym dziecku to nic fajnego:-( do tego ta pogoda dobija.

Chcę już drugi trymestr...I z niecierpliwością odliczam już dni do pierwszej wizyty...
 
karo_lina mam odwrotnie:-D Apetycik aż miło... zwłaszcza na cebulę :szok::-D:tak::-D Wszystko, co z cebulą jest wyjątkowo pyszne :-D

Idę układać z dzieckiem klocki...
 
No i cisza :-) Młody śpi, teraz Czas Dla Mamy ;-) hehehe

ja mam podobnie "pakiet lojalnosciowy" ;-) ceny nizsze niz inne pacjentki i nigdy sie nie umawiam na wizyte, gin przyjmuje prywatnie dwa dni w tygodniu, ide poprostu w ktory dzien mi pasuje, przyjmuje w kolejnosci przyjscia, wiec czasami wole wczesniej chwile poczekac i jestem jedna z pierwszych :-) usg na miejscu, wiec wszystko od razu i nie musze dodatkowo chodzic. z tym, ze ja w malej miescinie, to moze i inaczej niz duze miasta...
 
Lorelain Ty codziennie masz taki zapiernicz w pracy ? Kiedy idziesz na l4. Musisz trochę przystopowac.

Cyniczna pochwal sie co upolowałaś! To sobie Twoje dziecko znalazło miejsce do jedzenia kolacji, no ale co zrobić ważne ze chce jeść.

Drogo za wizytę prywatna płacicie . Ja w pierwszej ciąży płaciłam 80 zł z usg i badanie ale ze tej pani już nie pójdę muszę szukać innego lekarza. Zdecyduje sie na tego który robił mi cc i zabieg jest jeszcze najbardziej rozgarniety. U niego płaci sie 100. Na początku też będę chodziła do gina na NFZ po skierowania na badania bo w końcu toksoplazmoza 100 , hiv 40 i inne badania to sie zbierze pokazna sumka . Trzeba szukać oszczędności w końcu wyprawke też trzeba zrobić. Już sie nie mogę doczekać kupowania tych malusich ciuszkow. ach
 
Dobry wieczór :)
Dziecię zasnęło po ciężkich bojach mniej więcej pół godziny temu. Wreszcie chwila ciszy.
Relację z wizyty u gina zamieściłam już w osobnym temacie. U mnie póki co objawów ciąży brak. Dziś trochę bardziej wrażliwe zrobiły się sutki. A tak poza tym to zupełnie nic.
Czy myślałyście o jakichś zajęciach dla ciężarnych typu fitness? Chciałabym przygotować ciało do zmian ciążowych i porodu żeby uniknąć nacięcia i zastanawiam się co będzie najlepsze. Przy okazji przydadzą się 2 godziny w tygodniu odpoczynku od codzienności :)
 
Ale miałam aktywny dzień. Wyprzedaże, potem wizyta rodzinna... Cycki mi zaraz odpadną, bo się dziś uaktywniły, zapewne od tego zakupowego szaleństwa;-) hehe, w piątek kupowania ciąg dalszy :-D:-D kierunek Niemcy :-)I'm lovin' it :-D:-D:-D:-D


Tycia jeszcze nie śpi. Je kolację w wannie.:dry: Nie zachwyca mnie to, ale trudno. Spała dziś popołudniu do 16:30, więc rychłego pójścia spać jej nie wróżę.

lorelain, u nas takie terminy wizyt prywatnych są standardem...:szok::zawstydzona/y::szok: niestety ceny powyżej 150zł za wizytę też są normą.:eek: Mam na szczęście jednego gin od 10 lat, dla mnie termin zawsze jest i ceny też są inne... Taki pakiet lojalnościowy hahahaha:-D:-D
pochwal się na wątku zakupowym co to za szaleństwa były :-)
 
reklama
Do góry