reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witam sie :)

druga noc z darciem i nurofenem ale katar juz sie tak nie leje z noska. pospalismy dzieki tym pobudkom do 9. mlody spi od pol godz. mielismy isc do lekarki bo strasznie charczalo ale jest lepiej wiec odwolalam zreszta nie powiedzialaby mi nic nowego...

milego dnia :)
 
reklama
Hania też ze mną śpi i są noce, że śpi spokojnie, ale przeważnie wierci się niesamowicie. Boksuje głową w poduszkę, obraca się na wszystkie strony. Czasami w nocy budzę się, żeby sprawdzić co u niej, a ona głowę ma w nogach, albo w poprzek leży. U nas od wczorj katarek, ale bez gorączki i zęby chyba mocno idą bo wczoraj bardzo marudna i płaczliwa. Szykujemy się do urodzin :)
 
Jestem z Gdańska i obecnie jestem n a urlopie wychowawczym i siedzę z synkiem w domu

witam trojmiasto :)
Ja wlasnie przerwam wychowawczy i wracam do pracy ....


Moja teraz juz spi ladnie Ufff ale trwalo to troche kilka razy bralam ja do siebie , ale ona lubi skakac po lozku, wiec to nie wchodzilo w gre, i ladowala u siebie w lozeczku;-)

verita ale suwaczek pedzi :szok: to juz polowa ciazy:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam jestem tu nowa mogę dołączyć do Was?
Mam synka z 4 września 2012 r ;)
Witaj, bardzo zapraszamy. Opowiedz coś o Was. :-)

Ale dzisiaj milutki dzień z dzieciakami. Cały czas wspominki mnie łapały. Od wczoraj cofam się w czasie i jest mi z tym cudownie. Niby człowiek też na co dzień wspomina, ale jakoś tak w dniu dzisiejszym inne odczucia, takie specjalne.

Rok. 365 dni. Dobrze, że przed nami kolejne 365 dni i dużo nowości, sporo wrażeń i wspólna nauka na co dzień ... siebie.

Kocham tego tuptającego Szkraba tak bardzo. :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry