reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam jestem tu nowa mogę dołączyć do Was?
Mam synka z 4 września 2012 r ;)

pewnie, witamy :) napisz coś o Was :)

Hej wrześnioweczki :-* wpadam do Was z sentymentem wy pewnie mnie nie pamiętacie bo nawet gdy byłam to nie było mnie za dużo :-S. Trochę się zdziwiłam ze tak "nas" mało. Dzieciaczki wrześniowe wszystkiego dobrego ciotka życzy !!!

Witaj Bunny miło że zajrzałaś, ja pamiętam :)


u nas noc już o wiele lepiej, spaliśmy sobie godzinkę razem i ostatecznie wstaliśmy o 8:40 :) niestety nosek dalej zapchany, Oli już na widok fridy ucieka :(

z powodu kupkowego nie podaję już małemu mleka, ewentualnie troszkę przed snem, i jest już dużo lepiej :) ale muszę z nim na kontrol do alergologa jechać by potwierdzić. z testów pokarmowych wyszło że nie ma uczulenia na mleko krowie, więc po roczku (dzizas, to za 15dni a ja w lesie!) powolutku, po troszeńku zacznę wprowadzać. no chyba że alergolog zdecyduje inaczej, wtedy pomyślimy.
 
reklama
Witam dziewczynki :-)

Ja od rana tylko wspominam i łezki ocieram :-p jak to przeleciało dzis moje dziecie o 7.20 rano dokładnie rok skonczyło ,ile radosci wniosła w nasze zycie :-) jak urosła szybko echhhhh:cool2: .Imprezke robimy w niedziele ;-)


Buny wieki Cie nie było :-p:-)
 
fasolka
jakie cudne to zestawienie fot
niby nie moje dziecko a i tak jakieś takie wzruszenie mnie wzięło
zaraz sobie pooglądam zdjęcia mojej córci :-)


Najlepsze życzenia dla dzisiejszych roczniaków, tj. dla:
Patrycji fasolki
Ady Axy
Huberta Kasi P-P

Jednocześnie biczuję się i zakładam włosienicę celem odpokutowania braku życzeń za wczoraj dla:
Weroniki Liliany
Adrianny Kasiaczka
Izy Alebur

Ciekawe co tam u nieobecnych na bb mam jubilatek?



Zobacz załącznik 582107
 
fasolka otrzyj lzy :-p tak to dzieci rosna a my sie starzejemy Najlepszego dla corci :-D
ja mam okropny dzien, szaro buro, wyciagnelam juz spiworek do wozka, na 2 mam polozna, mam nadzieje nic nie wymysli
 
jesień jesień! Liście spadają, zimno, deszcz.. mój bidulek cały dzień mówił da da da da da a jak wyjść gdy leje. Szkoda że tak szybko odeszło to ciepełko. Bo ile było tego lata? albo wiosny?

Martusia dobrze że noc już lepiej. Zeszłej nocy i mój spał o wiele lepiej bo tylko raz w nocy się obudził ale za to już dziś zdąrzył trzy razy więc nadrabia wczorajszą noc.

Verita też myślałam już o śpiworku ale najpierw muszę zakupić..
Jakie macie śpiworki dziewuszki?
 
Ja mam zwykly taki niby nie przemakalny ale i tak daje kocyk pod niego bo nie wydaje mi sie extra milusi i cieplusi. U nas tez ciagle pada przestanie w kwietniu wiec wychodze ale mam kalosze i szczerze to nie leje tak jak w polsce tylko ciagle sie saczy, mzy i co tam jeszcze wiec mozna spokojnie chodzic nawet godzinke i byc w miare suchym chyba ze naprawde pada to juz lepej na dlugi spacery nie wychodzic jak ja nienawidze tej pogody...
Mysmy kupili juz rowerek dla malej na roczek tylko ze tatus nie wytrzymal i dal wczoraj i po niespodziance trzeba cos innego wymyslic tylko co?????
 
i pada od wczoraj :( dziecko stoi pod drzwiami, na dwor chce a tu leje....

noc z dwoma pobudkami, do 9 spalismy, ale katar juz zielony wiec chyba do lekarki pojsc trzeba. Oli po koncercie przy zmianie pieluszki tak sie rozdarl ze zasnal zaraz.

zaczyna byc ciezko troche.
 
A u nas ząbkowania ciąg dalszy.
Od piątku jest masakra.
Przy poprzednich zębach była tylko marudna a teraz są wszystkie atrakcje na raz.
Katar, gorączka, biegunka, bluzka od śliny mokra, mega marudzenie, nic nie je poza cyckiem, w nocy nie śpi.
Niech już ten ząb wyjdzie, no!
 
reklama
Hej wrześnioweczki :-* wpadam do Was z sentymentem wy pewnie mnie nie pamiętacie bo nawet gdy byłam to nie było mnie za dużo :-S. Trochę się zdziwiłam ze tak "nas" mało. Dzieciaczki wrześniowe wszystkiego dobrego ciotka życzy !!!
Hej, hej, jak tam stosunki międzyludzkie w rodzinie? Lepiej? Udało Wam się pójść na swoje? Opowiadaj co tam u Was? Chwal się ile wlezie. Jak dzieciaki? Jaki kontakt ze sobą mają?

Cześć Dziewczyny !!!
Wpadłam zobaczyć co Was, bardzo dawno mnie tu nie było, tzn , byłam czasami wpadałam poczytałam, brak czasu - wybaczcie :-)
Chciała złożyć Najlepsze Życzenia dla Naszych Wrześniowych Pociech na tak ważne pierwsze urodzinki !!!
Niech nam się zdrowo Chowają,
Zobacz załącznik 582147

Wszystkiego najlepszego dla Was. :-)
Co tam u Was? Jak wam dni mijają?


Weronisia zasmarkaniec jeden trzyma katarzysko i nie chce puścić. Normalnie Adę puściłam już do przedszkola, żeby czasem od Weroniki na nowo nie złapała. :sorry2:
 
Do góry