reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Jeszcze jakis idiota odpala motor na zewnatrz , gazuje co chwile, odjechac nie moze, chwala Bogu , ze nie mamm w domu kamieni, bo o razu bym z okna bombe zrzucila
 
Czesc dziewczyny

Ale mnie dzis rano zmulilo.Wyszlam z Igorem i naszym psiakiem na spacer to myslalam ze sobie zygne!!Masakra!!!:baffled:Nigdy tak niemialam i nie chce miec.Na szczescie przeszlo samo od siebie po pol godziny.

Czy was tez mecza tak wzdecia jak mnie???Brzuch mam mega wywalony i na dodatek mnie boli od tych wzdec!Okropnosc:szok:
 
Dzien dobry :)

Czytalam i czytalam i juz nie pamietam, co mialam komu...

Gocha - dobrze pamietam, ze pisalas, ze masz dzis wizyte? Kciuki trzymam!

Mnie troche czasem wzdyma ale nie bez przerwy.

Za to od soboty mam koszmar. Tak mnie mdli, ze nie jestem w stanie nic konkretnego zrobic, myslec... Nic po prostu. Nie jestem w stanie nic zjesc ani pic. Wszystko jest oblesne, smierdzi... Juz mi sie plakac chce. Jestem glodna potwornie a nie moge nic przelknac. Fu.
Polece zaraz tylko do kawiarni na dole po wyciskany sok z pomaranczy (musze skorzystac poki nie sierdzi), taki z kartonu smierdzi jak stare siki... Potem pojde do sklepu i bede wyciskac. Masakra tylko, bo taki sok to tony cukru... A jaszczurce pewnie cos bardziej odzywczego by sie przydalo.


Sciskam was kochane. Bede pewnie zagladac czesto! Milego dnia!
 
Karol_ina Ja mam te same obawy / objawy ;D ja jestem dosc duza dziewczyna, brzuch mam wielki jak w zaawansowanej ciazy, a to dopiero 5 tydzien, nie wiem jak to bedzie w lato, co na siebie zarzuce i jak sie bede toczyc, przeciez to nie bedzie brzuch, tylko brzuszyskoooo .

Dziewczyny jesli macie dzis zly dzien, ja was pociesze zawsze moze byc gorzej. Stanelam dzis na wage i zobaczylam 99 :szok: powaznie boje sie co bedzie dalej...
 
Hej.
przepraszam ze pisze tutaj, ale mam wielką prośbe.
Z moją córeczka Mariczka bierzemy udział w konkursie pampers i bardzo nam zalezy na wygranej.
Gdybyście mogły proszę zaglosujcie na moja niunie.
Podaje link Pampers Galata Contest
I z góry baardzo bardzo dziękuje tym które zechca zagłosowac :)

Życzę łatwych poród oczywiscie o czasie :) I zdrowych dzieciaczków
 
martusia- ja pracuję, pracę mam siedzącą przy komputerze i spacerującą po terenie firmy ;) póki sie będę dobrze czuła- będę chodzić do pracy. planuję do połowy sierpnia chyba, że wcześniej mnie jakieś upały wykonczą :)
wcześniej z uwagi na mieszkanie z teściową- nigdzie się nie wybieram ;) ale wszystko zależy od tego jak sie będę czuła ;)
 
Witam wszystkie wrzesniowe mamusie:)
Przyłączam się do Was, jeśli oczywiście na to pozwolicie. Test ciążowy robiłam 31 grudnia i pokazał drugą cieniutką kreseczke:) Od tamtej pory ciągle Was podczytywałam ale jednak nie udzielałam sie, bo nie chciałam zapeszać. W piatek lekarz potwierdził ciążę. Jestem przeszczęśliwa. Wierze, ze wszystko bedzie dobrze i że wszystkim nam uda się urodzić zdrowe dzieciaczki . Pozdrawiam Was serdecznnie
 
Pora się ujawnić bo podczytuję Was już od początku ale odwagi brakło na to by się odezwać. Parę słów o sobie napisałam w wątku "Poznajmy się" więc nie będę się powtarzać. Dołączam do grona Tych, którym mdłości towarzyszą prawie cały dzień. Niestety jest to chyba połączenie efektu ciąży i duphastonu i pewnie potowarzyszy mi aż do jakiegoś 20 tygodnia. Ale trudno niech towarzyszy byle tylko wszystko było w porządku.
Pozdrawiam wszystkie wrześniówki i życzę żebyśmy razem dotrwały do września.
 
reklama
Witam wszystkie nowe Forumowiczki :) Martusia1605 ja w głównej pracy jestem na L4, ale dodatkowo studiuję zaocznie, nom i na studia muszę chodzić i myślę, że fajnie się złożyło, że termin mam na wrzesień, spokojnie powinnam skończyć ten rok. Poza tym prywatnie uczę dzieci j.ang. i tego też nie zaprzestaję.
U mnie dziś dziwnie się dzieje, wcześniej miałam mdłości prawie cały czas, a teraz mam głównie, jak coś zjem albo wypiję. Poza tym w nocy nie mogłam spać, tak mnie piersi bolały... Ayni u Ciebie warkot silnika, a u mnie od 7 rano odśnieżają...........i jeszcze na dodatek pies sąsiadów dzisiaj wpadł w jakiś szał i szczekał jak opętany.. uroki mieszkania w bloku
3majcie się ciepło!
 
Do góry