reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

fiu fiu gorąco się robi!

Milena i Gorgusia kciuki!!!


Alebur ja wszystko wysprzątałam dupa to daje :D to znaczy ładnie jest w domu, ale porodu nie przyspiesza :)

Lotka a Ty widzę nadal tu siedzisz :) u mnie za to skurczy jakikolwiek brak, zaczynam Wam zazdrościć :O
Lotka w sumie to mnie wkurza w szpitalach, że jak badania to już na 3 dni zostawiają, bez sensu, bo człowiek ma nadzieję i nic.

Jasminum nie martw się, ja myślę tak samo, coć terminem jestem daleko to dupa, cisza


Beacia właśnie czytałam na wątku lekarskim, że Ty to niezłe "maleństwo" nosisz w brzuszku :D

a z paciorkiem to chyba obecnie jest obowiązkowe badanie a kiedyś jeszcze nie było... ale nie mam pewności

I dołączam do grona troszkę złych na świat, a w zasadzie ja to już jestem zrezygnowana...
 
reklama
POLISIA z tym obowiazkowym bym się zastanowiła bo nie każdy zaleca takowe badanie a np.moje dzieci nie wiadomo jak dawno nie rodziłam...
LOTKA to już takie konkretniejsze skurcze ;) kciuki aby wzięło cię tak ze już nie bedzie domysłu czy to już to? :)
 
Patrysia moja gin mi po prostu tak mówiła,że chyba to całkiem niedawno, ale może coś pokręciłam? :))) w każdym razie sama jestem ciekawa co wtedy robią w szpiatlu...

a co do badań do szpitala macie oryginały? czy kopie czy tylko w karcie ciazy (poza grupą krwi, która musi być oryginałem, ale reszta?)
 
Patrysia moja gin mi po prostu tak mówiła,że chyba to całkiem niedawno, ale może coś pokręciłam? :))) w każdym razie sama jestem ciekawa co wtedy robią w szpiatlu...

a co do badań do szpitala macie oryginały? czy kopie czy tylko w karcie ciazy (poza grupą krwi, która musi być oryginałem, ale reszta?)
Ja mam oryginaly, nigdy ich nigdzie nie musialam zostawiac, gin zawsze spisywal sobie wszystko do karty a mi oddawal.
 
No właśnie moje wyniki wsio u gina :/ i muszę na wizycie spytać co z nimi?ja jedyne co mam to karta ciąży hmm...a od grupy krwi mi się gdzieś zapodziało kurka...
 
jejku jejku dziewczyny sciskam za Was kciuki mocno! :)

u mnie tak sobie cos sie niby dzieje a niby nie, a to raz brzuch stwardnieje na pare minut, cos zakluje jak skurcze no i czasem jak na @. ale doktorek mowil ze nie sadzi by cos wczesniej sie dzialo. no i ta nasza zatyczka [czop] to ja jednak nie jestem pewna czy to to bylo.

polazlam dzis na wymaz na paciorka, wynik za okolo 10dni. oby nic tam nie wyroslo z niego. a w ogole odnosnie paciorka to moja mama jak uslyszala ze mam isc na te badanie to stwierdzila ze ona by nie poszla bo niby skad ma go miec? dobre :-D:-D
 
no znów jakieś rozpakowanie się szykuje ;-)
jasminum82 nie martw się mam tak samo jak ty :tak: i chciałabym i boję się :-D najbardziej tego,że nie zdążę po to łóżeczko pojechać :no:
i te nieprzespane noce :wściekła/y:
 
Hallo Kochane!!!!
Jeszcze żyję, chociaż pot już zaczyna mi kapać z czubka nosa na klawiaturę:baffled: Trochę sobie nie wyobrażam rodzić dziecko w taki upał!
Gorgusia no to dziś małego Kacperka witamy!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!
Lotka co by już przestały cię męczyć te skubańce, i przyszły prawdziwe, no powiedzmy ze 4 i porodzik:-D
 
Patrysia moja gin mi po prostu tak mówiła,że chyba to całkiem niedawno, ale może coś pokręciłam? :))) w każdym razie sama jestem ciekawa co wtedy robią w szpiatlu...

a co do badań do szpitala macie oryginały? czy kopie czy tylko w karcie ciazy (poza grupą krwi, która musi być oryginałem, ale reszta?)

Mi gin wpisuje do karty i orginały oddaje:-)
 
reklama
Do góry