reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam porannie:-) moja dzisiejsza noc to porazka nie umialam sie ''ułożyc''i cała noc sie budziłam, wstawałam ,łaziłam i dzis kazda kosteczke czuje:no: za oknem ciemno jeszcze:szok: .....

Na przebudzenie z rana ....
KAWA-U~1.JPG

Miłego dnia brzuchatki:-):-):-)
 
Witajcie ciężaróweczki!
u mnie też nocka ciężka, ostatnio wieczorami, przed snem jest mi mega niedobrze, w nocy też mi niedobrze, uhhh....
lecę pobrać krew
miłego dnia!
 
witam sie

wczoraj mialam atak duszności... spaliśmy przy otwartym oknie, M zmarzł , ja spałam odkryta...bo mi bylo gorąco...:baffled:


dziękuję wszystkim dziewczynkom za życzonka dla Sebusia

ja mam dzisiaj sporo do robienia więc mnie nie będzie buziaczki
 
Dzień dobry trzy bobry :-D:-);-):laugh2::laugh2::-D:-D:happy::happy::-):rofl2::-D:-D:-):-):-D:-D

NadeJszła wiekopomna chwJila, całą noc my nie spały z Nataszycą, teraz ona odsypia a ja ....hm.... poJszłam;-) do sklepu po świerzy chlYb i chciałam kupić szampana - dziś mamy upragnione 37 tygodni - ale mi się morda cieszy :-D:-D:-D:-D
No to lecę się golić, myć i szorować:tak:;-):laugh2:, na wizytację dzisiejszą o 13 :-)
 
reklama
Fasolka- super! Mi się też paszcza cieszy w takim razie :) trzymam & za wizytę.

A ja prawie nie spałam. Mały miał jakieś adhd i szalał po maksie. Od 1 w nocy byłam głodna i udało mi się wybronić od jedzenia do 5. Ale kosztem snu,bo jak spać z ssącym żołądkiem i chrapiącym mężem obok :confused2:
I dziś mój termin z om... w nocy brzuch boli,a poza tym nic,więc spokojnie czekamy na rozwój sytuacji. M tylko mocno zestresowany...
Miłego dnia Kochane.
 
Do góry