reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

RiSia no to trzymam tez kciuki,żeby Ci wyszedl ten torcik:-) pamietam jak kiedys go pokazywalas:-) podziwiam,że sie wzielas za niego no ale czego sie nie robi dla dzieci:-) &&&& i czekamy jutro na foto :)

Fasolka oj to wspolczuje... chociaz ja czesto tak mam,że cos za mna chodzi mam smaka ale jak sie wezme za to to juz mi ochota przechodzi:-) jakos duzo rzeczy jak samemu zrobie to mi nie smakuja albo przechodzi chec:-D

Mam nadzieje,że wszystko bedzie okej u Camili... ale mozliwe,że bedzie z nami trzeci wrzesniak :*
 
reklama
Dobri :-D:-D
Nie poszłam , nie skontrolowałam, samo przeszłooooo :-):-), wieta co ? Brałam czopki Clotrimazolum i moze to one mi tam coś podrażniły. Nie poszłam, bo jutro o 13 mam wizyte , to spytam. Aha jutro ściagają mi klamerkę i odstawiam Fenka ;-):-D:-D:-D:-D:-):-):tak::tak::tak: !!! Doczekałayśmy 37 tygodnia - jestem przeszczęśliwa-pamiętacie jak się bałam :-D:-D:-D:-D:-D

jumabe -
Marysia jest poprostu jak laleczka, śliczna :)

Ja chce juz rodzić !!!!!!:tak::-D:laugh2:

a widzisz dalas rade i jeszcze chwilka i Nacia bedzie z Toba :)

MARUDKA spokojnie tu sa kobitki(w tym ja)gdzie sa dalej terminem :))

ja tez niby pod koniec ale synek zaczal nadganiac teraz roznice wiec moze i wczesniej? wczoraj tatus z nim rozmawial zeby nie wychodzil przed 18.9 bo wtedy urlop bierze ;) ciekawe czy poslucha ;)

co do terminów to chyba ja jestem na końcu ;-)
byłam w aptece i dokupiłam te podkłady do majtek i na łózko :tak:
no i Tantum rosa, ale nie wiedziałam,że to trzeba rozpuszczać :no:
jeszcze dla mnie tylko koszula i kapcie i będzie wsio :tak:

tantum rosa musi byc koniecznie? pytam bo nie wiem, ja mam inny plyn do tamtej okolicy. ale jak mus to mus ;)

Camilko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Was

oj oj... &&& kciuki zeby bylo dobrze z Wami.

ja będę to rozpuszczała w butelce z dzióbkiem po Kubusiu, tam się akurat 500 ml mieści, czyli tyle, w ilu trzeba to rozpuścić.

dobry pomysl :) a myslalam ze to jakas emulsja czy plyn jest?

Risia, to wrzuć fotkę, jak już będzie gotowy :happy:

chyba sama taki zrobie na sobote jak bede miala sile ;)


a ja mam troche takie bole jak przed @. ale zaraz przechodzi, moze to sa skurcze ktorych nie umiem odroznic? nie wiem, ale jak cos to ide do lekarza wczesniej. bo ciagle ta winda zepsuta jest, musze lazic na 4pietro po schodach i zawsze po tym lazeniu mnie boli... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

pozniej wkleje fotki co dzis kupilam dla Malego ;)
 
Kasiazabka Camilla trzymam kciuki za Was! Nie spieszyć mi się tu z tym wyładunkiem!!!!!!!!!!!!

Dzia! u mnie wyładunku jeszcze nie będzie bo wszystko ładnie trzyma, KTG też idealne,tylko nie chcą mnie wypuścić przez ciśnienie!! gdyby nie to że moim lekarzem prowadzącym jest ordynator to bym dzisiaj wyszła, a tak leże i dostaje leki które mogłabym brać spokojnie w domu!!! A do domu ze szpitala mam z 600 metrów i to mnie wkurza!! :angry:
trzymam &&&& za Camille
 
RiSia no to trzymam tez kciuki,żeby Ci wyszedl ten torcik:-) pamietam jak kiedys go pokazywalas:-) podziwiam,że sie wzielas za niego no ale czego sie nie robi dla dzieci:-) &&&& i czekamy jutro na foto :)

Fasolka oj to wspolczuje... chociaz ja czesto tak mam,że cos za mna chodzi mam smaka ale jak sie wezme za to to juz mi ochota przechodzi:-) jakos duzo rzeczy jak samemu zrobie to mi nie smakuja albo przechodzi chec:-D

Mam nadzieje,że wszystko bedzie okej u Camili... ale mozliwe,że bedzie z nami trzeci wrzesniak :*

Poległam zjadłam jednego :eek: az sie boje jaki cukier mi wyskoczy.... ale mała ja ozyła po słodkim:-p

a widzisz dalas rade i jeszcze chwilka i Nacia bedzie z Toba :)



ja tez niby pod koniec ale synek zaczal nadganiac teraz roznice wiec moze i wczesniej? wczoraj tatus z nim rozmawial zeby nie wychodzil przed 18.9 bo wtedy urlop bierze ;) ciekawe czy poslucha ;)



tantum rosa musi byc koniecznie? pytam bo nie wiem, ja mam inny plyn do tamtej okolicy. ale jak mus to mus ;)



oj oj... &&& kciuki zeby bylo dobrze z Wami.



dobry pomysl :) a myslalam ze to jakas emulsja czy plyn jest?



chyba sama taki zrobie na sobote jak bede miala sile ;)


a ja mam troche takie bole jak przed @. ale zaraz przechodzi, moze to sa skurcze ktorych nie umiem odroznic? nie wiem, ale jak cos to ide do lekarza wczesniej. bo ciagle ta winda zepsuta jest, musze lazic na 4pietro po schodach i zawsze po tym lazeniu mnie boli... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

pozniej wkleje fotki co dzis kupilam dla Malego ;)

Martusia ja sie nie dziwie ze po wedrowce po schodach Cie boli ,ja jakbym w padła do admnistracji:wściekła/y:
:wściekła/y: :wściekła/y: co za sieroty co windy porzadnie naprawic nie umia:crazy:....

Dzia! u mnie wyładunku jeszcze nie będzie bo wszystko ładnie trzyma, KTG też idealne,tylko nie chcą mnie wypuścić przez ciśnienie!! gdyby nie to że moim lekarzem prowadzącym jest ordynator to bym dzisiaj wyszła, a tak leże i dostaje leki które mogłabym brać spokojnie w domu!!! A do domu ze szpitala mam z 600 metrów i to mnie wkurza!! :angry:
trzymam &&&& za Camille

Wiem co czujesz ja z pierwszym miesiac przed porodem lezalam z powodu cisnienia:eek: nic czlowieka nie boli a lezec trzeba tylko ze ja gestoze mialam....
 
Ja tez na codzien Laktacyd. Mi po porodzie zalecali uzywac sama wode. Tantum mialam w saszetce, ale ostatecznie nie uzylam. zagoilo mi sie bardzo szybko, wiec pewnie co polozne to inne zalecenia co do tego maja.
 
Ja na co dzień używam to i grzybka w ogóle nie mam :)

R005-8ae6e0f.jpg


Tantum Rosa używałam po porodach obu czyli na rane cc a potem po sn i wsio ok fajnie:)teraz też chcę używać...
 
Dobri :-D:-D
Nie poszłam , nie skontrolowałam, samo przeszłooooo :-):-), wieta co ? Brałam czopki Clotrimazolum i moze to one mi tam coś podrażniły. Nie poszłam, bo jutro o 13 mam wizyte , to spytam. Aha jutro ściagają mi klamerkę i odstawiam Fenka ;-):-D:-D:-D:-D:-):-):tak::tak::tak: !!! Doczekałayśmy 37 tygodnia - jestem przeszczęśliwa-pamiętacie jak się bałam :-D:-D:-D:-D:-D

jumabe -
Marysia jest poprostu jak laleczka, śliczna :)

Ja chce juz rodzić !!!!!!:tak::-D:laugh2:

ja też już chce! trzymam kciuki by było wszystko tak, jak chcesz :D


anmika zrób sobie syropek z cebuli. Na mnie zawsze działa :)

mnie wczoraj rano odszedł czop! :confused: miałam jakies małe bóle jakby menstruacyjne i parę razy byłam na rzadkiej kupce ale nic. To by było jak na tyle narazie .

jumabe piekna Marysia ¡¡¡¡ gratuluje narodzin!

Ayni nonono, a u mnie ciiiiiisza.

Dzien dobry!

trzymam &&& za Camille.

RiSiA
, STO LAT dla Sebusia!

Ja juz cała hepiiii ;-) maz ma od dzis wolne, wiec trzeba by sie za rodzenie brac ;-) z ostatniego USG termin mam pojutrze :-)
No zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;-)
Lece podczytac. :-)

haha żeby tak się dało zaprogramować: od jutra rodzę :D ja z ostatniego usg termin mam na dzisiaj/jutro :D haha, ale jakoś nie wygląda, więc jednak trzymam się OM


Mi już ciężko. Ale co tam, upiekłam ciacho, dom wysprzatany, zostało poprasować, jutro pobranie krwi, w środę 22 wizyta, najchętniej to już bym do niej się rozpakowała :D marzenie ściętej głowy, nie da się jakoś skutecznie pertraktować z Maluchami? :D
 
A ja wybrałam się na zakupy spożywcze głównie, bo w niedzielę impreza, mój piekarnik nie piecze więc trza było jakimiś gotowcami zastąpić
zresztą powiedziałam, że ciacho i kawa dolce gusto, bo ja nie mam na nic innego sił
a siostra przywiezie jeszcze muffinki z jagodami - a potem mam mega zgagi :)

zjadłam obiad - smażony cammember, krokiety z mięsem i spaghetti :D to co było z wczoraj i z dzisiejszych zakupów :)

dziś z rana od kumpeli pocztą dostałam fajną torebkę z kwiatem i wkładki wielo z pupeco :)))

a ja jakoś obolała jestem, moja mała terrorystka w nocy obudziła mnie kopiąc mnie w żołądek, bestyjka mała
ale udało mi się o dziwo zasnąć, a z rana jeszcze tak mnie podbrzusze bolało i boli, ale pewnie moja mała tam też majstrowała, co za dziecię

a dziś jeszcze zrobiłam zakupy tym razem dla siebie z ives roshe :) przez neta

miłego dnia Mamuśki

hej dziewczyny
Ja też mam jutro wizytę i jakoś się stresuje. Brzuch mnie czasem dziwnie boli w jednym miejscu, tak jakbym się uderzyła. Boli jak dotknę się albo dotknę brzuchem czegoś, tak "na zewnątrz". Nie wiem czy mnie rozumiecie, bo nie umiem wytłumaczyć. Już tak miałam wcześniej, ale teraz od dobrych 3 tygodni nic nie bolało. Czy to może się tak maluch wypychać, że tak boli?
Poza tym znów mnie wzięło przeziębienie, mam straszny kaszel i przez to średnio się czuje. A jak smarkam to rak mi się brzuch napina, boję się przez to. A najbardziej mnie przeraża, żebym kaszlu nie dostała, bo ja zawsze mam taki suchy i męczący, że chyba wtedy to urodzę. Masakra!
Przypomnicie mi co mogę wziąć na kaszel? Jakieś domowe sposoby?:-(

mnie też wzięło przeziębienie i męczy mnie z rana kaszel
syrop z cebulki
czosnek - ja łykam w kapsułkach
herbatka malinowa z sokiem malinowym
dobra też jest herbatka imbirowa
3 plasterki imbiru, łyżka miodu, połowa cytryny zalać wrzątkiem
syrop z buraka
ja łykam jeszcze rutinoscorbin i wapno z vit.C

zdrówka życzę


ogólnie jestem padnięta... wysprzątałam mieszkanie, pranie wyprałam... jutro ciag dalszy... piekę jutro 6 biszkoptów na dodatek lekarz latania trochę będzie... oby do 18 a potem mogę rodzić...

Doti no ja mysle, zobaczymy co mi jutro doktorek powie bo jutro na Bonifratrów jadę, bo moja gin na urlopie...

DOBRANOC DZIEWCZYNKI:)

już mi ślinka leci jak sobie przypomnę o wyglądzie ciacha

buziaki i wszystkiego najlepszego dla Sebcia

trzymam kciuki i czekam na dobre wieści od lekarza - moja na szczęście od jutra jest dostępna


Dobri :-D:-D
Nie poszłam , nie skontrolowałam, samo przeszłooooo :-):-), wieta co ? Brałam czopki Clotrimazolum i moze to one mi tam coś podrażniły. Nie poszłam, bo jutro o 13 mam wizyte , to spytam. Aha jutro ściagają mi klamerkę i odstawiam Fenka ;-):-D:-D:-D:-D:-):-):tak::tak::tak: !!! Doczekałayśmy 37 tygodnia - jestem przeszczęśliwa-pamiętacie jak się bałam :-D:-D:-D:-D:-D

Ja chce juz rodzić !!!!!!:tak::-D:laugh2:

cieszę się że widzę znaczną poprawę humorku
już nie ma się czego bać

ja też chcę :D


Witam dziewczynki:-) ja od rana piore posciel dla dzidzi i co tam dla niej do wyprania zostało ,potem poprasuje i wszystko mam juz przygotowane na tip top:-D:-D. Po wczorajszym leniuchowaniu dzis znowu mam ADCHD :szok::-D
ciekawe jak długo :sorry:....

Miłego dziomka brzuchatki :-D

no ja mam średno przyrost energii na max 2 godziny a potem 2 razy tyle czasu dochodzę do siebie :) padnięta


Hallo Kochane!!!
Rysia 100 lat dla Sebusia!!!!! Śliczny torcik, taki słodki kolorowy dla dzieci. Robiłaś go już?
Dziewczyny spokojnie z tym rodzeniem, najlepiej po 38tc, wtedy dzidzia na pewno ma wszystko rozwinięte, przecież żadna z nas nie chce, żeby jej Cudo wpakowali do inkubatora, bo coś tam nie tak!!!
Ja to po prostu nienawidzę nocy ostatnio!

tak jest ;) to ja 38 zaczynam we wtorek :D
ale chciałabym być po ;)


Dzia! u mnie wyładunku jeszcze nie będzie bo wszystko ładnie trzyma, KTG też idealne,tylko nie chcą mnie wypuścić przez ciśnienie!! gdyby nie to że moim lekarzem prowadzącym jest ordynator to bym dzisiaj wyszła, a tak leże i dostaje leki które mogłabym brać spokojnie w domu!!! A do domu ze szpitala mam z 600 metrów i to mnie wkurza!! :angry:
trzymam &&&& za Camille

Kasiu ty się nie nerwuj, bo ciśnienia nie zbijesz i cię nie wypuszczą
relax, spokój
 
reklama
Risia dla SEBCIA:-):-)
tort_urodzinowy_490.jpg



Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)
 
Do góry