reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Gosgusia tylko nie wiem, czy czytałas , że nie mozna tego brać w I trymestrze.... dlatego moja gin się z tego wycofała...jak jej powiedziałam, ze to 5 tc
czekaj Ty mowisz o tym niedobrymw tubie czy Furaginum? bo ja o tabletkach Furaginum piszę :)
 
reklama
Tabletki Furaginum. I gin mi je zapisał, nie mówiąc,że nie można. Moja Siostra też brała w Itrym i wszystko było ok. Ja się już do tygodnia Żuravitem leczyłam, ale to nic nie daje, a wyniki coraz gorsze. Myslę,ze lekarz nie zapisał nic co mogłoby nam zaszkodzić...
 
no moja wlasnie stwierdziła, ze ich w I trymestrze raczej nie nawet w ulotce pisze... no, ale jeżeli lekarz Ci je lazecił. Ja na razie mam ziolowe jakies tabletki i zobaczymy... potem pewnie da mi jakies inne leki, którre można w I trymestrze:) dziwi mnie tylko taka odmienność jedni zapisują inni twierdzą, ze nie można...
 
no to i do nas w koncu dotarła zima ;-) fajnie się ją tak zza okna ogląda, chociaz w sumie taka zamiec, że nic nie widac ;-) a mąż na nocce brrrrr
 
Hej Kobietki, sorki ze tak długo ale dopiero teraz mam dostep do komputera.
Niestety straciłam mojego aniołka. Wczoraj rano poroniłam. Nie dało się już nic zrobic.
Dziewczynki bardzo Wam dziekuję za wsparcie,naprawde nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczyło. Nie radze sobie z ta sytuacja ale czas leczy rany.
Trzymajcie się mocno, szczęśliwych miesięcy z brzuszkami i bezbolesnego rozwiązania
 
reklama
Magda bardzo mi przykro :-(
[*]


Witajcie

Do nas też wreszcie zawitała Zima :) Moja Julisia pierwszy raz bawiła się na śniegu :) W zeszłym roku dokładnie jedyne 2 tyg zimy była chora a w tym roku jeszcze śniegu nie było. Była dosłownie urzeczone- teraz padła zmęczona a mamuśka na rowerek stacjonarny wskakuje bo czas się trochę poruszać.
Miłego weekendu. Ja o dziwo nadal poza bólem cyców nie mam żadnych objawów:eek:
 
Do góry