reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej ho piekne Brzuchatki:)

zaczne od tego, ze musimy znalesc jakis sposob na to lato hehe zeby sie dac zmeczeniu i nadal cieszyc sie Naszym stanem pomimo rosnacego brzuszka, kazdy komu mowie ze rodze we wrzesniu z politowaniem patrzy i mowi ze caaale lato bede sie meczyla a ja tam z usmiechem na twarzy mowie ze damy rade...wiec na zlosc sasiadom musze dac hihih cale lato w basenie mnie chyba czeka:-D

pok
spokojnej przeprowadzki , nadzoruj z daleka wszystko:-D

marudka gratuluje, ze w koncu znalezliscie porozumienie co do imienia u mnie w rodzinie jest 2 letni Czarus przeslodkie, grzeczne dziecko hehe czyli imie dobrze rokuje:)ani sie obejrzymy a zaczniemy sie rozpakowywac wtedy bedzie panika;-)

Pajka chetnie oddam kilka stopni bo u nas nadal cieplutko moze nie upalnie tylko mam nadzieje ze po poludniu nie bedzie znowu duchoty... ja od wczoraj zajadam sie jagodkami wlasnorecznie uzbieranymi przez babcie dla Liluni :-) jesli chodzi o operatora to ja wlasnie od czerwca przeszlam z Play do Plus bo tez spazmy dostawalam z tym zasiegiem w Plus jak narazie super w miescie full zasieg u mnie na wiosce 3-4 kreski na 5 wiec jest gicior...czasami tez zalezy od telefonu niektore maja slabe anteny ale ogolnie ja sie na Playa obrazilam hihih

marta witaj po urlopku:-)

patrysia moja Lila w nocy w miare spokojnie tylko od dolu popukala, za to teraz po buleczce z nutella wariuje juz dobre pol godziny:-D

Beacia ojjj tak pogon Mka wiatraczek na takie pogody na wage zlota:-)

maluszek moze tata Ci rozlozy basenik, a moze masz dobrego brata jak ja hihi tulam zeby z gardelko szybko sie wyleczylo:*....no dokladnie niedawno wyjezdzal a zaraz wraca zostaly 3 dni juuuupiiiii:-):-):-):-)

gorgusia mi tez tak sie czesto zdarza hehe urok rzeczy martwych:p dokladnie ja tez nawet jak na kanapie siedze to co chwile na drugi bok sie przesiadam bo zaraz cos uwiera, cos drentwieje hehe gdzies ostatnio czytalam ze teraz te ruchy Malenstwa to juz nie beda kopniaki a czesciej takie wypinanie, naciaganie bo coraz mniej miejsca maja Nasze Pociechy:) cellulit to chyba kolejna dolegliwosc kobiet w ciazy ja tez juz mam od kilku tygodni na udkach ale jakos sie nie przejmuje dluzsza sukieneczka i jest oki hihih

Pojadlysmy buleczke z nutella i od razu w brzuszku disco hihihi ale tak fajnie sie wypina to zupelnie inne uczucie niz wyczekiwanie tych delikatnych kopniaczkow na pocztaku, juz sie nie moge doczekac az Mkowi pokazemy:-)

A teraz pora sie dotlenic wiec znosnego dzionka buziolllle
 
reklama
no wlasnie u nas jest tak, ze kiedys nie bylo problemu teraz nawet zasięgu w swoim domu nie lapie...no kosmos normalnie...nikt się do mnie nie potrafi dodzwonić a i ja nigdzie sie nie dodzwonie...niby mam wszystkie kreski w zasiegu a nie moge dzwonic...porażka...
 
Cellulit oj jak ja spojrzałam ostatnio na moje udziska to aż się przeraziłam :0 mam nadzieję ze zniknie:/

JOASIA zasmakowało Lilce :D
 
Hallo Kochane! Ja mam t-mobile i jestem bardzo zadowolona, w zasadzie nigdy nie miałam problemu, a mam od początku ery. A co do Play to się mogę wypowiedzieć........ np t-mobil, bo nie wiem jak inne sieci, z abonamentem, z darmowych minut na play nie pobiera, trzeba płacić osobno, i tak nie świadoma, rozmawiając z koleżanką z play zrobiłam sobie dodatkowe 75 zł do rachunku:crazy:
Czy Wy wiecie, że za dwa dni jedziemy do PL i też się obeżrę czereśni!!! Tylko te 1000km w jedną stronę:szok: ale dam radę:-D
U nas pada, ale zaraz lepiej oddychać, a siedzieć fakt trudno, i najgorzej jak są takie proste oparcia, albo nie ma ich wcale:eek:
 
Axarai to Plus tez tak ma, ze placisz zamiast 0,29 gr za min to 0,73 gr za min i jak mam wszystkich znajomych w play to ani ja ani oni do mnie nie zadzwonia :( no i masakra...
 
Witam.
Rano wstałam, grzecznie zjadłam śniadanko, a potem na pocztę i do sklepu, bo męża brak.

Doszły do mnie śliczne pieluszki formowanki
i zestaw z dolce gusto, więc kochane zapraszam:
kawa mrożona
cappuccino
kawa bezkofeinowa
cafe ou lait
mocca
latte
mrożona neste
i kakao
gorąca czekolada
dziś testowanie nowych smaków, bo nie wszystko piłam

zabierzcie ciacho :D



Kochane bardzo wam wspolczuje pogody. U nas tak bylo prawie dwa tygodnie a ostatnie 4 dni po 37 stopni. W nocy spadalo do 28. Zadnej ulgi. Ja spedzilam ostatnie dni przed wiatrakiem. Dzis w koncu bylo tylko 22 i lalo. Tez mi sie ciezko oddychalo i funkcjonowalo. Najgorsze, ze to na bank wroci... Co roku sierpien to trzy tyg masakry - nawet woda wjeziorze jest ciepla zupa (a to olbrzyyyymie jezioro)...

lece spac. Jutro caly dzien bieganiny a we wtorek przeprowadzka!

damy radę ;)
życzę szybkiej przeprowadzki i bezstresowej



... bezsen(s)ność ...

bo zacznę ci kołysanki nucić
lub śpiewać to od razu zaśniesz
:happy:



witam się

Do_iT teoretycznie jeszcze za wczesnie na KTG chyba, że masz regularne skurcze to wtedy muszą zrobić, ale możesz zrobić w przychodni, gdzie przyjmuje Twoja lekarka, jeżeli ma ktg, ale z tego co się orientuję nie możesz sama od siebie iść , żeby Ci zrobili :tak:przynajmniej tam , gdzie ja bylam to zawsze robiono na zlecenie lekarza nawet na Bogucicach...

dzisiaj u mnie chłodno jeeeeeee:tak:


u mnie niestety w przychodni położnej brak ;/
i nie mam pojęcia czy jest ktg
wczoraj moja mała ruszała się dużo też, ale mniej niż przedwczoraj
a dziś się zobaczy
ale też wydaje mi się, że więcej odpoczywam i leżę na lewym boku więc może dlatego więcej się rusza



Hej hej.
Odpisałam ładnie i...coś mi się przycięło i wszystko zniknęło :(

Do_ti- mam nadzieję,że jednak wszystko jest ok. U nas ktg robią od 28tc w szpitalu.

U mnie weekend minął całkiem fajnie- choć gdyby nie ból pleców i nie ta duchota to by było fajniej :-p W sobotę ogarnęłam ciuszki dla Młodego- komoda już zapakowana i muszę hamować się w zakupach, bo wszystkiego mamy aż za dużo. Teraz muszę zadbać o swoje zakupy...
wieczorkiem mieliśmy grilla i ognisko i atak komarów! Myślałam,ze przegramy tę walkę.
Wczoraj imieniny u znajomych. Oni mieszkają w bloku i myślałam,że się ugotuję...zresztą teraz już siedzenie kilka godzin w jednej pozycji jest ogromnym wyczynem. Wam też tak niewygodnie?
Duchota, skwar i słońce mnie oczywiście też nie ominęły... a i burze zresztą też. Dzięki jednej z nich mamy ofromne drzewo sąsiadów na naszej działce :szok:
Mały sobie faluje i się wypina- możliwe,że już mu ciasno? Bo nie kopie tylko się tak śmiesznie przeciąga.

Mam mały kryzys... wyglądam jak słoń... niby na ciele nie przytyłam- tylko brzuszek mam spory, ale pojawił mi się cellulit na udach i go nienawidze! Nawet teraz niewiele można z nim zrobić :(

Piszecie o czereśniach- też dziś będę miała! Całe 5kg. Chyba nastąpi detonacja jak je zjem :-p

no to miałaś fajny weekend
a co do komarów to czytałam, że jesteśmy smaczniejsze dla nich w ciązy
wczoraj moja mała ruszała się dużo też, ale mniej niż przedwczoraj
a dziś się zobaczy
ale też wydaje mi się, że więcej odpoczywam i leżę na lewym boku więc może dlatego więcej się rusza

ale za to jaki słodki słonik z ciebie
i ze mnie też :laugh2:
kryzysom mówimy STOP!!!!

mi nie tylko brzuchol rośnie :laugh2: pupcia też


a ja jutro bede miała 1,5 kg jagód :-Dmoj M ju,ż zaciera ręce bo obiecalam mu sernik na zimno z jagodami:)

to zapraszam z sernikiem na kawę



dziewczyny mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma telefon w PLUSIE?? jak z zasięgiem w tej firmie są jakies problemy??
bo ja obecnie mam w Play i coś mnie trafia...nie mogę się z nikim polączyć :/ non stop nie mam zasięgu...

ja nie mam, ale cała moja rodzinka ma i są bardzo zadowoleni ;)



Hej ho piekne Brzuchatki:)

zaczne od tego, ze musimy znalesc jakis sposob na to lato hehe zeby sie dac zmeczeniu i nadal cieszyc sie Naszym stanem pomimo rosnacego brzuszka, kazdy komu mowie ze rodze we wrzesniu z politowaniem patrzy i mowi ze caaale lato bede sie meczyla a ja tam z usmiechem na twarzy mowie ze damy rade...wiec na zlosc sasiadom musze dac hihih cale lato w basenie mnie chyba czeka:-D
Pojadlysmy buleczke z nutella i od razu w brzuszku disco hihihi ale tak fajnie sie wypina to zupelnie inne uczucie niz wyczekiwanie tych delikatnych kopniaczkow na pocztaku, juz sie nie moge doczekac az Mkowi pokazemy:-)

A teraz pora sie dotlenic wiec znosnego dzionka buziolllle

dokładnie
kryzysom
marudzeniu mówimy stop
cieszymy się kopniaczkami
odpoczywamy



Hallo Kochane! Ja mam t-mobile i jestem bardzo zadowolona, w zasadzie nigdy nie miałam problemu, a mam od początku ery. A co do Play to się mogę wypowiedzieć........ np t-mobil, bo nie wiem jak inne sieci, z abonamentem, z darmowych minut na play nie pobiera, trzeba płacić osobno, i tak nie świadoma, rozmawiając z koleżanką z play zrobiłam sobie dodatkowe 75 zł do rachunku:crazy:
Czy Wy wiecie, że za dwa dni jedziemy do PL i też się obeżrę czereśni!!! Tylko te 1000km w jedną stronę:szok: ale dam radę:-D
U nas pada, ale zaraz lepiej oddychać, a siedzieć fakt trudno, i najgorzej jak są takie proste oparcia, albo nie ma ich wcale:eek:

no to już życzę spokojnej i bezproblemowej oraz szybkiej podróży
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Dziewczyny
Widzę że wszystkie przetrwałyśmy koszmarnie upalny weekend !
U mnie też niestety ze szkodami konstrukcja winogrona padła i teraz leży na ziemi :( a ja jesień i wiosnę nawoziłam co by w tym roku było bogate w zbiory i jest na nim tyle owoców yhh mam nadzieje że uda sie je podnieść bez większych szkód.
Samopoczucie raczej ok Dziś chyba podejmę wyzwanie prasowania. W końcu pooznaczałam ubranka niteczkami te które są moje a te które dostałam i mam oddać - no i chyba będę zabierać sie za pranie.
Pajkaa ja mam w orange i mam kosmiczne problemy z zasięgiem ostatnio pisałam reklamację - to nie chcieli uwierzyć ze w miejscu gdzie mieszkam są problemy z zasięgiem no ale zasugerowali wymianę karty sim - ok wymieniłam i nic się nie zmieniło i pisze następną reklamację a wszystko mam zamiar doprowadzić do rozwiązania umowy aby właśnie zmienić na plusa albo erę (ps. kup sobie karty i sprawdź czy masz zasięg - ja tak robiłam)
nagapalma nie sypiam w burze to jakiś koszmar
 
Witam.
Rano wstałam, grzecznie zjadłam śniadanko, a potem na pocztę i do sklepu, bo męża brak.

Doszły do mnie śliczne pieluszki formowanki
i zestaw z dolce gusto, więc kochane zapraszam:
kawa mrożona
cappuccino
kawa bezkofeinowa
cafe ou lait
mocca
latte
mrożona neste
i kakao
gorąca czekolada
dziś testowanie nowych smaków, bo nie wszystko piłam
Do ti a to z kampani Streetcom czy normalne zamówienie??
 
reklama
heeej :)

a ja czekam na deszcz i grad i ochlodzenie do 20 stopni-tak wczoraj bylo u mnie ale tylko na pare minut i zaraz znowu 30... masakra. w sumie nie wiem co gorsze upal czy deszcz z upalem. a maly sie uaktywnil wieczorem i do 1 z kawalkiem moglam pomarzyc o snie bo nie odpuszczal :D

Pajka ja mam w Plusie i w Play. na Play nie narzekam, nigdy zasiegu nie stracilam, poza tym 1000sms mam jak doladowywuje za 30zl ;) natomiast Plus-moglabym bez konca wyliczac wady. a to zasieg padnie, zerwie polaczenie, poza tym drogi jak cholera tak wiec tylko do wygasniecia umowy czekam. ja Plusa nie polecam nikomu.
Do_ti ja lece do Ciebie z sernikiem bo kawosz jak nie wiem jestem ;). co do ktg-hm, skonsultuj sie najpierw moze z ginka swoja a na IP chyba by zrobili jak cos. ale tez musza byc wskazania jak ostatnio czytalam.
Pok zycze bezstresowej przeprowadzki ;)
Palemko oj tak, szczegolnie jak burza w nocy jest i naprawde mocno grzmi. jak lajtowo to idzie wytrzymac :)
Merlin oj...szkoda winogronek :(
Martusia no ale to nie Wasza wina tylko wypadek losowy, nie boj sie ;)

myslalam ze oszaleje wczoraj, nie dosc ze upal i chodzilam podrazniona to jeszcze te ciagle trzaskanie drzwiam, a uwage parenascie razy zwracalam wiec jestem pewna ze to juz specjalnie robione jest. niech tylko trzasna jak bede miala naprawde zly humor to beda biedni. bedziecie mi wysylac paczki do wiezienia :p

o rany juz 7 miesiac zaczelam, juz lipiec, coraz blizeeeej :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry