reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej laseczki:)
U nas popadało dopiero w nocy,myslałam ze dojdzie wczesniej bo po południu cos tam padało w Warszawie ale do mnie nie dotarło.Ale dobrze ze choc w nocy to sie troche powietrze orzezwiło.Wietrze chałupke bo jak sie ociepli to bede musiała wszystko pozamykac co by mi ten gorac nie wpadał.
A ja nie mam wiatraczka ,bbuuuu dlaczego nie mam wiatraczka:confused2:Tak mysle ze jutro chyba chłopa przed praca wygonie wczesniej niech na bazarek zajedzie i kupi to pojutrze bym miała,bo te temperatury maja jeszcze chyba z tydzien potrwac.I to napewno nie ostatnie wiec wiatraczek jak znalazł:tak:
Moje dziecko o dziwo jeszcze spi:szok:a ja zamiast razem z nim to juz dawno ocucona,chyba na mnie emka adrenalinka podziałała bo zaspał troche do pracy i ja tez sie zerwałam razem z nim.
Miłego dzionka wrzesnióweczki:)))):-)
 
reklama
Czesc mamusie :* wczoraj wrocilam padnieta, pogoda u nas byla okropna slonka malo ale jaka parówa a potem troche popadalo i znow duszno. Bylismy na grillu u znajomych i jak wrocilam to tylko zobaczylam co u Was i padlam. Zasnac zasnelam z bolem gardla oczywiscie...no i w nocy jak sie obudzilam tak koniec:-( myslalam,że umre, oddychac nie moglam, boli mnie normalnie krtan tchawica czy nie wiem co to, kaszel mi ulge na chwile przynosi bo wtedy "flegma" mi sie odrywa bynajmniej poszlam do lekarki bo az juz brzus bolal od tego kaszlu no i dostalam antybiotyk... ale dobrze wkoncu wylecze te gardlo raz a pozadnie bo mam zapalenie.

Joasia moj basen stoi i czeka w garazu na rozlozenie caly zakurzony wiec trzeba go wyprac...teraz by sie przydal bo jednak upaly sa u nas no ale moj mezus jak wychodzi teraz o 6 czy 7 to wraca 20/21 wiec nawet go nie bede meczyc..
Do czwartku coraz blizej nie kochana:-D dopiero co wyjechal a zaraz bedzie:-p

Mantezowa Ty to jak ja, albo zostawie auto bez zamkniecia, albo szybka czy szyberdach otwarty i co tam,że caly dzien czy noc pada:-D oczywiscie zdarza mi sie taka skleroza odkad mam lokatora w brzuszku

Martusia to ja juz bym tak u Was nie wysiedziala!!! ostatnio jak u nas byla burza i pioruny strzelaly to ja bylam pod koldra i normalnie sie modlilam!!! taka sie strachliwa zrobilam!!! a wczoraj jak nam wlecial MALY wrobelek do mieszkania to powiedzialam,że nie zasne poki to cos bedzie w domu bo jeszcze wleci mi do sypialni wiec moj tak latal i go ganial,żeby wylecial:-D:-D:-D dobrze,że nic Wam sie nie stalo nie ma zartow czasem

Pajka wiatrak to rowniez moj przyjaciel:-D chociaz jak mam gorszy dzien to i jego "buczenie" mi przeszkadza wiec czasem go wlacze i wylacze i tak w kolko:-D
 
Hej hej.
Odpisałam ładnie i...coś mi się przycięło i wszystko zniknęło :(

Do_ti- mam nadzieję,że jednak wszystko jest ok. U nas ktg robią od 28tc w szpitalu.
Maybe- Piękne wieści! Trzymam kciuki za was non stop!
Pajka- mamy tego samego znajomego- pana wiatraczka :-D

U mnie weekend minął całkiem fajnie- choć gdyby nie ból pleców i nie ta duchota to by było fajniej :-p W sobotę ogarnęłam ciuszki dla Młodego- komoda już zapakowana i muszę hamować się w zakupach, bo wszystkiego mamy aż za dużo. Teraz muszę zadbać o swoje zakupy...
wieczorkiem mieliśmy grilla i ognisko i atak komarów! Myślałam,ze przegramy tę walkę.
Wczoraj imieniny u znajomych. Oni mieszkają w bloku i myślałam,że się ugotuję...zresztą teraz już siedzenie kilka godzin w jednej pozycji jest ogromnym wyczynem. Wam też tak niewygodnie?
Duchota, skwar i słońce mnie oczywiście też nie ominęły... a i burze zresztą też. Dzięki jednej z nich mamy ofromne drzewo sąsiadów na naszej działce :szok:
Mały sobie faluje i się wypina- możliwe,że już mu ciasno? Bo nie kopie tylko się tak śmiesznie przeciąga.

Mam mały kryzys... wyglądam jak słoń... niby na ciele nie przytyłam- tylko brzuszek mam spory, ale pojawił mi się cellulit na udach i go nienawidze! Nawet teraz niewiele można z nim zrobić :(

Piszecie o czereśniach- też dziś będę miała! Całe 5kg. Chyba nastąpi detonacja jak je zjem :-p
 
Maybebaby -oj jak się cieszę, że wszystko dobrze się układ.Trzymam kciuki :))

Oj jakaś ospała dzisiaj jestem..Pogoda się troszkę pogorszyła ale wolę to niż te straszne upały. Gotuję rosołek.
Trzymajcie się dziewczyny :))
 
Witam mamusie i brzusie...

u Nas już około 8 rano było 21 stopni... i się jeszcze rozkręca. dobrze że wiatraczek uruchomiony. Ja dziś jeszcze w pracy. dzień jakoś wyjątkowo dobrze się zapowiada. Jasio wesoło fika a ja w b.dobrym humorze.


Buziaczki miłego dzionka.
 
dziewczyny mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma telefon w PLUSIE?? jak z zasięgiem w tej firmie są jakies problemy??
bo ja obecnie mam w Play i coś mnie trafia...nie mogę się z nikim polączyć :/ non stop nie mam zasięgu...
 
dziewczyny mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma telefon w PLUSIE?? jak z zasięgiem w tej firmie są jakies problemy??
bo ja obecnie mam w Play i coś mnie trafia...nie mogę się z nikim polączyć :/ non stop nie mam zasięgu...

ja mam w Play i nie narzekam. chociaż jeśli chodzi o przebywanie nad morzem lub w górach tam zasięg lubi uciekać z tego co wiem.
 
Pajka widzisz z tym playem to sa jakies kpiny, kolezanka ma i szwagierka nawet nie bede komentowac:wściekła/y: u mnie doslownie zasiegu nie lapie..u siebie to kolezanka ma ale tez czesto gubi, w ogole mowia,że drogo itd
co do plusa to wiem,że jest okej nikt nie narzeka jakis czas temu tez mialam ale obecnie mam ere bo u mnie praktycznie najblizsza rodzinka to era:-)
 
reklama
gorgusia! to samo u mnie! cellulit na udach... ohyda :(

pajka ja pl telefon mam w plusie i jedyne miejsce na swiecie gdzie mi zle odbiera to mieszkanie moich rodzicow :) a poza tym wszedzie super. Z reszta cala moja rodzina korzysta z plusa od pierwszego tygodnia istnienia plusa - polecam :)
play mialam chwile jak testowali i mozna bylo miec za darmo i po tych 2 miesiacach wiedzialam, ze nigdy nie wezme...

a tu obiecany artykul o porodzie. glownie o pozycji wertykalnej ale jest tez o krzyku:
Dlaczego parcie spontaniczne jest lepsze od parcia sterowanego? Nowy standard porodu fizjologicznego - Ciąża i poród - dlarodzinki.pl
 
Do góry