reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

zrobilam chlodna kapiel i Oli sie ozywil uff :)

teraz burza z deszczem :) w koncu czym oddychac jest :)

Martusia
a wlasciciel ubezpieczyl dom od takich wlasnie zdarzen? jesli tak to naleza mu sie pieniazki z odszkodowania ale wszystko zalezy od likwidatora szkod czy uzna... [pracowalam swego czasu w ubezpieczeniach majatkowych].
 
reklama
cześć dziołszki

-ja do kościoła nawet się nie wybrałam. U nas od trzech dni super koncerty z okazji dni miasta , ale też nie poszłam , bp nie mam na nic siły. Może to ta anemia tak mi daje popalić.
co do zapominalstwa i innych działań ciężarnych , to ja miałam taką sytuację. Miałam już lekko podarte legginsy i postanowiłam je wyrzucić , jak pomyśłałam tak zrobiłam. Po dwóch godzinach słyszę głos z kuchni: "kochanie , a co twoje getry robią w lodówce????" hehehehehe nie raz już zostawiłam też telefon w lodówce.

Martusia nie zazdroszczę takiej burzy, ja ich ogólnie nie lubię.

:-):-D:happy::-p ale się uśmiałam z tą lodówką :D




A co do ruchów mojej dzidzi jest ich więcej niż zazwyczaj.
Jeszczę zobaczę jutro - najwyżej będę dzwonić do mojej guru ginki.


Pajka a nie wiesz może gdzie indziej mogłabym podskoczyć na ktg niż na Bogucice???
 
lenka dzisiaj chyba wszedzie taka nieznosna duchota:baffled: a co do siusiu to juz pisalam hehe

alebur heh no niezle tego jeszcze nie slyszalam getry w lodowce:-D

*martusia o tym tez juz pisalam w moim poscie powyzej kierowanym do doti:)...takze sie nie martw:*

stokrotka wspolczuje opoznienia w pracy Mka wiem jak to jest odliczac dni i jak sie dluzy:* ja we wtorek tez mam w planie farbowanie hehe juz mi wszyscy wyliczaja siwe wlosy tak w wieku 27 lat mam juz kilka....nascie hehe zawsze farbowalam dosc szybko wiec nie bylo widac a teraz heh masakra bo juz 3 m-ce bez farby ale teraz jak M przyjezdza to sie musze troszke wypindrzyc haha

Pajka o wlasnie wiatrak haha zapomnialam ze go mam jutro na pewno odkopie, dzieki za przypomnienie:*

A moja Lila wlasnie teraz jak Ciocie z bb podczytuje siedzac przy stole wierci sie tam w dole glowka jakby chciala mi odwiert zrobic haha ale dobrze ze sie wierci bo w te upaly wlasnie tak jest ze w ciagu dnia rzadziej sie odzywa a rano i wieczorkiem fika zeby Mamusia mogla sie pocieszyc i popatrzec jak Corcia wypina na Nia niektore czesci cialka:-D:-D:-D

To zmykam po tym ciezkim dniu pod orzezwiajacy prysznic jakis filmik i spac;)
Dobrej nocki Brzusie:-)
 
Kochane bardzo wam wspolczuje pogody. U nas tak bylo prawie dwa tygodnie a ostatnie 4 dni po 37 stopni. W nocy spadalo do 28. Zadnej ulgi. Ja spedzilam ostatnie dni przed wiatrakiem. Dzis w koncu bylo tylko 22 i lalo. Tez mi sie ciezko oddychalo i funkcjonowalo. Najgorsze, ze to na bank wroci... Co roku sierpien to trzy tyg masakry - nawet woda wjeziorze jest ciepla zupa (a to olbrzyyyymie jezioro)...

Maybebaby! Bardzo sie ciesze, ze Max coraz lepiej daje sobie rade! A dla Ciebie wziecie go na rece musialo byc niesamowite! Mam nadzieje, ze bardzo Ci psychicznie pomoglo. Sciskam!

lece spac. Jutro caly dzien bieganiny a we wtorek przeprowadzka!
 
Palemko :*
Ja w sobotę miałam usg, ale to leżenie mnie wykańczało i myślałam, że się uduszę :szok: A wczoraj zdychałam od brzucha wieczorem - zgaga, niedobrze, nie miałam siły wstać do ubikacji:no: Teraz mały ( który oficjalnie został jednak Cezarym :-D ) jakoś się niemrawo rusza i się denerwuję :-( Jakoś ogólnie mi ostatnio źle i niespokojnie i dołująco, wydaje mi się, że to jeszcze tyle czasu i tyle rzeczy może się wydarzyć - już bym chciała, żeby już był termin...:zawstydzona/y:;-)
 
witam się

Do_iT teoretycznie jeszcze za wczesnie na KTG chyba, że masz regularne skurcze to wtedy muszą zrobić, ale możesz zrobić w przychodni, gdzie przyjmuje Twoja lekarka, jeżeli ma ktg, ale z tego co się orientuję nie możesz sama od siebie iść , żeby Ci zrobili :tak:przynajmniej tam , gdzie ja bylam to zawsze robiono na zlecenie lekarza nawet na Bogucicach...

Joasiu no ja też zapomnialam, że mam:-D

dzisiaj u mnie chłodno jeeeeeee:tak:
 
martusia nie mam pojecia czy ma ubezpieczone ja mu na razie tego nie pokazywalam bo mam strach heh ze mnie opierdzieli, on ma wejscie na dole z przodu domu a my po schodach przez taras wiec na razie nie widzial ale w koncu bede musiala mu pokazac bo bedzie trzeba ta dziure jakos zabezpieczyc zwlaszcza przed zima
 
WITAM:)

Dzisiaj ładniusia pogoda takze pewnie pójdziemy na dworek:))

Ale Marcelek wczoraj wygibasy robił :0:D z każdej strony się wypinał(zrobiłam fotke jedna gdzie juz wklejona):))
 
reklama
Do góry