reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

O rajciu poszłam się przespać a tu takie smieszne historie :)
Nagapalma poległa, jak tam kibelek walczysz? :D
Kasia hahahaha no ładnie z tą dziurą, hahah rozbawiłyście mnie dziewczyny

Axa w sklepie sobie poszalejesz, normalnie nie będziesz wiedziała co kupować :D

Co do wizyt zgadzam się, że powinny być częściej, mi teraz przełożyli i dupa blada, stresik lekki, no ale co zrobić, w razie co mogę iść zawsze prywatnie, ale już chyba te 1,5 tyg wytrzymam... chyba :szok:
 
reklama
Hej Kobietki:)

alebur witamy po dluzszej przerwie i zycze duuuzo zdrowka:)

maluszek a co ponarzekac nam nie wolno:-D

szysza wydaje mi sie, ze to jest najlepsze wyjscie, jak pojdzie po rozum do glowy to sama przyjdzie hihih &&&& za dzisiejsza wizyte daj znac jak poszlo:)

polisia fakt czekanie jest strasznie meczace, ale jak juz zobaczysz Malenstwo na ekranie to wszystko wynagradza takze cierpliwosci:-)

anmika
to pewnie po swiatecznych szalenstwach, nie martw sie teraz Dzidz ma zapas jedzonka:)

cyniczna i wez tu zostaw Dziecko z emkiem na chwile hehe potrafia dom do gory nogami przewrocic;)zdrowka dla Tyciej do wesela wyzdrowieje;)

Ansure w 100% popieram Twojego M. a czy Ty przypadkiem nie mialas juz wypoczywac w domku na L4???

marudka ciesze sie z poprawy zdrowka i samopoczucia:)

Pajkaa oj tak nie ma innej opcji zostajemy w takim skladzie do wrzesnia a pozniej razem z Pociechami bedziemy sie tutaj udzielac:)

stokrotka hehe to znaczy, ze maja racje Ci ktorzy pisza ze w ciazy miewa sie przedziwne sny hihihi

marta moze byc tak ze jeden wynik jest z miesiaczki a drugi z wymiarow Malenstwa, ale te z USG ciagle sie zmieniaja, nie martw sie nawet jak termin Ci sie przesunie nikt Cie nie wygania, nawet sie nie waz nas opuszczac;P

Beacia witamy ponownie:)


Ogolnie widze humorki dzis Wam dopisuja, czyli chyba wiosna w powietrzu az sie zyc chce i od razu jakos weselej hihi
 
na dzis sie zegnam Kochane, jutro bede dopiero wieczorem, w najgorszym wypadku w piatek, bo jade jutro do miasta, wiec sie nie martwic prosze, milego czwartku Kochane dobranoc, buzka
 
dobry wieczór moje panie. przepraszam, ze sie nie udzielam caly dzien, ale naprawde nie mam jak zasiąść.
a dziś bylyśmy na szczepieniu z Hesią i była mega dzielna, bo tylko się wkurzyła i zmarszczyła brwi na pielęgniarkę, ale generalnie byla bardzo grzeczna i łezka nie poleciała.

a ja przełożyłam sobie wizytę z 27 na poniedzialek, bo boli brzuch.
 
szysza wydaje mi sie, ze to jest najlepsze wyjscie, jak pojdzie po rozum do glowy to sama przyjdzie hihih &&&& za dzisiejsza wizyte daj znac jak poszlo:)

Dziękuje! :-D
Po wizycie wszystko dobrze, małe cuś rośnie, serducho mocno bije.. a więcej w 'wizytach' :)

Dzisiaj mam totalny opad sił, nic a nic mi sie nie chce... :sorry: Wanna i łóżko. Kolorowych i do jutra! :)
 
Tycia śpi od 19ej... śpi... acha, budzi się już 6sty raz, mimo zakroplonego noska... ekstra... A jakie ekstra będzie wesele, jak się rozchoruje. Zła jestem jak osa, a Luby na mnie oczy wytrzeszcza "No, ale co...?" i chce się odpowiedzieć "g...o":wściekła/y: On bedzie się na weselu bawił, ja będę biegać do Tyci. Szlag mnie trafia.

Fasolka, -5:confused2::sorry::-D Mi by nie zaszkodziło:-) I tak się cieszę, że tylko 3kg do przodu...mogło być gorzej. Jestem jednak pewna, że święta nie pozostały obojętne dla mojej wagi :szok::-D Na wszelki wypadek nie będę się ważyć.

Anmika, spokojnie... u mnie też silnej woli brak, za to mnóstwo okazji do zgrzeszenia podjadaniem. Zrzucimy karmiąc cycą hehe
 
Ostatnia edycja:
Szysza :) dobrze, ze wsio ok :) mamy osobny wątek o wizytach :):) wiec jakby cos relacje tam piszemy ;):)

mnie kochane jutro moze nie byc bo
mam rocznicę ślubu i musze przygotować superowy obiadosek, jakiś słodziutki deserek :D wiec moze mi czasu zabraknac :) na BB :)

Cyniczna kup ten Pulmex baby on jest rewelacyjny a kosztuje grosze:) smarujesz 2xdziennie plecki i klatkę i super katar schodzi... u nas nic tak nie dziala jak pulmex:)
 
reklama
Kochane...ja Was jutro nadrobię. Miałam dziś totalnie bezsilny i smętny dzień. Chyba to ten stres przed wizytą tak na mnie działa. Nadrobię i podpisuję po wizycie,ale pewnie wieczorem,bo jak bedzie ok ( a zakładam,że tak będzie) to idziemy do knajpy na obiad. Buziaki.
 
Do góry