reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
witam się :)

Lili ja miałam wycinanego kaszaka pod narkozą jak miałam 5lat. Wszystko będzie dobrze!

Co do szczepień, zatrzymałam się przed mmr i na to napewno nie zaszczepię, o reszcie pomyślę później.

My sanek nie kupiliśmy, dziś miałam iść do ciotki po sanki liczące 30 lat ale trochę się boję ile ta karoca będzie ważyć :)
 
perell - ale na pewno jest solidniejsza niż te teraz w sklepie.


Weronika dziś do 7 pospała, całą godzinę dłużej, wow, normalnie szok.
 
witam się :)

Maja heeeeeeeeej :) wieki Cie nie bylo. ja rowniez juz nie szczepie. a gdybym miala drugie male to tylko wzw b, nic wiecej.

idziemy jutro z Olim na adaptacje do zlobka, dostalismy oboje z M prace, zlobek 3 ulice stad. jedno co mi sie nie podoba to to ze trzeba wlasne posilki wozic... no i cena 1200+500 wpisowe. ale innego wyjscia nie mamy.

moj Oli juz tyle ogarnia ze to szok, jak znajde czas napisze co potrafi ;)

tymczasem sie zegnam bo bestyjka sie budzi.
milego dnia :)
 
no to bylim dzisiaj 2 godzinki na adaptacji, Oli zostal chwilke sam, bawil sie ladnie, to wyszlam po cichutku ale zdazylam tylko sie napic lyka i slysze ze placze... byl juz spiacy to wrocilismy do domu. jutro znowu idziemy tym razem zostaje na obiad i drzemke, juz wiecej sam. ogolnie bylo niezle.

ale ziiiiiiiiiiiiimno :(
 
witajcie ! Mam ten zly dzien. W koncu dzis Blue Monday :wściekła/y: nie dosc ze od rana wstalam z zlym nastroju, to jeszcze pada caly dzien, nie ma jak nosa wyszczubic. Okazalo sie, ze nie ma juz super promocji na pampersy, wiec zamowilam bez promo, poszlam do WC i co? Karta z bankomatu polamana w raczkach mojego urwiska. :wściekła/y: juz lekko byla peknieta z jednej strony i ja dobil. Poza tym dzis wszedzie wlazi, zreszta jak co dzien, marudny, wszystko co zakazane mu w glowie siedzi. To sobie ponarzekalam...

Maja16 ja tez z tych co nie szczepia, Adas dostal pierwsza dawke DKTP kiedy mial 2 miesiace i od tamtej pory zaniechalismy.

Polisia zycze wam owocnych postepow, niebawem bedzie biegal i skakal :tak:

powiedzcie mi, czy to tylko ja mam dzis taki okropny dzien?
 
O ludzie ja też dziś nie w humorze. Od rana coś z ciśnieniem mam wkurzam się ma wszystko i wszystkich dre się i sama nie wiem czego chce. A mala juz pare razy chciala z kanapy spaść o zatrzymuje się w ostatnim momencie. Zaraz moj wróci i będzie nudził żeby szafę odróżniać i wystawić ma sprzedaż bo nowa kupiliśmy i jutro ma przyjsc. A ja nie mam sily ani ochoty ma nic :-(
 
reklama
A ja jestem śpiąca, a muszę dziś posiedzieć nad papierami i nie wiem jak oczy zmusić do otwarcia, chyba lodowaty prysznic sobie zaserwuję.

Idę kłaść dzieciaki.
 
Do góry