reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hejka powrocilam po stuuuu latach:))))))))))))
troche sie u nas dzialo ale jestem spowrotem:)
i odrazu pytamm o rade!!:)
dziewczyny Adasko wczoraj wieczorkiem mial 4plamki takie czerwone z jakims plynem w srodku na pleckach i na klatce ,dzis kolejne na szyjce i takie czerwone poliki jak spi mu sie zrobily po za tym nic , no nie stan podgoraczkowy ale to juz z tydz bo ida nam zabki
co to moze byc??ospa ??czy cosik??
sorki ze tak sie witam ale ciagle na biegu nawet was nie poczytallam tu ale nadrobie troszke wieczorkiem
 
reklama
dobre mi sie tez wydaje ze moja nie rosnie a ona ze stolu juz sobie sciaga rzeczy, czyli wydaje mi sie. Co do postepow to tez ich nie widze bo jestem z nia non stop wiec dla mnie to normalne.m zostalo juz tylko 3 tyg i bedzie dzidzia, :tak: , dzis musialam sprzedac wozek pojedynczy :no:, tak mi szkoda
no nie wierze, ale zleciało :D
ja tez z tydzien temu pozbyłam sie wozka 3w1 po Maćku. w koncu znalazł siena niego chetny :-)
 
hejka powrocilam po stuuuu latach:))))))))))))
troche sie u nas dzialo ale jestem spowrotem:)
i odrazu pytamm o rade!!:)
dziewczyny Adasko wczoraj wieczorkiem mial 4plamki takie czerwone z jakims plynem w srodku na pleckach i na klatce ,dzis kolejne na szyjce i takie czerwone poliki jak spi mu sie zrobily po za tym nic , no nie stan podgoraczkowy ale to juz z tydz bo ida nam zabki
co to moze byc??ospa ??czy cosik??
sorki ze tak sie witam ale ciagle na biegu nawet was nie poczytallam tu ale nadrobie troszke wieczorkiem
O ludy, jesteś. :-) Fajnie, że się odezwałaś. Zrób zdjęcie, ale wydaje mi się, że ospa raczej nie. Niemniej jednak warto to sprawdzić u lekarza.

ja tez z tydzien temu pozbyłam sie wozka 3w1 po Maćku. w koncu znalazł siena niego chetny :-)
A ja gondolę ostatnio dotykałam i tak sobie pomyślałam, za rok będziemy jeździć ponownie. :tak:

Czy Wasze dzieci wszystkie wrześniowe już chodzą? :)
Polisia - wszystkie, jeżeli mówimy o tych co się udzielają, czy tu czy tam. A jak u Was postępy?


Nic mi się nie chce.

Fasolka35 - nadal czekamy na drzwiczki i tył szafki, ale jeszcze troszkę poczekamy, bo kasy w tej chwili brak, mimo, że to mała pieniądze, ale musimy rozważnie.
 
Witam dziewczynki :-)

Maja16 wieki całeeeee fajnie ze jestes i juz nie znikaj :-)

Polisia chyba wszystkie aczkolwiek na 100% nie jestem pewna ,kurcze ale Ci tygodnie uciekaja juz niedługo :-):-)

Lilijanna no skads to znam :-pu nas tak samo :dry:

U nas w sumie bez zmian młoda codziennie cos nowego mowi robi ;-) ,jak kupala zrobi to sie rozbiera :-D łobuziak z niej mały i nerwusek :-p ponoc po mamusi:szok::-D U młodziezy mej goracy okres bo oceny wystawiaja i wywiadowki w tym tyg :cool2: a za tydzien ferie .Zapas melisy musze sobie zrobic.My dzis chyba w domu bedziemy siedziec bo nawet na spacer nie da sie wyjsc bo wieje masakrycznie :szok: wiec bedzie długa leniwa niedziela:-)
 
Witam. My cały dzień przemeblowanie robimy zeby corka się przyzwyczaila do nowego miejsca zanim siostra się jej urodzi. I mam dosc a to nawet nie połowa. Walizkę chcialam zrobic do szpitala ale tez cos slabo mi idzie.
Moja już chodzi ale tez pewności nie mam czy wszystkie dzieci vhosza czy nie. Znów jej ząb idzie i mialam nocke nieprzespana bo się kręci wierci łazi po naszym łóżku
 
Fasolka35 - młodzież do dziadków wyślij :-p
Verita - miłego meblowania.

Jade jutro z Weroniką do poradni chirurgicznej, bo ma guzek na łepetynce z tyłu i musimy to sprawdzić. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że po prostu taka jej uroda. Nie pamiętam czy ma go od urodzenia. A niby nie jest to węzeł chłonny, bo się nie przemieszcza.
 
Ten guzek u Weroniki to kaszak vel torbiel mieszka włosowatego, do usunięcia, pod narkozą latem, o ile się nagle sam nie wchłonie/wypłynie/zniknie, na co nie mam co liczyć skoro ten guzek jest od sierpnia. Do tego jest na kości, więc będzie zniekształcało kość, tak jakby kośc była dziurawa a ten meszek zastępował ubytek. Wrzuciłam sobie w google ot tak nie wiem po co i obrazki mnie obrzydziły. Zabieg banalny, bo lekko nacinają skórę, oczyszczają i tyle, no ale u takich dzieci nie da się miejscowo, wiec narkoza. Cieszę się, że to tylko to, hasło narkoza póki co jeszcze do mnie nie dociera.



Piszę urlop o wychowawczy, muszę wysłać 14 dni przed rozpoczęciem tak? Liczy się data nadania czy dostarczenia?
 
reklama
Do góry