reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam wieczorowo:-)

Pati witaj :-) nie to ze Ty straszna:-p:-D tylko tu juz nie ma takiego ruchu jak kiedys :cool2:

Dzemag moze nie gotowa jak bardzo płacz to bym nie zabierała jeszcze a ograniczała do spania a w dzien zeby go nie widziała ,moja miała takie dni ze jak go tylko zobaczyła to do dzioba pchała :-p wiec chowałam zeby nie widziała i przestała :-)

Verita no kurcze ani sie obejzymy a Ty juz malenstwo tulic bedziesz:-)

U nas pogoda masakra ok 0 stopni i leje dwa dni:cool: ale jutro juz ma byc -4 i snieg padac i ja sie ciesze :-p wole mroz niz takie cos jak ostatnio :tak:poza tym u nas ferje i tez by sie sniegu dzieciaka przydało :-D no i sanki na Patke czekaja :-pco prawda po rodzenstwie ale co tam wazne ze fajne i solidne:-)
 
reklama
Pati witaj :-) nie to ze Ty straszna:-p:-D tylko tu juz nie ma takiego ruchu jak kiedys :cool2:
Właśnie. A po drugie tego rodzaju słowne "zaczepki" nauczyły się już wrześniówki ignorować, po wielu aferach. :tak:


U nas nasypało i jest biało, zaliczymy sanki. Ale najpierw musimy zaliczyć lekarza, bo Adrianna kicha i prycha i do przedszkola jej puścić takiej nie mogę. :sorry2:
 
martusia - kciuku za adaptację, a jak wyszło z tym jedzeniem? Ile tych posiłków wtedy musisz szykować? I pytałaś jak oni to tam odgrzewają? Mam na myśli obiadki?
 
A ze spraw przyziemnych, mam zmywarkę, właśnie została zamontowana. Dzierżę instrukcję w ręce i zapoznaję się z mechanizmem i jestem chora, bo nie lubię tego typu lektury. :-p Ale i tak rozbroiła mnie Adrianna, która z lekkością otworzyła sobie zmywarkę i mi mówi co gdzie i jak, a ja w takim oto szoku - - - > :surprised::oo2: Skąd to to wie, skoro nie miało do czynienia ze zmywarkami? Reklamy?

A nasz kolejny zakup to urządzenie do wyciskania soków będzie, tak się napaliłam, a wszystko wina Perell i Ayni :)cool2:), dwie stówki już uzbierałam. :-p Po stówce zakoszę dziewczynkom i będę już miała 1/4 ceny prawie. :-p


Weronika śpi, Adrianna koloruje, ja piję kawkę i za chwilę obiadek wstawimy, dzisiaj gulasz z żołądków z kasza gryczaną i zieloną fasolką. :tak:
 
U nas niby 5 stopni, ale czuc, ze robi sie coraz zimniej, z rana bylo piekne slonce, ale juz sie zmylo.
Adas byl na podwojnej randce, mial 3-latke i 9-miesieczna dziewczynke do zabawy i nie mogl sie zdecydowac, ostatecznie postawil na mlodsza :-D jutro przyjezdzaja do nas blizniaczki pare miesiecy starsze od naszych szkrabow, wiec tez bedzie wesolo, a w piatek w koncu przyjedzie ukochana babcia. Musze jej torta upiec na urodziny, bo dzis swietuje :cool2: bedzie czekoladowy z wisniami i bita smietana mmm.

Ja obiadku nadal nie mam, maly spi, a ja sie obijam na fejsie, dobrze mi tak, a co :) no i jakby nie patrzec pol dnia zlecialo.


dziewczyny, czy wam tez marzna stopy i dlonie zima?
 
reklama
oj lili dopiero teraz zmywarke kupiłaś :-D ja mam od chyba 2 lat i to jest moje ulubione urządzenie w kuchni :-):-D

marta powodzenia dla urwisa, żeby byl odważny ;-)

ayni, mi tez tak marzną....
 
Do góry