reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Polisia - gratulacje!!!!

Jasminium
- duzo mowi twoja Corcia. Moj mowi : mama,tata, daj, nie, tak :tak: i chyba tyle :-D


Perell - Mikus tez kocha naszego kotka :-):-) uwielbia ja zaczepiac :tak:
Mikus umie wchodzic na schody,z chodzeniem gorzej (ciagle na glowke :-D)

Lilli - moj Starszak to teraz nie pokaze mi za chiny gdzie jest uszko lub oczko,a wie doskonale.
Musze z Mikolajem potrenowac to moze sie nauczy szybciej niz Szymon.
A twoja Adrianna juz nocnik uzywa? Moj Straszak sie zawzial i nocnik to najwieksze zlo. Nie pomaga nawet to,ze zrobi w majtki to chodzi za nami i wolala : oooo - oooo (zdzwiony) :-D
 
reklama
Ufff dosiadlam w koncu, u nas chyba kolejne zabki sie pchaja, bo wczoraj budzil mi sie 4 razy. Zajrzec sobie w paszcze nie da oczywiscie ani pomacac, zobaczymy jak dzisiaj.
Mielismy super dzionek, pospalam,maz posprzatal z rana bawiac sie z Adasiem, potem nawiedzila mnie mama z bratem, dostalismy super kosmetyki z Niemiec do kapieli dla Adasia i troche ciuszkow, wybralismy sie nad morze, zaliczylismy kawke w restauracji ,po powrocie odwiedzilismy owce i spowrotem do domu, bracik zostaje u nas na tydzien:tak:
dzis nie dostal juz mleka po poludniu,wieczornego nie dopil, padl z wrazenia. Mysle, ze popoludniu juz nie bede dawac,bo jakos sie nie dopomina,chetnie je inne jedzonko.

Dzis strzelil babci pokaz slownictwa, to Ci cwaniaczek, ostatnio malo mowi, a do babci takie kwiatki mu powychodzily : daj, ty ty ty, Adam, tata , odpowiada na pytania nie :-D
Bardzo sie ucieszyl na widok mojego brata i wyprzytulal go, taki wesolek dzis byl, w ogole nie marudzil :)
 
Taycia - Adrianna od czerwca 2012 robi siusiu na kibelek. :-) Odpieluchowałam ją w 3 dni. :tak: Ale na nocki do dziś muszę wysadzić ok. godz. 23, bo inaczej się posiura, śpi jak kamień. :tak: Ma okresy, że sama się wybudza, ale nigdy nie wiem czy dzisiaj to ten okres, więc wysadzamy tak czy siak. :-p


A to pokazywanie oczka to my dużo na lalach pokazujemy, na misiach, na wszelkich maskotkach, na pchaczu, wszędzie gdzie się trafi jakiś pyszczek przy okazji. Z Adrianną jest o tyle fajnie, że ona chętna do takich zabaw, więc siadamy sobie w trójkącie i Adrianna pokazuje na Weronice, Weronika na Adriannie, tu pomagam, obydwie na mnie.

Weronika nauczyła się pokazywać pępek podczas kąpieli. Jak się myjemy to jej opowiadam, teraz umyjemy rączki, nóżki, pępek itd. Robione to jest też po to, bo w tej samej wannie siedzi Adrianna i myje się sama i jak wymieniam części ciała to Adrianna te części ciała myje u siebie, czasem Ada rządzi i mówi/pokazuje co myjemy.
Śpiewamy też piosenkę "Mydło lubi zabawę" i tutaj czasem przerabiamy pod siebie.
Kupa śmiechu przy tym.
Czasem chowamy różne części ciała pod pianą, np. na paluszki i mówimy "nie ma paluszków" itp.
Jak się wycieramy ręcznikiem to też wycieramy rączki, paluszki. Bla bla bla gadanina na maksa. :tak:


Weronika tak chłonie to co robi Adrianna, naśladuje ją, bo dlaczego niby ona ma myć zęby na przewijaku skoro Ada stoi przy zlewie? :confused2: Czekam naprawdę aż Adzik pójdzie do przedszkola i zniknie mi na 8h. :-p
 
Witam z ranka z kawa :-) goscie pojechali to czasu wiecej bedzie,chałpe ogarnac by trzeba porzadnie ale mi sie nie chce:-p ,młoda dalej marudna ślinotok ma wszystko do dzioba pcha niech juz wyjdzie reszta tych czwórek bo :wściekła/y:

Lilijanna ja tez do mojej gadam co tylko przy niej i z nia robie :-p czasem ludzie na spacerze patrza sie na mnie jak na wariatke :rofl: ale ja w nosie to mam kto dziecku swiat pokarze jak nie ja ;-):laugh2:

Miłego dzionka mamuski :-)
 
FutureMummy - hej hej

Fasolka35 - ja tak od 3 lat gadam, na leczenie się stwierdziłam, że jest już za późno. :-p Zresztą ja już tak mam, że gadam sama też z sobą, bo czasem trzeba pogadać z kimś na swoim poziomie, a kto mnie zrozumie lepiej jak nie moje drugie ja. :laugh2:

Perell - zamocz za mnie dziś nogi w morzu, tak mi tego potrzeba. :laugh2:
 
witam z deka wkurzona, od 2 dni czekam na kuriera oczywiscie zmieniamy go po tym kursie,
dzisiaj idziemy na party do 2 letniego sasiada ale sie wynudze
mam pytanie czy wasze dzieci tez maja duzy odstep miedzy jedynkami? moja ma
 
Upierdzieliłam się w kuchni:

- zerwaliśmy śliwki i robota z nimi - kompoty i dżemy, jeszcze jedna partia dżemów i koniec
- zachciało mi się miętę w kostkach lodu mrozić :confused2:
- no i maliny mrożę

Ciekawe o której wyjdę stąd. :-)


Verita - zejdą się jak inne przybędą, poprzesuwają się.
 
reklama
witam się

pytanie mam czy któreś mamy robiły może testy alergologiczne pokarmowe ogólnie testy? mój mały ma podejrzenie nietolerancji pokarmowej (sama nie jestem w stanie dojść co mu szkodzi) i jesteśmy umówieni do alergologa za 8dni dopiero :(

tak więc jeśli któraś z Was robiła takie testy dzieciom proszę powiedzcie czy one dają 100 % odpowiedz co szkodzi, na co uczulony itp. dziękuję!

kupa poszła dziś na posiew, wynik za 7dni roboczych.

ech, same troski, zmartwienia, głowa mnie od tego boli.
 
Do góry