reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Claudynka - miło mi, że Ci miło i fajnie, że zajrzałaś i zaglądaj częściej, choć raz w tygodniu. :-p
polisia - oł je je jej je, gratulacje, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. :tak:


Dostałam od brata na imieniny taki telefon już z XXI wieku, no i dzisiaj w końcu zamieniłam telefony. I stwierdzam tak, ten kto twierdzi, że woli siedzieć na fb, bo mu się łatwiej z telefonu pisze to na banka nie pracuje za biurkiem. :-p No traf w te literki kuźwa. :sorry2: Nie ma to jak klawiatura. :-p
 
reklama
Polisia gratuluję z całego serca!!!
Lilijanna ja popieram z tymi telefonami, do dziś nie mogę się nadziwić jak się na tym pisze sms-a. Może to dlatego, że pracuję za biurkiem :-p
 
Polisia gratki!

Fasolka najlepsze są starania ;-)

U nas daaaalej pada! I ogólnie jest już chłodniej, szczególnie wieczorami. Ja nie chce jesieni, a tym bardziej zimy ;(
 
Siedzę sobie u siostry w domu, dziewczyny śpią w jej łóżku, ja opatulona w kocyku, z nóżkami pod kołderką, z herbatą z miodem cynamonowym, napawam się ciszą, spokojem, istny relaks. :tak:


Swoją drogą dostałam dziś @. Ostatnią miałam 6.12.2011 i jakby to powiedzieć, się odzwyczaiłam, że coś w ogóle takiego istnieje, a jeszcze kilka dni temu cieszyłam się, że nie przybywa, no i masz Ci los. :confused2:


Acha i mamy prawą górną jedynkę, czyli zębów sztuk 3. ;-)
 
Lili ja też ostatnią @ miałam coś koło 12.2011 i też ostatnio się cieszyłam że nadal nie przybyła... i dalej jej nie mam ;-) Wcale nie tęsknie!

3 zęby suuuper będzie czym gryźć ;-)
 
No ząb się wykluł to nocka od razu lepiej. :tak: Niemniej jednak pobudka o 5:06 to przegięcie. :dry:

Miłego dnia. U nas zimnica jak nie wiem. Że to nie może się temperatura obniżać co 5 stopni tylko od razu takie spadki? :sorry2: W nóżki mi zimno. :-p
 
reklama
Do góry