reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Nagapalma- ja to się nie znam. może do gina zadzwoń?

Mój B. był ze mną na USG dowcipnym i powiem Ci,ze aż mnie zaskoczył. Mówił,ze nawet nie zauważył nic, bo nie chciał patrzeć na mnie żebym się źle nie czuła :) A widok jego miny jak dzieć się ruszał- bezcenny!
 
reklama
Weronika super ze już taki wielkoludek!!! ehhh nei mogę sie doczekać Dnia kobiet:) co by zobaczyć mojego wielkoludka:)
Palemko my mieliśmy 3dopochwowe usg i na każdym z nich był emek nie patrzył jak mi wkładali tą głowicę i poźniej lookał tylko na monitorek jak maluchowi bije serdusio ,a ostatnio jak się wiercił :) i lekarz pokazywał rączki nóżki ,powiem Ci że az mu się łezka zakręciła w oku i od tamtej pory codziennie Krpoek dostaje buziaka od tatusia , i mówi mu że się nei spodziewał że On już taki duży jest:) tak wiec miłe ,choć przyznac musze że to ostatnie usg robił nam facet to tak dziwnie emek patrzył na niego jak wziął tą głowicę do ręki:) hehehee ale najważneijszy efekt końcowy czyli widok Kropeczka:)
a mnei dopadł MEEEGA GŁÓD !!! moge jeść 24h i ciągle jestem głodna!!!
 
gorgusia, majeczka - nie wiem, jakoś się przekonac nie mogę i już gadałam z mężem i on powiedział, że chyba padnie ze śmiechu, więc ..... chyba odpada hahahhaha, ale kretyn z niego swoją drogą :-D:-D

Zjadłam obiad lekkostrwany, bo od dzis zrobiłam sobie dietę, zero słodyczy itd , więc dziś gotowane ziemniaczki, fasolka szparagowa i jajo sadzone, pożarłam, na to lyknęłam Buscopana i mam nadzieje, że obejdzie sie bez telefonu do lekarza :)
Idę leżeć kochane :tak: przyjemnego dnia ;-)
 
Ja sie tylko przywitam i nadgonie, co pisalyscie od wczoraj :-) kilka dni bede tu rzadziej, bo odwiedzial nas moj brat, do tego maz ma wolne no i jakos tak malo czasu na internet :-)
milego dnia :-)
 
Demetrios 8marca mamy pierwszą wizytę w szpitalu , czyli krew ,mocz , jakies tam pierdołki no i będziemy mieć usg i właśnei nei wiem czy to enetyczne zrobią czy tylko takie 30sekundowe o jest serduszko czyli wszystko w porządku!! :-(czy się wysilą i faktycznei zrobia takei prenatalne , no i też dlatego mam dylemat bo z racji tego że w szpitalu bedziemy mieli za te 3tyg to juz bym chciala nie robic prywatnie ale znowu jak nei zrobią nam prenatalnego to nie wiem czy pozneij juz nei bedzie za pozno na takei usg ?? ehhhh dobija mnie ich system opieki!!! poki co jutro mam wizyte u ginki bo konczy mi sie zwolnienie no i ja zapytam co mysli zeby jak cos to 9marca przyjsc na prenatalne:szok:
Palemko no żeby taka dietka cosik poprawiłą twoje samopoczucie!!! swoją droga to mam ochote na fasolke:)
 
pajka - cmv IgG IgM, toxo IgG IgM, hbs,usr, morfologia ogólna, alloprzeciwciała, no i dodatkowo zrobiłam crp w związku z ciągłym bóle żołądka :)) razem 192 zole :))))

no to ja mam to samo i jak sprawdzalam w laboratorium Frysda za to wszystko by mnie wyszlo 102 zl...tylko bez crp

Ja z tego co wymieniłaś nie miałam tylko cmv, za to zrobiłam jeszcze hcv, hiv i cukier - wszystko na nfz. Zaoszczędzone pieniążki pójdą na ciuszki i inne rzeczy dla dzidziusia:)

jak się chodzi na nfz do lekarza to się ma skierowanie...też wolałabym przeznaczyc te pieniądze na dziecko jak każda z nas, ale jak nie ma możliwości to trudno

Ja smaruję się mocno nawilżającymi balsamami. Grunt to systematyczność. Później- jak może kasa jakaś będzie- to kupię sobie Mustela 9msc przeciw rozstępom. Oliwka odpada, bo najpierw tłusto, a później mam jeszcze bardziej wysuszoną skórę.
Aż się boję ile ja zapłacę za te poniedziałkowe badania.... Tylko morfologia, mocz i tsh udało się od rodzinnego wybłagać...

wiesz powiem Ci, ze jak masz miec rozstępy to niestety bedziesz je miala :( moja kumpela kupowala wiele specygików niektóre za 300-400 zl a rozstępy ma...Mustela ma rozne opinie,., widzisz ja sie też smarowąłam systematycznie ect przytylam tylko 10 kg w ciaży a rozstępy pojawiły mi się 2 tygodnie przed porodem...

gorgusia, majeczka - nie wiem, jakoś się przekonac nie mogę i już gadałam z mężem i on powiedział, że chyba padnie ze śmiechu, więc ..... chyba odpada hahahhaha, ale kretyn z niego swoją drogą :-D:-D

Zjadłam obiad lekkostrwany, bo od dzis zrobiłam sobie dietę, zero słodyczy itd , więc dziś gotowane ziemniaczki, fasolka szparagowa i jajo sadzone, pożarłam, na to lyknęłam Buscopana i mam nadzieje, że obejdzie sie bez telefonu do lekarza :)
Idę leżeć kochane :tak: przyjemnego dnia ;-)

powiem Ci, ze moj M był ze mną... i taka śmieszna sytuacja bo zamiast patrzec na monitor patrzyl mi w krocze :-D i zastanawial sie jak to dziala:-Dśmiechu było tyle, ze szok:):)
 
Pajkaa- od 3 lat jestem dermokonsyltantą apteczną,więc znam opinie na temat różnych produktów ;)
Najlepsze opinie ma Elancyl na rozstępy dla kobiet w ciąży, ale też swoje kosztuje niestety.
U mnie w rodzinie raczej tendencji do rozstępów nie ma- mama ma bardzo niewiele, a moja Siostra po dwóch ciążach ani jednego. Dużo też zależy od predyspozycji.
 
Ja w poprzedniej ciazy dotrwalam do konca z jednym rozstepem, zrobil mi sie obok blizny po wyrostku. za to po porodzie, jak sie brzuch wciagal to mi obsypalo caly prawy bok, mam pelno malutkich. a z lewej nic. widocznie skora przez ten wyrostek byla jakas oslabiona. teraz sie smaruje oliwka i mysle o jakims innym srodku, ale juz mnie nic nie zaskoczy tak jak wtedy. :-)
 
reklama
ehhhh a ja rozstępy mam już i to takie spore oczywiście nie od ciązy ale od skoków wagi , no i gebetyczny niestety cellulit i rozstępy :( ale po ciązy mam nadziję że mąż zafunduje mi jakies zabiegi i znowu będę piękna i młoda:) hihihihi
 
Do góry