reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dziewczyny powiedzcie mi czy zdarza się Wam zasłabnąć lub zemdleć?
Mi czasem się kręci w głowie jak np wstaje z łóżka. Raz zdarzyło mi się zasłabnąć i to tak dość "widowiskowo". Byłam w odwiedzinach u szwagierki, która też jest w ciąży tylko 4 tyg. starszej. Bolał mnie brzuch więc sobie wstałam, żeby go nie gnieść za bardzo i pech stał że stałam koło drzwi, jak zemdlałam to rozwaliłam głową szybę w drzwiach... Wszyscy się zerwali, żeby mnie podnieść i położyć na łóżka a ja dopiero po paru minutach zorientowałam się że szyby już nie ma. Na szczęście skończyło się na paru godzinnym bólu głowy i siniakach na kolanach.
 
reklama
pajka - cmv IgG IgM, toxo IgG IgM, hbs,usr, morfologia ogólna, alloprzeciwciała, no i dodatkowo zrobiłam crp w związku z ciągłym bóle żołądka :)) razem 192 zole :))))
 
Tak ja też zaoszczędze tym razem;))tylko pytanie toxo płatne??bo mam to wypisane jako dodatkowe i w pierwszej ciaży akurat tylko to miałam płatne a te podstawowe za darmo...i nie wiem czy to się czasem nie zmieniło?
 
cześć babeczki! jakie to szczęście, że już piątek! ściskam Was piątkowo, jestem o wiele lepiej do świata nastawiona po wczorajszym usg, z dzieciem wszystko w porządku, ma już skubaniutki ponad 6 cm długości! a dumny tata był niesamowicie przejęty, że astronauta do niego pomachał ;)
 
Marudka ja mysle, ze i tak cokolwiek sie tu napisze, Ty sama powinnas zdecydowac, co robic. Na forach, owszem, mozna sobie pomagac we wszelaki sposob, ale wciaz twierdze, ze lekarze spedzili troche tych lat w szkolach, by wiedziec najlepiej, co powinno byc zrobione. Kazda z nas moze miec rozne doswiadczenia, ale napewno nie jet na Twoim miejscu i nie zmaga sie z tym, z czym Ty sie zmagasz. My jestesmy tu przede wszystkim, zeby Cie wspierac, a nasze porady i tak przede wszystkim konsultuj z lekarzami.
Polisia brzuszek Cie pewnie swedzi bo dzidzka rosnie wiec coraz wiecej miejscowy potrzebuje. Ja wczoraj tez sie czulam, jakby mi kto balona w brzuchu dmuchal. Wczoraj to juz byl brzuchol na co najmniej 4 miesiac ale coz, przez noc powietrze zeszlo i dzis znow sie skurczyl buuu. Czas zaczac smarowac sie kremisiami..
 
Ja smaruję się mocno nawilżającymi balsamami. Grunt to systematyczność. Później- jak może kasa jakaś będzie- to kupię sobie Mustela 9msc przeciw rozstępom. Oliwka odpada, bo najpierw tłusto, a później mam jeszcze bardziej wysuszoną skórę.
Aż się boję ile ja zapłacę za te poniedziałkowe badania.... Tylko morfologia, mocz i tsh udało się od rodzinnego wybłagać...
 
reklama
kasiaczku - aha to fajnie , mi pani dzis na krewie powiedziała, że to wszytsko płatne, niezależnie czy lekarz prywtanie czy nie, ja chodze prywtanie, więc i tak musia lo byc prywatnie. A chciałam tylko jeszcze powiedziec, że prywatnie chodzę, bo po pierwsze 3 lata leczyłam się prywatnie ( bo inaczej w tym karju nie ma ) na bezpłodność , okazało się, że jednak płodna jestem, tylko sowje odczekac musiałam, no i dlatego , że straciłam poprzedniego bobaska i teraz na nfz nie miała bym odwagi, no wiec chodzę prywatnie nie dlatego, że chce , tylko, że muszę :tak:;-) sie nagadałam ...:-D

;-) weronkazz - gratulejszyn:-D:-D, supcio widok musiał być , mowisz, że gigant juz 6 centów ma :szok: jacie, ja mam prenatalne za tydzień, babka kazała mi przyjsc z męzem, ale to dopochwowe usg , więc napewno starego nie wpuszczę do gabinetu, o nie .... :tak:;-)

A teraz alarm !!! MAm takie pieczenie i ból żoładka, że zdechne zaraz - pytanie, żarła która w ciąży, gasec, contix, helicid albo innego dziada - bo ja zaraz zeświruję , boli i piecze .... już chodzę koło tych moich bomb protonowych, ale niby w ciaży nie można ??? Więc pytam Was ????
 
Do góry