reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Cześć Dziewczyny,
od samego początku jestem z wami, czytam i obserwuję. Po środowym usg genetycznym, które pokazało że z małym (bo to chłopiec) wszystko dobrze,postanowiłam dołączyć oficjalnie. Mam nadzieje że przyjmiecie kolejną rozhisteryzowaną matkę :-)



 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dzis wpadlam dopiero pierwszy raz, rano 8 godzin pracy, potem zakupy, a potem film z m bo dzis wyjatkowo w domu,jutro zostaje z mala w domu nie jade do mamy mimo, ze mnie zaprasza, po calymtygodniu zapierdzielania mam ochote troszke w domu posiedziec, zreszta mala tez mowila ze chce w domu no i mnie zaskoczyla dzisiaj bo kazala sobie wylaczyc bajki bo ona cche spac heh

jutro nadrobie co naskrobalyscie przez caly dzionek ;-)
 
Witam po ponad tygodniowej nieobecności, tym razem nie miałam za bardzo w dostępu do netu w szpitalu, więc nawet nie wiem co u was się działo, ale mam nadzieję,że wszystko jest dobrze u każdej z was. Niestety nadrobienie tego co naskrobałyście przy moim chodzącym już :-) szkrabie jest niemożliwe. Od wczoraj przylepka jest tylko przy mnie.
Wczoraj już na dobre wypuścili mnie ze szpitala, wyniki bardzo się poprawiły i mój lekarz stwierdził, że nie ma sensu dalej trzymać mnie i lepiej dla mnie i Fasolki będzie w domu przy Michałku;-)
No cóż Niunia w brzuszku ma 7cm, trochę duża, ale Misiek też był zawsze większy, a urodził się mając jedynie 54cm (czyli mniej więcej jak przeciętne dziecko), serduszko bije prawidłowo, krwiak dalej nie rośnie - więc trzymam się wersji, że wszystko będzie dobrze. Mam oczywiście trochę leków, które muszę łykać, ale dam radę...oby tylko nie dopadła mnie zgaga, bo z Miśkiem męczyła mnie od 5 miesiąca aż do samego końca i nic nie pomagało... Męczą mnie mdłości, ale z tym da się żyć. Z Młodym jak byłam w ciąży to wymiotowałam przez bite 9 miesięcy, więc same mdłości są ok;-)
We wtorek jestem umówiona na usg prenatalne i test PAPPA z krwi, ale jakoś jestem spokojna, no chyba, że nerwy dadzą o sobie znać przed samym badaniem. Mam nadzieję, że może uda poznać płeć Fasolindy, jakoś czuję i liczę na dziewczynkę... przy Miśku od samego początku czułam, że to chłopiec, ale płeć poznałam dopiero na usg połówkowym. Po wizycie wstawię zdjęcie Maluśnej/Maluśnego.

W poprzedniej ciąży mój M był przy każdym usg, niestety w tej ciąży nie miał takiej szansy (jak na razie), bo tylko pierwsze miałam zrobione w gabinecie a resztę w szpitalu. Od wczoraj cały czas mi jęczy, że na wtorek trzeba załatwić kogoś do Miśka, bo nie chce odpuścić widoku swojego dzieciątka...

Co do rozstępów to na szczęście przy Miśku nie pojawiły mi się żadne, teraz (odpukać) też jeszcze nic się nie pojawia, mam nadzieję,że tak pozostanie. Brzuchol mam już widoczny, ale nie tak jak przy Miśku. Z nim jak byłam w ciąży, to w lipcu (a rodziłam w grudniu) wyglądałam jakbym była w 7-8 mc.

Ależ naskrobałam... Miłego dnia dla wszystkich Wrześnióweczek:-)
 
Dzień dobry :)):happy2:

Anne MAse - witaj wśród nas, gratuluję chłopczyka :))

martusia - no to miło, że posiedzisz w domciu przez łikend i odpoczniesz troszkę sobie :)

gdynianka - kope lat;-):-D super, że już Cię wypuścili i zagrożenie minęło :) Bo dzieciosław niczego sobie 7 cm, niech rośnie zdrowo :))
 
Dzień dobry!

Annemase
witaj wśród nas :) Gratuluję zdrowego chłopczyka!!!

Gdynianka super, że już jesteś w domku. Dużo zdrówka i spokoju :* Dzidź duuuży :)

Jeeej może i ja się we czwartek dowiem kto siedzi u mnie pod serduszkiem? Strasznie bym chciała wiedzieć :)
 
hej ciężaróweczki
pamiętacie mnie ? pisałam u was chwilke z myślą że zostane wrześniową mamusią ale niestety nie zostałam
ale chyba zostane mamusią październiikową zrobiłam test i są 2 kreseczki
bardzo sie ciesze i dlatego wpadłam się wam pochwalić:-)

Dużo zdrówka kobitki dla was
Pozdrawiam
 
reklama
Witam was porannie :-) Płeć zobaczyliśmy na "zwyklym" usg z tym, że sprzęt najwyzszej jakości no i doktorek specjalista w tej dziedzinie. Młody sie bardzo ruszał ale w pewnym momencie bezwstydnie rozłozyl nogi i ewidentnie bylo widac ze to facet. Lekarz powiedzial ze na 99% i 1% zostawil sobie jakby co.
 
Do góry