reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam się pączkowo.
Usiłowałam dziś dostać się na USG ale nie ma szans... Termin najwcześniej na koniec marca. Chyba zadzwonię i umówię termin na USG połówkowe przynajmniej! Kurcze żeby z takim wyprzedzeniem musieć USG rezerwować? Może jeszcze zanim się zacznie planować ciążę??????? :crazy::angry:
 
reklama
eh wspolczuje wam tych przezyc kochane
ja przed chwila mialam mega apetyt na majonez zjadlam 3 lyzeczki i czuje ze bede zygac
wie ktoras moze w ktorym tygodniu lekarz moze stwierdzic plec tak w praktyce
 
są tacy co stwierdzają płeć już w 12 tygodniu, no ale mój gin do takich nie należy... zresztą różnie to bywa, znajomej lekarz w 16 tygodniu powiedział że na bank jest chłopak, by w 20 tygodniu stwierdzić że jednak to dziewczynka... mój lekarz powiedział że najlepiej widać właśnie w 20 tygodniu i w tym mi powie, no to będę czekać cierpliwie :)
 
Martusiu my dowiedzieliśmy się koło 13tc że będzie dziewczynka a 3 tyg później na USG 3D że chłopak. I już chłopak został :D
 
hej Dziewczynki!
Mnie trochę nie było na forum, bo jestem na wsi u rodziców. Poza tym jutro lub pojutrze mamy pogrzeb, bo zmarła mojego M. babcia. Ja wczoraj umierałam... mdłości mnie dobijały, nie dałam rady cały dzień z łóżka wstać i praktycznie cały dzień i całą noc przespałam. Poza tym kłuje mnie od czasu do czasu, a to z lewej, a to z prawej strony.Schudłam 0,5kg, przez te chol... mdłoscio-nudnosci :( ale brzuch mam większy.. piersi bolą jak bolały.
Dziś mam całą michę pączków na stole, ale jeszcze żadnego nie zjadłam..
Duphaston będę brać do 20 tyg. a folik odstawiacie w 12 tyg., tzn. po 12 tyg.??
 
Lenkka współczucia z powodu mdłości - nudności. Przykro mi też z powodu babci Twojego M. Ja mam folik odstawić jak skończy mi się opakowanie czyli za jakiś tydzień. Będę wtedy w 11 t i mam przejść na witaminki ale w nich też jest kwas foliowy więc w sumie to go nie odstawiam.
 
Dziedozdrowka!
Ja sie Wam musze do czegos przyznac.....a wiec: cofam wszystkie oszczerstwa, jakie rzucilam pod adresem mojego kochanego, cudownego B. Biedna, wymeczona po nockach zostalam obudzona przez moja zlota (tlum. kolor wlosow a nie charakter bo to raczej CHARAKTEREK)corcie. Moj misiu natychmiast wyskoczyl z lozka, wzial Aluske z pokoju a ja odplynelam na kolejne godziny w ramiona Morfeusza. Ale to nie wszystko... gdy sie obudzilam O 11!!!!!! przy lozku stalo sniadanko i kawusia. Skonsumowalam ze smakiem po czym zeszlam na dol i... cale mieszkanko wysprzatane, obiadek ugotowany. Ach...Uwielbiam, gdy moj dziubas ma wolne ale zeby az tak?? Teraz wyruszyl do sklepu na podboj paczkow, na szczescie i tu w Irlandii mamy polskie sklepy. Kocham go baaardzo wiec zapomnijcie o moich wczesniejszych postach, w ktorych jade po nim jak po swince. Taka jakas niewdzieczna sie poczulam, zwale to na maja burze hormonow. To tyle mojeo kajania sie. Starczy. Wam dziewczynki zycze smacznej konsumkcji paczkow i faworkow, czas na obzarstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Ostatnia edycja:
hehe Monaliza ja zaś jak mojego chwaliłam i nadal chwale bo jest boski ale od 3dni widze ze lepiej jak jestem sama w domku niz jak On jest:) hihi bo zloszcze sie o *******y na niego i psuje sobie i jemu humor ale to tymczasowe albo i nie bo czytalam ze najwieksza burza hormonów jest w 16tyg :) juz si enie moge doczekac:)))
Lilijanka to fajnie ze masz kogos kto Cie wspiera , zapytalam bo myslalam ze masz tak na codzien mamusi a daj to a podaj a popatrz :) qrcze my zostaniemy sami po porodzie najbardziej boje sie kapieli malucha ale chyba damy rade:) najwyzej nie bedziemy kapac az nei podrosnie :) heheh zartuje oczywiscie
z płcią tez mi się wydaje ze do 16 tyg a nawet do 20 to nie ma co sie nawet pytac bo ciezko rozroznic ,choc moja siorka do 8miesiaca miala miec coreczke i dopiero wtedy pokazal sie ze jednak bedzie chlopczyk i mial rozowa posciel w lozeczku i rozowych milion ubranek w ktorych mousial spac bo nie bylo sensu kupowac drugi raz nowych ubranek na pare tyg :)
dziewczyny mega kciukasy za wizytki i będą same dobre wieści napewno!!!ja tez sie boje o fasolka strasznie zeby nei powiedziec masakrycznie najlepiej jak bym mogla miec 2razy w tyg usg to moze bylabym spokojniejsza :) boje sie choc wiem ze musi byc dobrze i ta ciaza skonczy sie szczesliwym rozwiazaniem!!! jak wszystkie nasze:)
 
Jak tam'' pączusie'':-D.Kurcze zaczynam świrować w domu :eek:.Wieksza czesc dnia jestem sama dobrze ze mam psinke to mam sie do kogo sie odezwac;-).
 
reklama
fasolka ja sama w domq codziennie do 17 jesetem pozneij emek wraca i ma tyle do zrobienia ze tez jak by go nie bylo wcale :( dopiero o 20 pada do lozka godz pomarudze i zasypia ,ale jakos sie juz przyzwyczailam ,nadrobilam troche kontakty z rodzinka bo tak jak sie pracowalo to nie bylo czasu na to a teraz mam go duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo:)
 
Do góry