reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej, u mnie testowanie wyszło negatywne, a wczoraj dostałam @. Niby tak jest lepiej ale nawet mój mąż się zasmucił że jednak nie będzie drugiego dzidziusia :) ale 10 dni opóźnienia trochę mnie zastanawia.

To tyle, pozdrawiam wszystkich serdeczne :*

Edit - kuzynka Huberta o miesiąc starsza, wstaje już przy meblach!
 
reklama
Witam kochane:-)poswiatecznie ,u nas sniezyca była taka ze masakra:szok: ale fajnie nam swieta mineły z najblizsza rodzinka.Dzis jeszcze moj mezu ma wolne wiec super i w koncu lapka mi reanimował bo juz ledwo dyszał:dry: i net tez naprawili i normalnie chdzi:-).Ja zdycham @ mi sie spoznia kilka dni (u mnie to norma) ale juz mnie brzuch tak boli ze umieram:no:.Ide poczyac co tam u Was:-)
 
Fasolka normalnie nie mogę się oprzeć, żeby nie skomentować, jak ślicznie wygląda Twoja Mała gdy tak śpi z tą lalą! Cudnie!

U nas taka cisza, aż dziwne po tych świętach. Jestem sama z Małym (akurat śpi), Starszak pojechał do babci, a ja ślęcze nad sprawozdaniem do pracy. Od wczoraj jestem już "niestety" na wychowawczym - szkoda bo kasy mniej. Przedłużyłam sobie do końca czerwca. Mam nadzieję, że dzięki temu zdąże doświadczyć z Małym długich i ciepłych spacerków. Podobno taka pogoda ma być do połowy kwietnia, ale co dalej nie wiadomo :szok:
 
Hallo Kobitki!!
Tygrysek, żeby dziecko tak siadało, musi z pozycji na brzuchu przejść do pozycji na czworaka, i wtedy elegancko podwija nogę i siada, Kaci tak umiał:cool2:
KasiaP no niby człowiek nie chce jeszcze, ale może jednak jest najfajniejsze:-)
My zaczynamy przygotowania na wyjazd do Pl, sanki mamy w domu w Pl jakby co:-D
 
Axsa hahaa bardzo smieszne:-p;-):-) ja wiosne chce w niedziele jak szlismy do rodzicow to zaspy takie były ze szok :szok:

Tygrysek wszystko przyjdzie w swoim czasie tz siedzenie:-p a jak tam poukładało sie u Ciebie:-)

Kasia P-P szkoda w w sumie;-)

Lilijanna moj jak zobaczył filmik to stwierdził ze nasz leniwiec to moze za dwa miesiace tak zrobi:cool2:,fajna spryciula:-)

Tycia oj te linie lotnicze:dry:

Dziewczyna gratki zebolka:-)
 
czy wszystkie Maluchy juz siedza tylko nie moj?????

fasolka nie poukladalo sie jest beznadziejnie ale nie chce smucic a ten wyjazd po prostu pomogl mi oderwac sie od rezcywistosci i przetrwac Swieta bez lez
 
Tygrysek mojej siostry córka jest z 10 sierpnia i nie siedzi, ba nawet nie wygląda, że zacznie siedzieć w najbliższym czasie, a Ada siedzi od 5 dni. Chociaż jeszcze 6 dni temu myślałam, że zacznie siedzieć jak będzie miała z rok:-D
Fasolka ja wiem, że to nie jest śmieszne:baffled: Muszę zabrać wiosną zimowe rzeczy, a potrzebuje dużo miejsca w aucie, bo chcę z Pl przywieść jeszcze nasze rzeczy:dry:
 
reklama
Lilijanna jak to zrobilas ze mala tak ladnie siedzi, uczylas ja siedziec?
Gdyby to ode mnie zależało to Weronika by jeszcze leżała plackiem na brzuchu na podłodze :-p
Sama z siebie załatwiła siadanie w 4 dni praktycznie, nie szło jej zatrzymać, ćwiczyła jak nakręcony królik enerdżajzer i nie szło niczym jej przystopować. :sorry2:
 
Do góry