reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam,
Ja dzis kupe roboty mam...dobrze, ze chociaz łazioenke wczoraj umylam:tak: Góra prasowania czeka, sprzatanie, obiad i K kupil rano marchew, jabłka i gruszki w takich ilosciach ze musze cos z tym zrobic, zeby sie nie popsuło...troche marchwi pomroziłam juz...ehh jeszcze kupe gosci po południu:confused2:

Patrysiu ja zawsze jak przyjezdzaja to sie spinam i szykuje...sałatki, jakies miesko pieke i cuda wianki wymyslam, a jak my pojedziemy tam to...nawet o kawe musze poprosic...:sorry: Jak zaprosili nas na obiad w niedziele to był BIGOS, a Marcelina miała ze trzy tyg:baffled: Oczywiscie nie jadlam...to później sie dowiedzialam, ze jestem wyrodna synowa bo nie chce jesc u tesciowej bo sie brzydze...:confused2:oczywiscie nie od niej siw dowiedzialam tylko po ludziach tak gadała... Wiec dzis postanowilam ze nie szykuje nic...nawet ciastka beda ze sklepu:-D To sie zdziwia...


Miłego dnia wszystkim:-)
 
martusia co za przeczucie??

bebe eh wspolczuje, ja na szczescie mam Cudownego Tescia i Tesciowa sp. tez mialam Cudowna, oczywiscie jakies tam zgrzyty sie z Tesciem zdarzaly, ale od roku jest Cudownie
 
Od wczoraj Olivcia na antybiotykach. Gardlo zawalone, ciezko zanfekowane, katar w nocy spac nie daje i jego ilosci w tak malym nosku mnie przerazaja. Nie ma nic gorszego dla matki jak widziec jak wlasne dziecko cierpi w chorobie

wspolczuje maluszkom i wam problemow z zabkami. U nas narazie cisza ale za to inny klopot nam doskwiera i tez nieprzespane noce.
bebeCo do tesciow, zdecydowanie kawa i ciacho styrczy. W koncu to dziadki wiec to oni powinni z czyms was nawiedzic. Ty jestes zajeta mama a oni jako kochajacy tesciowie powinni sami jakies ciacho ukrecic i przyniesc do was:tak::tak::tak:
Fasolka gratuluje zebusia!!
dziewczyna zrowka zycze i kciukasy za szybki powrot do domku. Tulam..
stokrotka spokojnego nalotu tesciow. Boze jak to dobrze, ze moi tak daleko...a na skype-ie mozna sie ukrywac :-):-)
future udanych chrzcin
 
reklama
ehhh ja tylko na chwilę, moja góra prasowania też czeka żebym się nią zajęła...


Monaliza pisałam Ci wcześniej, że dziękuję za przepis na kulinarnym...odwołuję!;-) Mąż chyba codziennie mnie teraz będzie męczył żeby mu to piec...:confused2::-D
 
Do góry