reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Hej ;-) Padam dziś na ryjek...Artur w nocy pobudka co 15 min..i tak do rana..Jutro jak mi się uda to po nadrabiam a teraz lece spać. Dobrej nocy!
 
Czy to nie paradoks. Dziecię spi to mama nie może bo piersi spuchniete od mleka. Zwłaszcza jedną, chyba znów ściągać muszę jak ja tego nie lubie
 
Ayni wysoka goraczka utrzymujaca sie przez dwa tygodnie z kilkudniowymi przerwami to jedyny objaw ktory sklonil mnie w koncu do zrobienia wynikow. Nic wiecej sie nie dzialo.
 
Witam się porannie
Dzieć śpi, męża wysłałam ze Starszakiem do kościoła, a ja miałam iść podrzemać, bo wczoraj byliśmy na imprezie urodzinowej teściowej. I co zamiast odpoczywać, ja znów siedzę w necie - czy to nie są początki uzależnienia ? :rofl2:
 
Ja mam luz do 15. Potem B wraca z pracy i starsza cora wraca z imprezy nocnej u kolezanki. Niusia moja malusia dalej kaszle i kataros meczy, ale juz tak nie rzezi w oskrzelach. Niech to chorobsko wreszcie pojdzie asio!
ps. wczoraj sie usmialam. B wrocil z pracy,poszedl sie wykapac i wraca caly na golasa:szok::szok: Ja sie pytam o co common:confused::confused: a on na to, ze w koncu nie ma stracha, ze corcia nagle bedzie chciala pic, jesc, sikac itp wiec musi to wykorzystac. Ja na to, ze przeciez jest druga corcia a on, ze dlatego zaslonil ja baldachimem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No i spedzilismy calkiem mily wieczor;-);-)
 
reklama
Do góry