reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
witam się

jezu czy Wy też macie taki dzień do dupy dzisiaj??
ledwo żyje...
wczoraj zjadłam tortille własnej roboty , co je jem to sobie mówie, że to ostatni raz bo źle się po nich czuje...
i wczoraj normalnie umierałam...
dzisiaj jest ciut lepiej... ale nie rewelacyjnie
na dodatek Adul wstał o 7...obudził Sebka i po spaniu...
piję kawę...
 
WITAM:)

Ja ogólnie nic jak sobie strzele w łepetyne:/

Alan ma zapalenie ucha :((

A ja zapytam się inaczej CO SIĘ STAŁO AXARAI?mam wrazenie ze coś sie stało bo tak jak pisałaś nagle przestałaś :(
 
no właśnie co z axa???
Nawet podziękowań za posty nie daje, czyli jej nie ma?
Wcześniej nie pisała ale podziękowania dawała, czyli był znak, że jest, a teraz nic, cisza. :-(
 
dzien dobry, ja juz po 20 min na orbitreku , potem prysznic i salatka owocowa na sniadanku. Dzieki Bogu za hustawke. mam dziecko z glowy na 40 min z rana.
czuje sie swietnie :-)

ta nieobecnosc axarai tez mnie niepokoi, czy ktos ma ja na fejsie?

nie wiem jak to sie dzieje ze moj maly sie budzi codziennie o 8.15... przeciez nie ma budzika :confused: zawsze jak go slysze spogladam na tel i jest 8,15 :confused:
 
Witam mamusie
Verita - ja bym nie szczepiła teraz... i jak miałam właśnie taką sytuację, że mi się syna rozłożył, a mała miała mieć szczepienie to je przełożyłam.

JSasiadka miala jeszcze gorzej, wiec nalala wody zimnej do wanienki, dosypala lodu i wsadzila w to dziecko( ja akurat balam sie tej metody), ale zadzialala.

Aż mnie ciarki przeszły. Przecież można wywołać szok termiczny takim zachowaniem. Kąpiel zbijająca temperaturę ma wyglądać tak, że kąpie się dziecko w normalnej wodzie, a podczas mycia dolewa zimnej i schładza tą temperaturę stopniowo. Po wszystkim zawija się dziecko w ręcznik i pod kołdrę... Można przez przypadek, nie wiedzę skrzywdzić własnego skarba...
U nich to bylo juz woz albo przewoz jak wiedz o ci chodzi. Nie mieli nic do stracenia, bo maly byl w ciezkim stanie. Teraz chlopak ma juz ponad 20 lat i zdrowy chlop z niego.
 
reklama
RiSia no ja tez dzis kiepsko dzien zaczelam:/ a jaka noc pobudka co godzine no czasem 1,5 masakra juz calkiem:-(ja wiem wiem sen nie jest najwazniejszy!! ale kurde no marzy mi sie przespana nocka juz od 4 miesiecy i dupa:-D:-D a jak zdrowko? ja Ci powiem,że ja nie lubie kebabow,tortilli jedyne co lubie z fast foodow to pizze:-D:-p


Merlin to jednak z babica Krzys zostal? to daj znac jak wrocisz jak poszlo:-)


Moze AXA ma cos z netem nie tak ? pisała,że fejsa ma ale nie uzywa itd...


Spadam bo moja maruda marudzi i marudzi, a mi bebenki pekaja:-D:-D

widze ze jestem tu nie proszonym gościem, więc szkoda mojego czasu.....

No własnie tez tak uważam, ja sie w ogole bardzo dziwie,że w ogole masz czas szukac artykułów,siedziec tu i pisac itd skoro ostatnio pisalas,że nie masz czasu na głupoty bo dzieci,firma meża a cos mi sie wydaje,że masz go w nadmiarze
 
Do góry