reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Anmika wlicza sie cały dochód i nie może przekraczać chyba 500 ileś zł na osobę.

Monaliza :-Duśmiałam się na lekarskim

Maluszek no ja zawsze sobie powtarzam, że nie jem tortilli i zawsze jem i zawsze zdycham...
 
reklama
Wróciłam ze spotkania - było w sprawie pracy - na maxa zostałam przepytana :szok: przez 1,5 godziny - normalnie zachrypłam :-p

Moje dziecko miało merga skok rozwojowy :szok: Dziś przespał CAŁĄ NOC :szok: od 24 do 8 rano ciągiem bez żadnej pobudki na jedzenie jestem w szoku :tak: o 6 rano to obudziłam sie i nie wiedziałam co z sobą zrobić czułam sie taka niepotrzebna :-p:sorry2: no bo ostatnie noce to co godzinę sie budził...

Z Babcią siedział sobie i teraz ponoć był bardzo spokojny :-D ufufuf bo juz ise bałam

I teraz UWAGA UWAGA !!!! Krzysztof pełza !!! :-D siedzę sobie teraz Krzysztofa położyłam ba brzuszku i ja patrze a on pełza do mnie :-D jeszcze tak zupełnie nie umiejętnie ale pełza :tak: a wczoraj wieczorem jak sie praktycznie nie obracał tak wczoraj turlał sie jak szalony z brzuszka na plecy i na odwrót :-D
Także te dni wielkiej histerii to chyba był skok rozwojowy :tak:

Idę was nadrabiać !
 
a dajcie spokoj. dom wariatow. najpierw heske pies zbudzil.potem jak zasnela to gutek wstalmi juz nie zamierzal zasnac.
z nosa mi leci, kaszle i do dupy ogolnie.

dzien dobry kochane

zdróweczka i spokoju :tak:



dziendobry

Future sil

mały jak co dzien nie spi od 7, zegarek ma w dupce czy cos??

dzień świstaka :-D też tak czasem mam w własciwie to codziennie :-p

witam się

jezu czy Wy też macie taki dzień do dupy dzisiaj??
ledwo żyje...
wczoraj zjadłam tortille własnej roboty , co je jem to sobie mówie, że to ostatni raz bo źle się po nich czuje...
i wczoraj normalnie umierałam...
dzisiaj jest ciut lepiej... ale nie rewelacyjnie
na dodatek Adul wstał o 7...obudził Sebka i po spaniu...
piję kawę...

ze smakołykami już tak jest mówimy ostatni raz a i tak zjemy :-p jakieś przesilenie chyba jest ja tez jakaś nieprzytomna chodzę



WITAM:)

Ja ogólnie nic jak sobie strzele w łepetyne:/

Alan ma zapalenie ucha :((

A ja zapytam się inaczej CO SIĘ STAŁO AXARAI?mam wrazenie ze coś sie stało bo tak jak pisałaś nagle przestałaś :(

zdróweczka dla was !

dzien dobry, ja juz po 20 min na orbitreku , potem prysznic i salatka owocowa na sniadanku. Dzieki Bogu za hustawke. mam dziecko z glowy na 40 min z rana.
czuje sie swietnie :-)

ta nieobecnosc axarai tez mnie niepokoi, czy ktos ma ja na fejsie?

nie wiem jak to sie dzieje ze moj maly sie budzi codziennie o 8.15... przeciez nie ma budzika :confused: zawsze jak go slysze spogladam na tel i jest 8,15 :confused:

łomatko jaka Ty jestes aktywna :-D zazdroszczę energii aż takim słońcem powiało z Tojego posta

heloł. a ktoras ostatnio opisała o orzechach do prania?? kto używa??

a co one dają?

Witam was mamusie. Ja na szybko. Przyjechala z polski siostra. stop. Staramy sie fajnie spedzac czas. stop. Olivcia po marchewce 2 dni bez kupy. stop. ????? stop. Nie odpisuje bo naprawde na czytanie czasu brak. stop. No chyba, ze watek lekarski bo tam smiesznie:-D:-D:-D. stop. Kocham was. stop:-):-):-):-)
udanej wizyty a kupy po marchewce u mnie też były twardawe ostatnio mi powiedziano ze dlatego dzieciom daje sie marchewke z jabłkiem :confused:

RiSia no ja tez dzis kiepsko dzien zaczelam:/ a jaka noc pobudka co godzine no czasem 1,5 masakra juz calkiem:-(ja wiem wiem sen nie jest najwazniejszy!! ale kurde no marzy mi sie przespana nocka juz od 4 miesiecy i dupa:-D:-D a jak zdrowko? ja Ci powiem,że ja nie lubie kebabow,tortilli jedyne co lubie z fast foodow to pizze:-D:-p


Merlin to jednak z babica Krzys zostal? to daj znac jak wrocisz jak poszlo:-)


Moze AXA ma cos z netem nie tak ? pisała,że fejsa ma ale nie uzywa itd...


Spadam bo moja maruda marudzi i marudzi, a mi bebenki pekaja:-D:-D



No własnie tez tak uważam, ja sie w ogole bardzo dziwie,że w ogole masz czas szukac artykułów,siedziec tu i pisac itd skoro ostatnio pisalas,że nie masz czasu na głupoty bo dzieci,firma meża a cos mi sie wydaje,że masz go w nadmiarze

no własnie było dobrze więc albo przyzwyczaił sie że może mnie nei być ale wracam albo ma dobry dzień hymmm

Dobre, moja mala od 2 miesiecy pobudka 7.20 :shocked2: i nie wiedzielismy dlaczego a w niedziele pytam mojegp syna po co budzik mu dzwoni o 7 rano skoro do szkoly nie idzie :confused:i dodalam dzwoni ci o 7.05 o 7.10 a on powiedzial nie tylko jeszcze o 7.15 i ostatni o 7.20 a mnie oswiecilo czemu moje dziece wstaje zawsze o tej porze, jak w zegarku. Syn ma pokoj obok naszego .:nerd:
Risia ja mialam ostatni tydzien taki, bez powodu po prostu jakis spadek optymizmu ,dol, czy co, jakos minelo wiec przeczekaj to pomysl ze jurto bedzie lepiej

mówie wam to ta beznadziejna pogoda raz mróz teraz dodatnia temperatura ... szaro buro

witam się z herbatką

ostatnio stwierdziłam, że macierzyństwo mnie rozleniwiło, ja zawsze taki pracoholik a teraz ani troszkę mnie do pracy nie ciągnie. Zmywarka nastawiona, kuchnia wyszorowana, zupka dla dziecia się robi, popijam herbatki :D
titititit.... idę luknąć co z zupką Zuzoli
jeszcze z 5 minut
Ja tak samo mam :-p
mój też tak ma ;-)

doberek, chociaż czy ja wiem czy taki dobry :confused:
dzwoniła babka u której wynajmowaliśmy mieszkanie w Wawie, że przyszedł rachunek za wodę :baffled: mamy zapłacić 403 pln :angry:
po taki czasie się obudziła :no: a na wyprowadzcce pytałam czy wszystko mamy uregulowane :tak:

wspominałam,ze TZ miał wypadek w pracy i siedzi na L4:confused:

dziś żeby nie wiem co idę po farbę i łeb doprowadzę do porządku :tak:
zastanawiałam się nad zmiana koloru na jakiś czerwony odcień ;-)

wczoraj nabyłam majciochy L-i na opakowaniu pisało mama size :szok:
one są takie wysokie co zakrywają cały brzuch :szok: i niestety muszę przyznać,że wygodne ;-)

dziś na obiad żeberka pieczone+ziemniaczki+ogórek własnej produkcji :happy2:

a jutro wpadają teściowie w odwiedziny :sorry2:

czy Wasze dzieciaczki też tak ściągają sobie skarpetki:confused: junior potrafi obie na raz i non stop muszę mu zakładać :no:
i od 3 dni zamiast piszczeć i krzyczeć to on tak dziwnie charczy-jak mi się uda nagrać to usłyszycie o co mi chodzi :tak: i jemu się te dźwieki bardzo podobają :shocked2:

Te harczenie warczenie to ponoć normalne mnie też to szokowało :confused: Krzyś non stop zrzuca kapciochy. Co do wynajmujących to w wawie wynajmowałam mieszkania przez 7 lat i każdy był taki sam budził sie z rachunkiem po kilku miesiącach czasem rachunkiem który niekoniecznie był już mój :tak:

Wrociłam ledwo zyje :dry:nogi mi do d...y właza:nerd: ale wszystko załatwiłam i małe zakupy po drodze :-poczywiscie dla małej w h&m jakies niedobitki wyprzedazy byłu i takie mieciutkie buciki małej na wiosne kupiłam i skarpetko buciki ,starszym nic sama nie kupuje bo wymyslaci sie zrobili i sami juz sobie chodza po ciuchy;-)i chyba musze dziecko codziennie wywietrzyc porzadnie:szok::-D bo wiekszosc naszego łazikowania nie spała tylko sie rozgladała ,grzeczniutka była:tak:a jak wrocilysmy to zjadła 230 ml:szok::cool2:i spi teraz nigdy w dzien tyle nie zjada po 100ml co najwyzej ostatnimi czasy(w nocy nadrabia mm)....no i butki sobie kupiłam;-)

ja też wczoraj jak marudził przewietrzyłam Krzysztofa i było o niebo lepiej takze na pewno ma to pozytywne strony. Super ze udało sie wszystko załatwić

Witam sie z Wami!

Dzisiaj Synus byl na kontroli wiekowej ,czy jakos tam... wazy 8,6 kg i mierzy 66 cm. Polozna powiedziala,ze wagowo powyzej 97 centyla ,a wzrostem pomiedzy 75-90 . Powiedziala,ze ma nozki jak u Rugby'sty :-D:-D:-D :-Dw miesiac przytyl 2 kg. Szok!!! a najlepsze jest to,ze nie wydaje mi sie,ze to 210 ml mu starcza.

Dla porowniania Starszak wyglada na 3 latka ... 15 kg i 90 cm. Chlopaki wielkie jak ojciec!!! mam co nosic...

Stokrotka - moj Synek ladnie kopie nozkami i na tym sie konczy... :-D skarpetek w zyciu by nie zauwazyl,ze ma :tak:

Wczoraj cos mu sie odmienilo i spal tylko 2 razy po pol godz. Myslalam,ze przespi noc,a ten o 3 ,ze glodny... jejku,On chyba nigdy calej nocy nie przespi .... :angry::angry::angry:

Ale duże :tak: fajnie no i bicepsy to Ty pewnie masz :-p dobrze ze wszystko dobrze
 
Wróciłam ze spotkania - było w sprawie pracy - na maxa zostałam przepytana :szok: przez 1,5 godziny - normalnie zachrypłam :-p

Moje dziecko miało merga skok rozwojowy :szok: Dziś przespał CAŁĄ NOC :szok: od 24 do 8 rano ciągiem bez żadnej pobudki na jedzenie jestem w szoku :tak: o 6 rano to obudziłam sie i nie wiedziałam co z sobą zrobić czułam sie taka niepotrzebna :-p:sorry2: no bo ostatnie noce to co godzinę sie budził...

Z Babcią siedział sobie i teraz ponoć był bardzo spokojny :-D ufufuf bo juz ise bałam

I teraz UWAGA UWAGA !!!! Krzysztof pełza !!! :-D siedzę sobie teraz Krzysztofa położyłam ba brzuszku i ja patrze a on pełza do mnie :-D jeszcze tak zupełnie nie umiejętnie ale pełza :tak: a wczoraj wieczorem jak sie praktycznie nie obracał tak wczoraj turlał sie jak szalony z brzuszka na plecy i na odwrót :-D
Także te dni wielkiej histerii to chyba był skok rozwojowy :tak:

Idę was nadrabiać !
gratuluje pełzaka ;-)
 
reklama
hej ;)

dziec obudzil sie o 2. potem o 8. wymiekam. i gada jak najety najlepiej do tv lub do lustra. robi wywrotki i probuje pelzac no z oka spuscic nie mozna :p

Monaliza :-D:-D:-D:-D:-):-):-):-)
Pati a szkoda ze tak pozno na to wpadlas
Stokrotka oj a zdrowka dla TZ ;)
Merlin gratki za Krzysia ;)
Fasolka mi tez dzis ale rece odpadaja od pchania wozka po zaspach i blocie
Future ojojoj... zdrowiej mi.
Anmika sie nie orientuje nic :(
Patrysia oj biedny Alanek - buziaki od cioci martusi w uszko :)


no i zem popelzla w ten snieg do administracji i jak sie dowiedzialam ile papierologii mam na dzien dobry wypelnic to mi sie szczerze odechciewa...ale prawda jest tez taka ze na dluzsza mete nie damy rady w kawalerce...

nie no ja sie chyba przeslyszalam: malz mnie prosi o nalesniki! niedoczekanie - bozia raczki dala.
 
Do góry