reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Pati - wow, między naszymi synkami jest 3 mc różnicy, mój ma 17 kg i ubrania 104/110. Mała około 7 kg teraz będzie miała, a w 2 się też mieści i też się cieszę, bo starszak w tym wieku na 4 już był :tak::-D I tak jak piszesz, lepiej dla portwela :p Chociaż właśnie nam się 2 skończyły i tylko 3 w domu... :baffled:


e tak to jest jak młody niejadek jak cholera..... jakbyscie widzieli jak on je to nerwicy mozna dostac... godzina sniadanie, dwie godziny obiad... a nauczyc go jesc łyzeczka graniczy z cudem:angry: wrzystko mam ochlastane bo młody bawi sie ze jest kopara a kopara KOPIE w jedzeniu oczywiscie.... juz o nocniku nie wspomne..... nasika obok a kupa w gacie, baaa do brodzika pod prysznicem tez poradzi sie wykupkac jak sie kąpie :angry:mały diabełek :-D

ja tez jestem mała i chdzielec, ma po mnie te cechy niesety, jest drobny, jak był niemowlakiem to baardzo długo ludzie mysleli ze ja w wózku mam dziewczynke bo ma taka dziewczeca buźke
 
no my jeszcze długo będziemy w 3
zakupiliśmy promocyjnie w tesco

moje dziecie nie miało dziś ochoty na współpracę z panią rehabilitantką
kopała, machała rączkami - bardzo inteligentnie z uśmiechem na buzi
ziewała i wyciągała język
a my byliśmy oczywiście spłakani ze śmiechu
ma się ten charakterek po mamusi ;)



upiekłam tiramisu ma ktoś ochotę ;-)
zaraz się będę raczyć likierem cafe late :tak:

byliśmy dziś w Netto bo mieli okazyjnie pampersy i kupiliśmy ostatnią paczkę 3 :szok:

ja chcę :D

a ja poczęstuje chlebkiem z piekarnika
cieplutki jeszcze

a ja 26 stycznia też 30 :-D:-D


Verita ja bym nie szczepila bo nie wiesz co będzie... ja przynajmniej tak robie jak staszak chory to nie szczepie młodego...

wszystkiego najlepszego


Dziewczyna oby było lepiej. Zdrówka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jutro mam ważne spotkanie trzymajcie kciuki, szczególnie za Krzysia który zostaje z Babcią :-p mam nadzieję że tym razem nie da jej popalić :-p

Spokojnej nocy wrześnióweczki !
 
axari pewnie znowu w krzakach siedzi w dupsko dostanie już ja ja tam znajdę w tych jej Niemcach no
Merlin &&&

ktoś tu tu ostatnio pisał ze nie ma weny ja tez nie :zawstydzona/y:

mój dziec 3 używa ale ostatnio odkopałam gdzieś 2ki i tez z bieda ujdzie
 
Witam pierwsza dzis:szok::-D
Noc jak zwykle:dry:,dzis nas czeka wyprawa do mnie do pracy i na zakupy :cool2:mam nadzieje ze młoda grzeczna bedzie ....

AXSA łobuzie;-):-p wyłaz z krzakow ,pewnie blogi czyta zamiast tu nam sie udzielac;-):-p:-D

Miłego dnia mamuski :-)
 
reklama
Do góry