reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Dlatego ciągle walczymy na razie jest lekka poprawa ale zobaczymy jak będzie dalej. Wczoraj też temp i czopek potem lekka poprawa i od nowa temp. Całą noc okłady jej robiłam.
Na szczęście z synkiem już lepiej co prawda słychać jeszcze zmiany krtaniowe ale wydaje się że zastrzyki pomagają ciekawe tylko jak uszy. Jutro mamy wizytę kontrolną u laryngologa.
 
Dziewczyna przede wszystkim nawadniaj maluszka m ój starszak tak gorączkuje... ja bym chlodniejszą kąpiel robiła i m,oj starszy gorączkuje do 41 stopni i robię na zmianę daje Ibalgin i panadol co 4-6 h. Jak to wirus to sprawdź czy masz dobrze dobrany antybol bo jeżeli nie to gorączka nie bedzie spadala... po 3 dniach powinna byc poprawa jeżeli antybiortk dobrze dobrany
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry, u nas pracowity dzionek. Zamontowalismy spacerowke do wozka, na najbardziej lezaca pozycje, gondola na strych i jakies tam inne graty, pranie, pakowanie paczki, wyslalam jednej dziewczynie ciuszki po Adasiu , co mi to bedzie zalegac... :sorry2: Zakupy ech...a to nie koniec.

Adam bardzo polubil pozycje obserwatora, w wozku gondoli, w ktorej juz na maxa scisniety przy spiworku i ciepleszych ciuszkach strasznie sie wiercil, krzyczal, a dzis zupelnie inna bajka, alez to cisza byla, az zapomnialam ze mam dziecko w wozku :-)

Dziewczyny mam buraki i co wybralybyscie? Barszcz z ziemniaczkami czy salatke z buraczka z rukola i jajkiem ? Nie moge sie zdecydowac.

witam
moje dziecie wlasnie przepelzalo na pol pokoju :-Da obracac sie nie chce:no:

Gratuluje , teraz sie skonczy zostawianie dziecka samego na podlodze. Ja dzis malego zostawilam na macie i obok stoi stol, on oczywiscie myk na brzuch i przelelzal pod ten stol! Zachodze a on glowa w noge od stolu wali... :szok: Juz bede miala na niego oko.

My wczoraj cały dzień walczyłyśmy z temp 40 stopni wieczorem było 40,7 a dziś przed chwilą 41,5

Wspolczuje, powiem Ci, ze ja bym chyba oszalala. Pewnie bym na pogotowie pojechala. Moje dziecko nie chorowalo mi w ogole, nawet katarku czy kolki wiec nie jestem zaprawiona w bojach, mysle , ze pierwsza choroba czy wysoka goraczka to bedzie jakis dramat. Mam nadzieje, ze Twojej coreczce sie szybko poprawi..

Moje dziecko dopiero dzis sie zaczelo namietnie i dlugo chichrolic, wczesniej to byly chyba jakies proby, ale to cieszy dziewczyny!
 
od 40 stopni zaczyna sie białko scinac wiec ty na pogotowie jedz :-O
Wczoraj byłam na pogotowiu i pani dr kazała tylko zbijać temp bo nie ma żadnych zmian w płucach ani oskrzelach. Dzisiaj u lekarza też żadnych zmian nie ma a lekarka powiedziała że taka wysoka temperatura może utrzymywać się nawet przez 4 dni a dopiero potem spadać.
 
witam się chwilowo :tak:
na razie was nie nadrobię może jak mąż wróci wieczorem ...
Krzyś dziś budził sie co godzinę między 3-4 to w ogóle marudził okropnie chciał spać ale stękał jakby coś go bolało.. no wiec dałam biogaie i posmarowałam dziąsła usną - na całe 2 godziny i to było najdłużej tej nocy. Jestem zmasakrowana a jutro ważne spotkanie mam, w ciągu dnia tez bardzo niespokojny. Wyciągnęłam go na spacer i przewietrzyłam przez godzinę teraz padł spać :-( Zwalam to na ząbki choć jeszcze sie nic nie ujawnia :wściekła/y: Na tą noc chyba sie melisy napiję :tak:
 
Hej dziewczyny mam pytanie może któraś z was zna dobry sposób na zbicie temperatury u 4 - latki czopki dostaje z ibufenu i okłady na głowę też. Byłyśmy dziś u lekarza i pani dr powiedziała że to najprawdopodobniej wirus jakiś.
Janapisze jak zbijalam u syna temeratue. Mial bardzo wysoka i nic nie pomagalo. Polozylam recznik, na to plocienne przescieradlo, na to dziecko w pampersie tylko.Namoczylam reczniczki w zimnej wodzie,wrecz lodowatej i owinelam mu cale nogi i raczki. zawinelam araczej okrylam przescieradlem i na czolo zimny kompres. Tak co ok.15-20 minut. Sasiadka miala jeszcze gorzej, wiec nalala wody zimnej do wanienki, dosypala lodu i wsadzila w to dziecko( ja akurat balam sie tej metody), ale zadzialala.


Witam :-) dziekuje za słowa otuchy :tak:dzis deczko lepiej jakos dam rade musze :cool2:Tak czytam co te wsze dzieci robia to zaczynam sie martwic bo moja ani mysli sie obracac z brzucha na plecy (raz czy dwa jej sie udało ale to dawno było i przez przypadek chyba:-p)czy odwrotnie ale inne numery robi łapie kocyk kołderke i sie podnosi a wczoraj złapała zabawke taka wiszaca (do budy przyczepiona )i prawie siadła :szok: jakies inne to moje dziecko:-pz jdzeniem to tez cyrk w dzien wszystko be mleko zupki itp a w nocy dwa razy po 230 ml zjada:szok::angry: wsio na opak sie porobiło u niej:dry:

fasolka
moja też się nie obraca
przewróciła się dosłownie 3 razy z brzuszka na plecy i koniec
nawet już nie próbuje
za to zbiera się do siadania
głowę ciągnie do przodu jak leży
a jak tylko dasz palce do łapek to myk i od razu siada
tak więc albo obie mamy powód do zmartwienia albo żadna z nas hehe

naprawdę mi się wydaje, że dziecko skupia się na tym, co mu więcej radości sprawia
moja się wścieka leżąc, więc ćwiczy tylko siadanie a na ćwiczenia obrotów nie ma już czasu

pati.b
gratki egzaminu
Moja mala do waszej grupy nalezy, niestety tez sie nie obraca na boki (raz przypadkowo) ale do siadania to z kazdej pozycji. SMIESZNA TAKA
 
reklama
Dziewczyna - moj Starszak mial taka goraczka 5 dni... cale piec dni czy to noc, czy dzien... Okazalo sie,ze to jakas wirusowka i dopiero po tyg. lekarz przepisal antybiotyk,bo Synus byl goraczka wykonczony...a tak to kazali zbijac goraczke i tyle...
 
Do góry